Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Moduł komfortu nr 8N7 962 267 A - czy jest zamienny z 8N7 962 267 lub innymi?

  1. #1
    Awatar The_Saint
    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    153

    Moduł komfortu nr 8N7 962 267 A - czy jest zamienny z 8N7 962 267 lub innymi?

    Witam,

    czy uszkodzony moduł komfortu nr 8N7 962 267 A można zastąpić modułem nr 8N7 962 267?

    Na allegro i ebay znalazłem jeszcze z końcówkami B, C i E, ale z końcówką A niestety brak. Mało prawdopodobne, aby sprzedawca przyjął zwrot, gdy okaże się, że nie pasuje.

    Dziękuję z góry za podpowiezi.

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Ja podmienialem na taki bez koncowki dajac z koncowka b. Niby wszystko ok ale przy pewnej kombinacji modul glupieje. Kodowanie vagiem nie pomoglo

  3. #3
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Poszukaj z końcówką A na ebay.com. Ja miałem wersję USA i tylko tam można było kupić. W PL było brak.

  4. #4
    Awatar The_Saint
    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    153
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    Poszukaj z końcówką A na ebay.com. Ja miałem wersję USA i tylko tam można było kupić. W PL było brak.

    Dziekuję bardzo za podpowiedź. Własnie na amerykańskim ebay.com namierzyłem taki z końcówką A. Najciekawsze w tym jest to, że sprzedawca jest z Bielska Białej.

    Powiedział mi, że końcówka A jest dla roadsterów w wersji USDM i ten moduł nie jest zamienny. W przeciwieństwie do wersji europejskich, po wymontowaniu modułu, auto jest unieruchomione na amen.

    Może komuś się przyda ta informacja w przyszłości

  5. #5
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez The_Saint Zobacz posta
    Dziekuję bardzo za podpowiedź. Własnie na amerykańskim ebay.com namierzyłem taki z końcówką A. Najciekawsze w tym jest to, że sprzedawca jest z Bielska Białej.

    Powiedział mi, że końcówka A jest dla roadsterów w wersji USDM i ten moduł nie jest zamienny. W przeciwieństwie do wersji europejskich, po wymontowaniu modułu, auto jest unieruchomione na amen.

    Może komuś się przyda ta informacja w przyszłości
    to teraz tylko czekać na przesyłkę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •