Witam. Kolega dał bardzo szczegółowy opis jak to zrobić. Tak samo zrobiłem i głośniczki grają ale uprzedzam nie jest to taki sam dźwięk co na seryjnym radyjku. Po pierwsze nie dają tyle basu oraz dźwięku co po podłączeniu na seryjnym. Zamontowałem u siebie radyjko ALPINE 9880R bardzo ładnie siedzi w kieszeni i komponuje się z całością - klapka zamknie się tylko po wyjęciu panela. Otóż - wyrazistość dźwięku radia FM jak i CD jest naprawdę inna - nie ma takiego stłumionego dźwięku ale właśnie wadą jest że brakuje basu jak słucha się radyjka w normalnym odsłuchu ale gdy da się głośniej dopiero wtedy pojawia się bass ale przecież nie kupujemy samochdów żeby szpanować głośnym dźwiękiem. Mam teraz dylemat - otóż podpowiedziano mi, że jeśli założę na tył Subwoofer to wtedy istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że na niskim odsłuchu będzie bardzo fajny dźwięk. Zastanawiam się nad kupnem takiego czegoś - Subwoofer BLAUPUNKT THB 210A. Czy Kto kolwiek z was miał z tym do czynienia? Wiem, że dźwięk z tradycyjnego Subwoofera wraz z odzielnym wzmacniaczem byłby lepszy ale panowie taka tuba jest za duża i nic konkretnie nie włożę do bagażnika. Jesli ktoś mógłby mi doradzić ale poradzić czy to coś zmieni, bardzo proszę o podpowiedzi.
A przyczyną wymiany seryjnego radyjka był wciąż psuty się u mnie w radyjku potecjometr - normalnie czasami szlak mnie trafiał