Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Debaty niekoniecznie w temacie

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #10
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    1: Nie ja postawilem diagnoze, nie wiedzialem od kogo jest auto. TT podeslał mi żuczek. Pierwszy raz je widziałem na oczy i gdy je zobaczyłem mocno chrupał rozrząd. W kanale 209 i 208 byly znaczne korekty powyzej 5 stopni.
    Koszt robocizny nie wzrosl o ani 1 zl. Nie pamietam ile wyszlo za czesci lecz bylo zmieniane wszystko w rozrzadzie i czesci brane od naszego Michala. Oczekiwanie na auto moglo sie wydluzyc o jakis krotki czas bo w aucie brakowalo blokady walka posredniego na ktora czekalismy dosyc dlugo. Wlasciciel byl i informowany o wszystkim na bierzaco i cenach zamawianych czesci .
    Po naprawieniu przeze mnie rozrzadu korekty na 208 i 209 na poziomie 1% i zadnego chrupania co potwierdził właściciel że slyszy różnicę. Wycieki oczywiście usunięte a auto nie mialo uszkodzonego zawieszenia tylko tak jak pisalem czujnik w lewym wahaczu odmowil zycia ( a nie byl w zaden sposob uszkodzony mechanicznie przeze mnie) byla propozycja zamowienia nowego ale odmowiono. Nie mialem mk2 zeby podmienic i sprawdzic i kolega pojechal tak. Na zlocie mielismy podmieniac od zuczka tt ale wlaeciciel zebysmy sobie darowali i sie napili razem a nie grzebali teraz przy tt.
    Poza tym przez 3-4 lata nikt mi nie zglaszal zadnego problemu tylko ty teraz odkopujesz jakies starocie i probujesz mi wmowic ze uszkodzilem klientowi zawieszenie co jest kompletna bzdura.

    2: podobno sam pisales do zuczka ze gosciu ma pretensje ze cos jest nie tak.
    3: nie widzialem auta i zuczek zdiagnozowal ze z tymi bledami to raczej mechatronika umiera i niebawem beda spore koszta bo wiemy ze do tanich rzeczy to nienalezy

    4:nie musisz sie fatygowac i wklejac wycinkow wiadomosci albo pokazywac pw. Efekt byl taki ze kolega quarter zaczal sie obawiac czy dobrze zrobil dajac mi zadatek . Ale jednak mi zaufal i wczoraj tez mu powtarzalem ze reki nie dam sobie uciac ze nic nie wyjdzie z czarna gdyz ja sporo jezdzilem ale nie bede go trzymal pol roku i jezdzil gdyz skonczy sie oc a paliwo tez kosztuje a Jemu zalezalo na czasie z którego sie wywiązałem pomimo bardzo dużych niedogodności. Mamy blisko do siebie i na pewno moze liczyc na moje wsparcie co do tego samochodu także nawet jeśli auto jeszcze nie jest w 100% pewne może spac spokojnie

    5: chcesz to zakladaj , do mnie dochodza jakies informacje ale nie jestem takim typem czlowieka ze nie wchodze w tematy o twoich autach i nie dosrywam ci na kazdym kroku. Ty natomiast pijesz do mnie od pewnego czasu przy kazdej mozliwej okazji. To ze ten ot tutaj przeniosles to tez nie przypadek ale nie pozwole sobie na robienie tutaj takiego smietnika nie zwiazanego z moimi projektami..
    6: nie wnikam w twoj projekt i nie komentuje go zbytnio
    7:marcin fotele zrobil juz dawno a ty po fakcie sugerowales jak to zrobilbys wszystko innaczej ( pewnie lepiej ale to sa gusta i gusciki) a tak obiektywnie to zadne z Twoich aut nie dorastalo do piet zukowej tt. Moje na razie tez nie ale moze sezon 2019 coś zmieni . Marcin tez zglaszal mi jak to wszystko musiales mu wypunktowac . Ale to takie tylko "januszowe" "Polskie" zachowanie ze do kogos to sie doje...pomimo ze sam mam wiele gorsze
    8: no fajnie. Ja mam silnik w budzie on tez. Zadne z aut jeszcze nie jezdzi. Ja gdyby nie przejscia ze skrzynia robiona w jednej z bardzi znanych firm bym byl na tym etapie co teraz juz na jesieni. Stracilem pol roku przez czyjas papranine ale sytuacja sie wyprostowala. Sprawy finansowe uregulowane i temat mojej skrzyni zostal opanowany dzięki Rafałowi Sz. Za co mu bardzo dziękuję bo na moj gust jest to jedyna zaufana i kompetentna osoba do skladania i modyfikowania tych skrzyn w Polsce ( skrzynie dla Zaby tez sklada Rafal jbc)
    9: ...........
    10: napisalem ze skoro Patryk tak twierdzi ( moze nie skumales ale Patryk to guru CS jesli chodzi o strojenie i kiedys wszystkie auta cs w oddzialach w Pl je stroil w swojej siedzibie w Bielsko-Bialej) znamy sie osobiscie i szanujemy takze odnioslem sie ze jesli stwierdzil ze caly wydech do przerobki to zapewne tak jest. Byc moze trzeba zrobic tylko dp a reszte dac od tts czy s3 ( nie wiem jakie auto nasz forumowy kolega kupil) .
    Co do turbiny to chyba logiczne ze k03( z 2.0 tfsi) nie udzwignie takiej mocy dlatego o tym napisalem. Do tego pewnie konieczny fmic i wklad wysokiego cisnienia paliwa.

    Ja na dalszą dyskusje nie mam juz ochoty bo mam dosc uzerania sie z trolowaniem w roznych watkach i szukania przez moderatora zaczepki. Takze robienie tutaj smietnika w tym temacie mi nie lezy bo maja byc tutaj konkrety odnosnie moich projektow i moje relacje vs uzytkownikow tych aut. Nieupelnomocnionym adwokatom tych osob dziekujemy i odpisalem na te podpunkty na prosbe Arttura.

    Teraz Arttur mozesz czynic swoja powinnosc i posprzatac ten smietnik ktory przyniosl tutaj moderator.
    Dziekuje za uwagę i bez odbioru do czasu aż postanowię tutaj coś sensownego napisac albo ktoś napiszę coś związanego z tym tematem
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 24-03-2019 o 09:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •