Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Turbo/N75

  1. #1
    Awatar ImKritical
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    35

    Turbo/N75

    Witam, ostatnio wymienilem dv bo bylo nieszczelne, przyspieszenie sie polepszylo ale nadal nie bylo za bardzo agresywne.
    Stwierdzilem ze moze sprawdze N75 i wymienilem je 3 razy ale poprawy nie bylo.
    Znajomy zaproponowal mi odlaczenie jednego z przewodow od n75 chodzi o Control pressure to pressure unit ( zaznaczone na zdj) po odlaczeniu turbina kreci az milo przez krotki czas, wychodzilo by ze to n75 jest uszkodzony ale sprawdzalem 3 inne i bylo to samo, co moze powodowac taki problem?

    https://imgur.com/UByeWHR

  2. #2
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Nie słuchaj znajomego, złóż tak jak być powinno, zrób logi, wrzuć w dział do oceny

  3. #3
    Awatar Gohanone
    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    200
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    10
    Witam. Posiadam audi tt 1.8t 225 i od kiedy założyłem instalację gazową (zenit) co chwilę wydmu****e uszczelke między turbina a kolektorem w związku z tym pytanie czy orientujecie się co może być nie tak? Turbina była sprawdzana głowica też dodam jeszcze że miałem przez chwilę odcięty gaz zrobiłem tak 2500 kilometrów wszystko było ok podłączyli gaz spowrotem i po 700 kilometrach znowu to samo. Pozdrawiam

  4. #4
    Awatar ImKritical
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    35
    Wszystko zlozone jak bylo, szczelnosc sprawdzona, dv wymieniony wraz z przewodami logi zrobione i wstawione w dziale vag com

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •