Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Debaty niekoniecznie w temacie

  1. #1
    Awatar Wojti2
    Dołączył
    Feb 2019
    Płeć
    Skąd
    Pyskowice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    211
    Rocznik
    2013
    Kolor
    BORDO
    Posty
    94

    Debaty niekoniecznie w temacie

    Dodane przez Arttur:

    Poniższe posty są przeniesione z innego tematu.




    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Na kompotach świat się nie kończy
    Sorry za mały offtop ale czy da się Pawle z silnika cesa 211 km wycisnąć koło 350 km bez wymiany całego wydechu a jedynie dp + ic, turbo i soft.
    Kompoty piszą że konieczny jest cały wydech a żonka nie chce zbyt głośnego auta.
    Ostatnio edytowane przez Arttur ; 24-03-2019 o 18:20 Powód: ...

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    [QUOTE=Wojti2;291135]
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Na kompotach świat się nie kończy

    Sorry za mały offtop ale czy da się Pawle z silnika cesa 211 km wycisnąć koło 350 km bez wymiany całego wydechu a jedynie dp + ic, turbo i soft.
    Kompoty piszą że konieczny jest cały wydech a żonka nie chce zbyt głośnego auta.
    Faktycznie to spory off top...

  3. #3
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Wojti2 Zobacz posta
    Sorry za mały offtop ale czy da się Pawle z silnika cesa 211 km wycisnąć koło 350 km bez wymiany całego wydechu a jedynie dp + ic, turbo i soft.
    Kompoty piszą że konieczny jest cały wydech a żonka nie chce zbyt głośnego auta.
    Nie rób więcej OT.
    Swoje pytania powinieneś skierować do Żaby, daleko do niego nie masz. Ma odpowiednia wiedzę, umiejętności i dotrzymuje ustaleń.
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 23-03-2019 o 09:10
    AUDI nie przestaje się kochać.

  4. #4
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta

    ........

    Nie rób więcej OT.
    Swoje pytania powinieneś skierować do Żaby, daleko do niego nie masz. Ma odpowiednia wiedzę, umiejętności i dotrzymuje ustaleń.
    A co do mnie nie może? ( proponuje pw albo inny temat) Masz jakies zastrzezenia do mojej osoby? Robiłem Ci coś kiedykolwiek a tym bardziei nie dotrzymałem terminow?
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 23-03-2019 o 09:13

  5. #5
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Odpowiem na nurtujące Ciebie pytania.
    Padło pytanie o modyfikacje silnika 2.0 TFSI i 3.2 VR6.
    Nie raczyłeś na forum udzielić żadnej odpowiedzi. Pytający nie ma daleko do Wieszowej ( znacznie bliżej niż do Płońska ). Zaproponowałem więc, by swoje pytania skierował do Żaby, który jak już wspomniałem ma odpowiednią wiedzę, umiejętności, doświadczenie i wywiązuje się z ustaleń.
    Nigdzie w moich wpisach nie pojawił się zapis, by do Ciebie nie pisać, dzwonić, udać się osobiście. Innymi słowy nie odradzałem Ciebie.
    Jest wolny rynek. Co więcej, ja za stan umysłowy innych osób nie odpowiadam. Można naprawiać, modzić u kogo się chce, gdzie się chce, za ile się chce. Niejednokrotnie z różnym sutkiem.
    Gdybym to ja chciał modzić któryś ze wspomnianych silników, to z tą sprawą zwróciłbym się do kompetentnych osób.
    Masz jakieś pretensje, lecz sam wszem i wobec oznajmiasz, że jesteś zawalony robotą. Nawet swój projekt TT 8N silver tratujesz jak niekończącą się opowieść.
    Dla kontrastu wspomniany Żaba ma czas, by robić swoje TT, pomimo znacznie większego przerobu innych samochodów.
    Wspomniałeś też coś o terminach i ustaleniach. To może odpowiedz jak sprawa wyglądała z Jurkiem ( czarne AUDI TT 8J 3.2 )? Jakie były ustalenia odnośnie terminu przyjęcia samochodu do naprawy, czasu trwania naprawy, kosztów naprawy? I jak to wszystko finalnie wyszło? Możesz też napisać, czy to auto wyjechało sprawne w 100%?
    Osobiście nie dałbym Tobie auta do naprawy między innymi z wyżej wymienionych powodów.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  6. #6
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Odpowiem na nurtujące Ciebie pytania.
    Padło pytanie o modyfikacje silnika 2.0 TFSI i 3.2 VR6.
    Nie raczyłeś na forum udzielić żadnej odpowiedzi. Pytający nie ma daleko do Wieszowej ( znacznie bliżej niż do Płońska ). Zaproponowałem więc, by swoje pytania skierował do Żaby, który jak już wspomniałem ma odpowiednią wiedzę, umiejętności, doświadczenie i wywiązuje się z ustaleń.
    Nigdzie w moich wpisach nie pojawił się zapis, by do Ciebie nie pisać, dzwonić, udać się osobiście. Innymi słowy nie odradzałem Ciebie.
    Jest wolny rynek. Co więcej, ja za stan umysłowy innych osób nie odpowiadam. Można naprawiać, modzić u kogo się chce, gdzie się chce, za ile się chce. Niejednokrotnie z różnym sutkiem.
    Gdybym to ja chciał modzić któryś ze wspomnianych silników, to z tą sprawą zwróciłbym się do kompetentnych osób.
    Masz jakieś pretensje, lecz sam wszem i wobec oznajmiasz, że jesteś zawalony robotą. Nawet swój projekt TT 8N silver tratujesz jak niekończącą się opowieść.
    Dla kontrastu wspomniany Żaba ma czas, by robić swoje TT, pomimo znacznie większego przerobu innych samochodów.
    Wspomniałeś też coś o terminach i ustaleniach. To może odpowiedz jak sprawa wyglądała z Jurkiem ( czarne AUDI TT 8J 3.2 )? Jakie były ustalenia odnośnie terminu przyjęcia samochodu do naprawy, czasu trwania naprawy, kosztów naprawy? I jak to wszystko finalnie wyszło? Możesz też napisać, czy to auto wyjechało sprawne w 100%?
    Osobiście nie dałbym Tobie auta do naprawy między innymi z wyżej wymienionych powodów.
    Jesli mowisz o Jurku to lepiej sie nie chwal co żeś sprzedał.Sprzedales mu tt w ktorym lalo sie z rozrzadu i w silniku chrupalo:/
    Stan auta oceniam na bardzo mierny. Poza tym czujniki poziomowania xenonow zostaly odpiete a po ponownym wpieciu auto zaczelo glupiec i najproawdopodobniej umarly co tylko potwierdza ze cos dziwnego sie dzialo z tym autem.
    Nie chcialem publicznie pisac jak to koledze wmawiales ze wszystko jest cacy super a po kupnie od ciebie auta byl zdziwiony ze z silnika sie leje i musi zrobic nowy rozrzad wydajac troszkę złotowek na doprowadzenie auta do stanu przyzwoitosci. Kazdemu moze sie zdarzyc jakies niedopatrzenie ale jak mi sie cos zdarzy w czarnej to sie nie wypne na Quartera.

    Jakas kolejna mk2 ktora zdobywala puchary na zlotach tez nie byla strzalem w 10 ale na pewno jakimś strzałem w tył i podobno przespawaną ćwiartka Wlasciciel podpbno wypisywal do Ciebie ze kupil problem i teraz musi sobie radzic samemu bo go zlałeś . Z tego co kojarze stwierdzono że byla po ostrym strzale i byly duuuże problemy z geometria której nie szlo ustawic a elmacho go zlał...Nie jest to moja sprawa i mam gdzies czy kupujesz najtansze auta po zanizonej cenie, picujesz je opisujac na forum i sprzedajesz jako perelki. To nie temat o tym i daruj sobie z robieniem gownoburzy tutaj skoro masz sporo za kolnierzem. Ja nie zamierzałem Ci robic syfu w twoich idealnych tematach bo pewne informacje zachowalem dla siebie ale skoro sam się o to prosiłeś ...

    Kolejna mk2 z wawy ktora tak super polecales doradzales jako specjalista przy pomocy zuczka diagnozy okazalo sie ze ma wysypana mechatronike i pewnie skonczy sie duuzymi kosztami. Taki szpeniu a polecil taka mine.

    Poza tym bardzo mi się nie spodobalo jak napisałem w temacie o czarnej ze auto jest zadatkowane i sprzedane. Ty jak sie dowiedziales kto je kupuje to zaraz napisales do forumowicza odradzajac mu te auto i na sile zachecając do 3.2. Stary na prawde to było słabe i naprawde swiadczy to o twojej desperacji i brakiem honoru. Oczywiscie wiem ze wedy nabyles 3.2...takze stary slaba zagrywka


    ..( to nie jest temat o krzywych autach od Grzesia dlatego apeluję aby go nie kontynuować tutaj)

    Co do mojej tt to bedzie stala sobie na kobylkach tyle ile trzeba. Najpoerw robie zobowiazania wobec kogos a potem swoj i tyle. Poza tym nie robie updatów w temacie piszac ze bedzie cos sie dzialo tylko jesli jest wyrazny postep. A i tak o polowie rzeczy nie pisze bo nie robie tego dla forum tylko dla siebie.

    Ciebie grzesiu chyba boli że sam nic nie robisz poza modami typu zderzak grill "markowe" glośniki i robisz update ze wiosna idzie i na pewno bedzie o czym pisac.
    Żuczkowi sie odgrażałes jak to go zaskoczysz swoim autem no i...nic. Komentujesz na zlotach czy fb jakie to ma mierne brazowe skory i ze takich bys nie chcial ( do szarego akurat chyba najlepiej pasuja) a potem sie jarasz brazowymi w swojej czerwonej ktore kolorystycznie sa dobrane tragicznie. Zrob chlopie w zyciu samemu coś fajnego a potem moze przestaniesz się czepiać innych bo nie będziesz na siłe musiał blyszczeć tutaj.

    Co do zaby to tez jego zielona stoi dlugo i dalej nie jezdzi. Dla mnie moze robic 5x tyle aut co ja i co ma do tego. Z zaba mam kontakt i sie wymieniamy informacjami czesciami takze zyjemy sobie w zgodzie i jest jakas tam drobna wspolpraca. Nie robilem U niego modow w zasadzie jak i Ty ( no chyba ze jeden uklad wydechowy to sa grube mody) ale siedze w tym swiatku troche bardziej niz Ty i wiem ze kazdy ma swoje za uszami. Ani ja ani zaba ani kompoty , sportmike i wiele innych nie sa swieci bo ten sie nie myli ktory nic nie robi czyli Grzesiu

    Konczac te przyglupia roznowe ( jesli moderator chce na sile ja kontynowac na prawde radze pw albo inny temat a ten powinien zostac sprzatniety bo moderator nie powinien robic syfu)

    Silnik 2.0 211 to dobra baza do modow. Mechanicznie jest sporo mocniejszy od 200konnego 2.0tfsi i bezpieczniej mozna uzyskac wieksze moce.
    Skoro Patryk twierdzi ze trzeba zrobic wydech to zapewne tak jest bo to jedna z niewielu firm w pl ktora wszystko mierzy testuje i nie pisze bzdur ze wydaje mu sie. Po wielu godzinach rozmow z Patrykiem sam zdobyłem natchnienie by tak samo jak Oni mierzyc wiele rzeczy. Ale sa tez mocniejsze wersje gdzie catback mozna przeszczepic albo zrobic cichy uklad wydechowy i mam dojscie do takich puszek.
    Mozna zrobic hybryde na bazie seryjnej k03 ale 350km jest problemem bo kolega zamknal takie turbo na 340km i zamknal sobie furtke na dalsze podnoszenie mocy.
    Wbrew pozorom troszke tego 2.0 tfsi u nas w Płońsku bylo przerabiane ale nie wszystko opisywalem.
    Co do terminow tak jak wyzej pisalem jesli nie jest pilne to w lato mozemy się ugadywac gdyż plan jest na skończenie wszystkich zaległości by tacy internetowi trole nie mieli pożywki ( nie mówię o właścicielach bo jestem w stałym kontakcie ze wszystkimi) Na razie mogę pomoc zdalnie i jeśli to pilne to doradzić co i jak zrobic i u kogo.
    A porównanie mam bo korzystałem z usług firm z całej Polski a nie tylko jednej...
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 23-03-2019 o 10:49

  7. #7
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Jesli mowisz o Jurku to lepiej sie nie chwal co żeś sprzedał.Sprzedales mu tt w ktorym lalo sie z rozrzadu i w silniku chrupalo:/
    Stan auta oceniam na bardzo mierny. Poza tym czujniki poziomowania xenonow zostaly odpiete a po ponownym wpieciu auto zaczelo glupiec i najproawdopodobniej umarly co tylko potwierdza ze cos dziwnego sie dzialo z tym autem.
    Nie chcialem publicznie pisac jak to koledze wmawiales ze wszystko jest cacy super a po kupnie od ciebie auta byl zdziwiony ze z silnika sie leje i musi zrobic nowy rozrzad wydajac troszkę złotowek na doprowadzenie auta do stanu przyzwoitosci. Kazdemu moze sie zdarzyc jakies niedopatrzenie ale jak mi sie cos zdarzy w czarnej to sie nie wypne na Quartera.

    Jakas kolejna mk2 ktora zdobywala puchary na zlotach tez nie byla strzalem w 10 ale na pewno jakimś strzałem w tył i podobno przespawaną ćwiartka Wlasciciel podpbno wypisywal do Ciebie ze kupil problem i teraz musi sobie radzic samemu bo go zlałeś . Z tego co kojarze stwierdzono że byla po ostrym strzale i byly duuuże problemy z geometria której nie szlo ustawic a elmacho go zlał...Nie jest to moja sprawa i mam gdzies czy kupujesz najtansze auta po zanizonej cenie, picujesz je opisujac na forum i sprzedajesz jako perelki. To nie temat o tym i daruj sobie z robieniem gownoburzy tutaj skoro masz sporo za kolnierzem. Ja nie zamierzałem Ci robic syfu w twoich idealnych tematach bo pewne informacje zachowalem dla siebie ale skoro sam się o to prosiłeś ...

    Kolejna mk2 z wawy ktora tak super polecales doradzales jako specjalista przy pomocy zuczka diagnozy okazalo sie ze ma wysypana mechatronike i pewnie skonczy sie duuzymi kosztami. Taki szpeniu a polecil taka mine.

    Poza tym bardzo mi się nie spodobalo jak napisałem w temacie o czarnej ze auto jest zadatkowane i sprzedane. Ty jak sie dowiedziales kto je kupuje to zaraz napisales do forumowicza odradzajac mu te auto i na sile zachecając do 3.2. Stary na prawde to było słabe i naprawde swiadczy to o twojej desperacji i brakiem honoru. Oczywiscie wiem ze wedy nabyles 3.2...takze stary slaba zagrywka


    ..( to nie jest temat o krzywych autach od Grzesia dlatego apeluję aby go nie kontynuować tutaj)

    Co do mojej tt to bedzie stala sobie na kobylkach tyle ile trzeba. Najpoerw robie zobowiazania wobec kogos a potem swoj i tyle. Poza tym nie robie updatów w temacie piszac ze bedzie cos sie dzialo tylko jesli jest wyrazny postep. A i tak o polowie rzeczy nie pisze bo nie robie tego dla forum tylko dla siebie.

    Ciebie grzesiu chyba boli że sam nic nie robisz poza modami typu zderzak grill "markowe" glośniki i robisz update ze wiosna idzie i na pewno bedzie o czym pisac.
    Żuczkowi sie odgrażałes jak to go zaskoczysz swoim autem no i...nic. Komentujesz na zlotach czy fb jakie to ma mierne brazowe skory i ze takich bys nie chcial ( do szarego akurat chyba najlepiej pasuja) a potem sie jarasz brazowymi w swojej czerwonej ktore kolorystycznie sa dobrane tragicznie. Zrob chlopie w zyciu samemu coś fajnego a potem moze przestaniesz się czepiać innych bo nie będziesz na siłe musiał blyszczeć tutaj.

    Co do zaby to tez jego zielona stoi dlugo i dalej nie jezdzi. Dla mnie moze robic 5x tyle aut co ja i co ma do tego. Z zaba mam kontakt i sie wymieniamy informacjami czesciami takze zyjemy sobie w zgodzie i jest jakas tam drobna wspolpraca. Nie robilem U niego modow w zasadzie jak i Ty ( no chyba ze jeden uklad wydechowy to sa grube mody) ale siedze w tym swiatku troche bardziej niz Ty i wiem ze kazdy ma swoje za uszami. Ani ja ani zaba ani kompoty , sportmike i wiele innych nie sa swieci bo ten sie nie myli ktory nic nie robi czyli Grzesiu

    Konczac te przyglupia roznowe ( jesli moderator chce na sile ja kontynowac na prawde radze pw albo inny temat a ten powinien zostac sprzatniety bo moderator nie powinien robic syfu)

    Silnik 2.0 211 to dobra baza do modow. Mechanicznie jest sporo mocniejszy od 200konnego 2.0tfsi i bezpieczniej mozna uzyskac wieksze moce.
    Skoro Patryk twierdzi ze trzeba zrobic wydech to zapewne tak jest bo to jedna z niewielu firm w pl ktora wszystko mierzy testuje i nie pisze bzdur ze wydaje mu sie. Po wielu godzinach rozmow z Patrykiem sam zdobyłem natchnienie by tak samo jak Oni mierzyc wiele rzeczy. Ale sa tez mocniejsze wersje gdzie catback mozna przeszczepic albo zrobic cichy uklad wydechowy i mam dojscie do takich puszek.
    Mozna zrobic hybryde na bazie seryjnej k03 ale 350km jest problemem bo kolega zamknal takie turbo na 340km i zamknal sobie furtke na dalsze podnoszenie mocy.
    Wbrew pozorom troszke tego 2.0 tfsi u nas w Płońsku bylo przerabiane ale nie wszystko opisywalem.
    Co do terminow tak jak wyzej pisalem jesli nie jest pilne to w lato mozemy się ugadywac gdyż plan jest na skończenie wszystkich zaległości by tacy internetowi trole nie mieli pożywki ( nie mówię o właścicielach bo jestem w stałym kontakcie ze wszystkimi) Na razie mogę pomoc zdalnie i jeśli to pilne to doradzić co i jak zrobic i u kogo.
    A porównanie mam bo korzystałem z usług firm z całej Polski a nie tylko jednej...
    Odpowiem odnosząc się do poszczególnych zarzutów, uwag i przemyśleń autora tematu.

    1. Jurek, czyli forumowy jerrys41 kupił pełnosprawny samochód. Nic w nim nie stukało, nie pukało, nie było wycieków, uszkodzeń, itp. Bardzo się nim cieszył do momentu, gdy dowiedział się, że ma zużyty rozrząd. To z mojego polecenia jego auto trafiło do Płońska, gdy sam Jurek do mnie zadzwonił i opowiedział mi o swoim problemie. Od niego wiem, że termin przyjęcia auta do naprawy został odwleczony, auto stało w naprawie 3 miesiące, cena za naprawę wzrosła około dwukrotnie, a auto wyjechało z niesprawnym systemem Magnetic Ride.
    Chcesz może udowodnić, że tak dobrze zamaskowałem usterki silnika ( coś podobno tam chrupało, ale nie napisałeś co ), rozrządu i Magnetic Ride, że przed odstawieniem auta do Płońska nikt się o tym nie dowiedział?

    2. Auto Kamila, czyli forumowego Kemil.
    Gdy kupowałem to auto i gdy je sprzedawałem, było to całkowicie bezwypadkowe, bezkolizyjne auto z fabryczną powłoką lakierniczą na wszystkich metalowych elementach nadwozia. Pomalowane zostały tylko oba zderzaki i progi, bo jak wiadomo zmieniłem to auto stylistycznie. Oryginalne zderzaki i progi dałem Kamilowi w komplecie z samochodem, by nikt nie zarzucił w przyszłości, że auto miało jakiekolwiek przygody.
    Z Kamilem mam bardzo dobry kontakt, mieszkamy blisko siebie. Nigdy nie miałem powodów, by unikać jakiegokolwiek kontaktu z kimś, kto kupił któreś z moich aut. Ja wiem, co sprzedaję.
    Dlatego poproszę Ciebie Paweł, byś odpowiedział na jakiej podstawie utrzymujesz, że sprzedałem Kamilowi auto po poważnej naprawie blacharsko-lakierniczej i unikałem, bądź unikam z nim kontaktu?

    3. Nowy nabytek Łukasza, czyli Łukasz_TT.
    Na jego prośbę pojechałem sprawdzić AUDI TT 8J 3.2 s-tronic. Wszelkie moje spostrzeżenia, wnioski i sugestie były na bieżąco konsultowane z Łukaszem.
    Auto zostało przeskanowane VCDS, zrobiliśmy chyba godzinne jazdy testowe. Błędy z komputera to standardowo radio. Był też błąd sondy lambda, parktronika, układu kierowniczego i ABS. Po ich skasowaniu i odbyciu jazdy testowej wrócił tylko błąd lambda i radia. Skrzynia biegów pracowała bardzo dobrze na nierozgrzanym, rozgrzanym oleju, biegi zmieniała jak trzeba w każdym trybie. Prawdopodobnie nikt nigdy nie wymieniał w skrzyni oleju wraz z pozostałym serwisem, o czym poinformowałem Łukasza, jak również o tym, żeby właśnie serwis skrzyni wykonał w pierwszej kolejności.
    Wyobraź sobie, że z Łukaszem też mam bardzo dobry kontakt i dziś rozmawiałem z nim o wspomnianych błędach, które się pojawiły. Sam Marcin, który je szczytał nie wie, czego one mogą dotyczyć. A sama skrzynia pracuje tak, jak skrzynia s-tronic pracować powinna.
    Tutaj pozwolę sobie na kolejne pytanie. Co Ty zdiagnozowałeś w tej skrzyni i jak duży koszt jej naprawy przewidujesz?

    4. Zapewne masz na myśli moje pytanie skierowane w prywatnej wiadomości do Quarter?
    Brzmiało ono dokładnie tak:
    ,,Hej.
    Od jakiegoś czasu widzę, że przymierzasz się do kupna TT 8N.
    Tak z ciekawości zapytam, dlaczego nie zdecydowałeś się na wersję R32?
    W zbliżonej cenie byłoby auto wizualnie ciekawsze, młodsze i z ogromnym potencjałem."
    Quarter mi odpisał i to mi wystarczyło, by więcej nie drążyć tego tematu.
    Jest to jedyna wiadomość i kontakt, jaki ja nawiązałem z adresatem wiadomości. Ja mam wszystkie wiadomości w skrzynce.
    Gdzieś tu widzisz odradzanie Twojego samochodu? Usilne skłanianie do nabycia wersji 3.2?

    5. Żeby powstał temat o krzywych autach od Grzesia, musieliby wypowiadać się w nim rozczarowani, oszukani ich właściciele. Jeśli tacy są, mają jakieś zastrzeżenia, to jak najbardziej zapraszam do stworzenia takiego tematu.
    Sam oczywiście mógłbym taki temat założyć, bo nie wszystkie moje samochody były wolne od wad. Ale to forum miłośników AUDI TT, więc innych samochodów opisywać nie będę.

    6. Jak sam napisałeś, jak i Ty, to ja nie o wszystkim piszę. Niemniej chcę mieć skończony projekt.

    7. Kupując używane auto nie mam niestety wpływu na jego wyposażenie i kolor.
    Uważam, że kolor tapicerki mógłby być lepiej dobrany. Odnosi się to do auta Kamila, mojego obecnego TTS.
    Marcinowi zwróciłem uwagę, że skóry warto odświeżyć, co mam nadzieję obaj pamiętamy.
    Zechcesz przytoczyć moje uwagi na temat jego samochodu lub tapicerki?
    Jakiś czas temu, wspólnie z moją byłą żoną zrobiliśmy coś fajnego. Mamy dwie wspaniałe córki. To się liczy?
    Odnośnie mojego zapewniania Marcina o zaskoczeniu moim TT, to czekam na pewien nieodzowny po temu element. Czy Marcina zaskoczę, to nie wiem, bo on jest zwolennikiem VR6T. Czas pokaże.

    8. Skoro Żaba robi x więcej samochodów niż Ty, to siłą rzeczy ma większe doświadczenie.
    Jego TT to stosunkowo świeży nabytek i również projekt, a zobacz na jakim jest etapie.
    Żaba nie robił w żadnym moim samochodzie modów, choć bardzo go cenię i bardzo polecam. Nie jego jedynego.

    9. Sprawdź czym różni się monolog od dialogu ( rozmowy ), to może pochopnie nie będziesz się wypowiadał o stanie umysłowym, bądź wiedzy.

    10. Pytanie padło, czy da się zrobić mody zostawiając za DP seryjny wydech.
    Przeoczyłeś wpis o zmianie turbo? Bo trzymasz się K03.

    Mam nadzieję, że odpowiesz na moje wszelkie pytania, ustosunkujesz się do moich próśb i udowodnisz prawdziwość wszystkich swoich oszczerczych słów pod moim adresem?
    AUDI nie przestaje się kochać.

  8. #8
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Co ty piszesz za bzdury o uszkodzonym magnetic ride.
    Jedyne co tam jakos dziwnie samo przestalo dzialac ( nie bylo uszkodzenia z mojej strony bo jedyne co zrobilem to wpialem i wypialem wtyczke) i tylko ten czujnik poziomowania przestal sobie dzialac. Poza tym wyrazilismy z zuczkiem chec pomocy.
    Cena za robocizne byla ustalona od poczatku i nic sie nie zmienilo a ty wymyslasz jakies herezje z przed 4 lat zmieniajac przy tym fakty. Z terminem tak samo przekrecasz i tez Jurek do mnie nie zglosil zadnych zastrzezen tylko Ty wylekasz jakies bzdury.
    W aucie mu chrupal rozrzad i to nie stalo sie nagle tylko tak bylo a wlasciciel zostal uswiadomiony o tym od zuczka i korekty na 208 i 209 byly dosc znaczace.
    Po mojej naprawie wszystko wrocilo do idealu i silnik cichutku pracowal bez wyciekow.

    Poza tym to nie temat o twoich super hiper autach.
    Panie moderatorze robisz tutaj smietnik syf i nie bede sie z toba licytowal bo nie uwazam aby ta dyskusja cos madrego wniosla.

    Co do wydechu w 211 to odpisalem jasno ze skoro Patryk tak powiedzial to pewnie tak jest. Mozemy to pomierzyc czy robi back pressure i tyle ale Ty nie masz pojecia o czym mowa dlatego poprpsilem Arttura aby posprzatal te bzdury w tym temacie.

    Generalnie to mam gdzies jakie auta sprzedajesz ale odczep sie od tego co ja robie. Dla mnie licza sie relacje moje vs osoby odbierajace i uzytkujace. Jesli ktos ma jakies ale zawsze moze do mnie napisac. Osoby takie jak elmacho ktore nic nie wnosza nie korzystaja z mojej pomocy moga sobie pobrylowac w swoim temacie. Dziekuje za uwage i licze ze administrator zrobi tutaj porzadek bo nie bede dyskutowal z takim adwokatem rzekomo niezadowolonych ludzi jak elmacho.
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 23-03-2019 o 16:51

  9. #9
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Sprawdź jeszcze w słowniku znaczenie słowa forum.
    I odnieś się rzeczowo do mojego poprzedniego wpisu.







    Dodane przez Arttur

    Grzesiek, Paweł .. Dziękuje Panowie za poświęcenie chwili na prywatną rozmowę.
    Tak jak ustaliliśmy, temat wymaga kulturalnego odniesienia się do postawionych zarzutów i zakończenia niepotrzebnej konfrontacji.
    Jako że cześć z tej dyskusji będzie kwalifikować się jako OT tak więc posty zostaną przeniesione do osobnego wątku.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Arttur ; 24-03-2019 o 00:20 Powód: ...
    AUDI nie przestaje się kochać.

  10. #10
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    1: Nie ja postawilem diagnoze, nie wiedzialem od kogo jest auto. TT podeslał mi żuczek. Pierwszy raz je widziałem na oczy i gdy je zobaczyłem mocno chrupał rozrząd. W kanale 209 i 208 byly znaczne korekty powyzej 5 stopni.
    Koszt robocizny nie wzrosl o ani 1 zl. Nie pamietam ile wyszlo za czesci lecz bylo zmieniane wszystko w rozrzadzie i czesci brane od naszego Michala. Oczekiwanie na auto moglo sie wydluzyc o jakis krotki czas bo w aucie brakowalo blokady walka posredniego na ktora czekalismy dosyc dlugo. Wlasciciel byl i informowany o wszystkim na bierzaco i cenach zamawianych czesci .
    Po naprawieniu przeze mnie rozrzadu korekty na 208 i 209 na poziomie 1% i zadnego chrupania co potwierdził właściciel że slyszy różnicę. Wycieki oczywiście usunięte a auto nie mialo uszkodzonego zawieszenia tylko tak jak pisalem czujnik w lewym wahaczu odmowil zycia ( a nie byl w zaden sposob uszkodzony mechanicznie przeze mnie) byla propozycja zamowienia nowego ale odmowiono. Nie mialem mk2 zeby podmienic i sprawdzic i kolega pojechal tak. Na zlocie mielismy podmieniac od zuczka tt ale wlaeciciel zebysmy sobie darowali i sie napili razem a nie grzebali teraz przy tt.
    Poza tym przez 3-4 lata nikt mi nie zglaszal zadnego problemu tylko ty teraz odkopujesz jakies starocie i probujesz mi wmowic ze uszkodzilem klientowi zawieszenie co jest kompletna bzdura.

