Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Nietypowy problem z TT 8J 2009 2.0 TFSI

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    6
    Przyczyną awarii (według elektromechanika) były problemy z masą i bezpiecznikami, wymieniłem też lewy automat zamka, ponieważ ledwo już otwierał a czasami w ogóle, teraz jest wszystko w porządku.
    Dzięki za zainteresowanie
    @Podkopnik - tak się składa, że miernik posiadam i napięcie mierzyłem, wkładałem też inny akumulator - nie przyniosło to skutku a napięcie wydawało się być prawidłowe, elektromechanik nie wymienił mi połowy auta i wszystko szczęśliwie się zakończyło.

  2. #2
    Awatar Nikosnikos
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    2.0T
    KM
    334
    Rocznik
    2009
    Kolor
    red TTS
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez menadzer Zobacz posta
    wymieniłem też lewy automat zamka, ponieważ ledwo już otwierał a czasami w ogóle, teraz jest wszystko w porządku.
    No właśnie też mi szwankuje czasami otwieranie jednego zamka - tylko przy niskich temperaturach - ten wspomniany „automat” to jakiś oddzielny siłownik czy może jest to jakoś z zamkiem zintegrowane?

  3. #3

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez Nikosnikos Zobacz posta
    No właśnie też mi szwankuje czasami otwieranie jednego zamka - tylko przy niskich temperaturach - ten wspomniany „automat” to jakiś oddzielny siłownik czy może jest to jakoś z zamkiem zintegrowane?
    Jeśli chcesz to podeślę link do oryginalnego zamka w dobrej cenie, oryginał Audi (zweryfikowałem to), zamienników raczej nie ma sensu kłaść - według mnie
    Możliwe, że powoli Twój zamek się "kończy", z tego co się dowiedziałem można go rozbierać i ogarnąć zimne luty, ale nie bawiłem się w to, wolałem założyć oryginalny, fabrycznie nowy
    Zamek sam w sobie jest "wkładką", do niego zakłada się cięgna, mam stary na wzór jak coś - mogę cyknąć foto jeśli będziesz potrzebował.
    Ciężko mi powiedzieć (nie jestem specjalistą) co może być konkretną przyczyną w Twoim przypadku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •