Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Debaty niekoniecznie w temacie

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #8
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Co ty piszesz za bzdury o uszkodzonym magnetic ride.
    Jedyne co tam jakos dziwnie samo przestalo dzialac ( nie bylo uszkodzenia z mojej strony bo jedyne co zrobilem to wpialem i wypialem wtyczke) i tylko ten czujnik poziomowania przestal sobie dzialac. Poza tym wyrazilismy z zuczkiem chec pomocy.
    Cena za robocizne byla ustalona od poczatku i nic sie nie zmienilo a ty wymyslasz jakies herezje z przed 4 lat zmieniajac przy tym fakty. Z terminem tak samo przekrecasz i tez Jurek do mnie nie zglosil zadnych zastrzezen tylko Ty wylekasz jakies bzdury.
    W aucie mu chrupal rozrzad i to nie stalo sie nagle tylko tak bylo a wlasciciel zostal uswiadomiony o tym od zuczka i korekty na 208 i 209 byly dosc znaczace.
    Po mojej naprawie wszystko wrocilo do idealu i silnik cichutku pracowal bez wyciekow.

    Poza tym to nie temat o twoich super hiper autach.
    Panie moderatorze robisz tutaj smietnik syf i nie bede sie z toba licytowal bo nie uwazam aby ta dyskusja cos madrego wniosla.

    Co do wydechu w 211 to odpisalem jasno ze skoro Patryk tak powiedzial to pewnie tak jest. Mozemy to pomierzyc czy robi back pressure i tyle ale Ty nie masz pojecia o czym mowa dlatego poprpsilem Arttura aby posprzatal te bzdury w tym temacie.

    Generalnie to mam gdzies jakie auta sprzedajesz ale odczep sie od tego co ja robie. Dla mnie licza sie relacje moje vs osoby odbierajace i uzytkujace. Jesli ktos ma jakies ale zawsze moze do mnie napisac. Osoby takie jak elmacho ktore nic nie wnosza nie korzystaja z mojej pomocy moga sobie pobrylowac w swoim temacie. Dziekuje za uwage i licze ze administrator zrobi tutaj porzadek bo nie bede dyskutowal z takim adwokatem rzekomo niezadowolonych ludzi jak elmacho.
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 23-03-2019 o 16:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •