cześć wszystkim, zastanawiam się nad zakupem swojej tt 8j w budżecie ok. 45k i mam parę pytań.
1. czy w tym budżecie kupię jakąś godną uwagi ttske czy raczej zwykłą tt ?
2. jaki silnik wybrać ? nie jestem fanem tuningu tzn nie robię bo mi się nie chce i nie lubię, wole pogrzebać w kabelkach niz w mechanice aczkolwiek lubię jak auto dobrze brzmi i żwawo jeździ, mam dość ciężką nogę a auto ma służyć na co dzień może z wyjątkiem zimy nie tylko w weekendy.
3. jak z awaryjnością silników ? biorę pod uwagę tylko 2.0 i 3.2 i przy tym drugim pytanie brzmi tez ile spala przy codziennej jeździe po mieście w automacie bez szczegolnego butowania zwykla dynamiczna jazda?
4. jakich przebiegów się wystrzegać? tzn wiadomo ze autem nie jeździ się tylko po bulki do sklepu wiec auto dostaje troche po dupie więc remont silnika też go czeka i chodzi o to mniej wiecej kiedy. wiem ze to zalezy od poprzednich wlascicieli itp ale tak mniej więcej.
5. kusi mnie mocno s tronic. raz że jestem leniwy i nie chce mi sie mahać biegami a dwa że skrzynia podobno bezobsługowa. prawda to ?
6. na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie, ma to autko jakieś szczególne bolączki które męczą właścicieli ?
to chyba wszystko o co chciałem zapytać. z gory dzieki za wszelakie informacje i porady.
Serdeczne pozdrówki!