Cytat Zamieszczone przez DORKNEST Zobacz posta
w twoim audi tylne głośniki chodzą pod fabrycznie montowanym wzmacniaczem, Sygnały i p.ant. do do tego wzmacniacza są zakończone żółtą kostką mini iso. Zeby odpalić tylne głośniki, trzeba zamontować takie przejście które dopasowuje poziomy sygnałow LiP które wychodzą z radia i odpowiednio wysterują wzmacniacz, no i oczywiście power ant, do "odpalenia wzmacniacza" w chwili włączenia radia. w ten sposób mamy grający tył napędzany oryginalnym wzmacniaczem. Druga opcja to instalacja pasywna, czyli ominięcie wzmacniaczy i podłączenie głośników bezposrednio do radia.
A co do anteny, ma ona w sobie wzmacniacz, który żeby mógł pracować musi być zasilony i jeżeli zakładasz inne niż fabrycznie tam przewidziane, ew. inne które nie ma zasilania wzm.ant. z gorącej żyły z radia, trzeba założyć separator antenowy.


czy ktoś to rozumie bo głośniki są napewno sprawdziłem

[ Dodano: 23 Lipiec 2008, 12:50 ]
CZY WSZYSCY jeżdżą TETE Z FABRYCZNYM RADIEM???
Dziś podłączyłem radio panasonic cq-c7301n , zamiast ori. powód znany(regulacja głosu). Kupiłem przejściówkę na wszystkie głośniki i jest ok.

Tylko jest problem, radio nie może wyszukać żadnej stacji.

Pytanie brzmi, czy jest możliwość zasilenia tego wzmacniacza i w jaki sposób, czy trzeba zakupić taki patent http://allegro.pl/separator-antenowy...950684404.html i to załatwi sprawę.

Radio AUDI chorus bez systemu BOSSE