    2: podobno sam pisales do zuczka ze gosciu ma pretensje ze cos jest nie tak.
    3: nie widzialem auta i zuczek zdiagnozowal ze z tymi bledami to raczej mechatronika umiera i niebawem beda spore koszta bo wiemy ze do tanich rzeczy to nienalezy

    4:nie musisz sie fatygowac i wklejac wycinkow wiadomosci albo pokazywac pw. Efekt byl taki ze kolega quarter zaczal sie obawiac czy dobrze zrobil dajac mi zadatek . Ale jednak mi zaufal i wczoraj tez mu powtarzalem ze reki nie dam sobie uciac ze nic nie wyjdzie z czarna gdyz ja sporo jezdzilem ale nie bede go trzymal pol roku i jezdzil gdyz skonczy sie oc a paliwo tez kosztuje a Jemu zalezalo na czasie z którego sie wywiązałem pomimo bardzo dużych niedogodności. Mamy blisko do siebie i na pewno moze liczyc na moje wsparcie co do tego samochodu także nawet jeśli auto jeszcze nie jest w 100% pewne może spac spokojnie

    5: chcesz to zakladaj , do mnie dochodza jakies informacje ale nie jestem takim typem czlowieka ze nie wchodze w tematy o twoich autach i nie dosrywam ci na kazdym kroku. Ty natomiast pijesz do mnie od pewnego czasu przy kazdej mozliwej okazji. To ze ten ot tutaj przeniosles to tez nie przypadek ale nie pozwole sobie na robienie tutaj takiego smietnika nie zwiazanego z moimi projektami..
    6: nie wnikam w twoj projekt i nie komentuje go zbytnio
    7:marcin fotele zrobil juz dawno a ty po fakcie sugerowales jak to zrobilbys wszystko innaczej ( pewnie lepiej ale to sa gusta i gusciki) a tak obiektywnie to zadne z Twoich aut nie dorastalo do piet zukowej tt. Moje na razie tez nie ale moze sezon 2019 coś zmieni . Marcin tez zglaszal mi jak to wszystko musiales mu wypunktowac . Ale to takie tylko "januszowe" "Polskie" zachowanie ze do kogos to sie doje...pomimo ze sam mam wiele gorsze
    8: no fajnie. Ja mam silnik w budzie on tez. Zadne z aut jeszcze nie jezdzi. Ja gdyby nie przejscia ze skrzynia robiona w jednej z bardzi znanych firm bym byl na tym etapie co teraz juz na jesieni. Stracilem pol roku przez czyjas papranine ale sytuacja sie wyprostowala. Sprawy finansowe uregulowane i temat mojej skrzyni zostal opanowany dzięki Rafałowi Sz. Za co mu bardzo dziękuję bo na moj gust jest to jedyna zaufana i kompetentna osoba do skladania i modyfikowania tych skrzyn w Polsce ( skrzynie dla Zaby tez sklada Rafal jbc)
    9: ...........
    10: napisalem ze skoro Patryk tak twierdzi ( moze nie skumales ale Patryk to guru CS jesli chodzi o strojenie i kiedys wszystkie auta cs w oddzialach w Pl je stroil w swojej siedzibie w Bielsko-Bialej) znamy sie osobiscie i szanujemy takze odnioslem sie ze jesli stwierdzil ze caly wydech do przerobki to zapewne tak jest. Byc moze trzeba zrobic tylko dp a reszte dac od tts czy s3 ( nie wiem jakie auto nasz forumowy kolega kupil) .
    Co do turbiny to chyba logiczne ze k03( z 2.0 tfsi) nie udzwignie takiej mocy dlatego o tym napisalem. Do tego pewnie konieczny fmic i wklad wysokiego cisnienia paliwa.

    Ja na dalszą dyskusje nie mam juz ochoty bo mam dosc uzerania sie z trolowaniem w roznych watkach i szukania przez moderatora zaczepki. Takze robienie tutaj smietnika w tym temacie mi nie lezy bo maja byc tutaj konkrety odnosnie moich projektow i moje relacje vs uzytkownikow tych aut. Nieupelnomocnionym adwokatom tych osob dziekujemy i odpisalem na te podpunkty na prosbe Arttura.

    Teraz Arttur mozesz czynic swoja powinnosc i posprzatac ten smietnik ktory przyniosl tutaj moderator.
    Dziekuje za uwagę i bez odbioru do czasu aż postanowię tutaj coś sensownego napisac albo ktoś napiszę coś związanego z tym tematem
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 24-03-2019 o 09:45

  11. #11
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Niestety nie ustosunkowałeś się odpowiednio do żadnego mojego pytania, sugestii i prośby.
    Zrób to proszę rzeczowo i zgodnie z prawdą.
    AUDI nie przestaje się kochać.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •