Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Wątek: Przegląd i doprowadzenie do ideału 1.8t (450km i 550nm)

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez Fazer Zobacz posta
    Czekam z niecierpliwością na foto relację i opisy, to są "smaczki", które mogę oglądać i czytać w nieskończoność
    Ten silnik bedzie zlozony w 2 kolejnosci po takim innym. A tamte smaczki mysle ze bardziej beda Cie interesować

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Slim1799 Zobacz posta
    Jeśli można spytać. Ten gt2871r skąd był brany?
    Plus. Musi być więcej takich opisów bo zajebiście się to czyta.
    Z re5pect i na miekkiej 0.5 barowej gruszce bara daje przy 3400 w przypadku 1.8 litra. Ale 0.5 bara pojawia sie bardzo szybko a potem maly zastoj dlatego obstawiam ze gruszka 1 bar i turbo nam sie budzi ze 300obr wczesniej co daje juz calkiem przyjemny efekt.
    Gtx2871 z jrspec wstaje podobno duzo gorzej bo jeden nasz kolega zmienil na takie i podobno budzi sie od 4tys :/

  2. #2

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Piastów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LZ7X
    Posty
    32
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Ten silnik bedzie zlozony w 2 kolejnosci po takim innym. A tamte smaczki mysle ze bardziej beda Cie interesować

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -



    Z re5pect i na miekkiej 0.5 barowej gruszce bara daje przy 3400 w przypadku 1.8 litra. Ale 0.5 bara pojawia sie bardzo szybko a potem maly zastoj dlatego obstawiam ze gruszka 1 bar i turbo nam sie budzi ze 300obr wczesniej co daje juz calkiem przyjemny efekt.
    Gtx2871 z jrspec wstaje podobno duzo gorzej bo jeden nasz kolega zmienil na takie i podobno budzi sie od 4tys :/
    Właśnie myślałem nad zakupem takiej lub 2860 tylko nie wiem skąd wziąć dobrą replikę.

  3. #3
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez Slim1799 Zobacz posta
    Właśnie myślałem nad zakupem takiej lub 2860 tylko nie wiem skąd wziąć dobrą replikę.
    Mozemy sie dogadac co do tej co mam lecz to temat o slupku na 400+ a nie o turbinach.
    Do tego slupka bardzo bym widzial efr7163 na t4 twin poniewaz wstanie jak seryjna k04 ( w strookerze 2.0 wstaje duzo szybciej i nawet chyba za szybko) a da duzo wiecej niz k04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •