Nie no, wyraźnie napisał czego szuka (jak dla mnie) auto nie może być w ogóle do poprawek lakierniczych, żadnych ognisk rdzy, szpachli/zaprawek a od spodu również w ładnym stanie (czyli Ori konserwacja nie uszkodzona, bo jak wiadomo Ori konserwacja w TT jest serio bardzo trwała) bez nalotu/łuszczącej się farby (czyli pewnie jeżdżąca Tt głównie w lato i chowana na zimę). Mechanicznie nieistotna, może nawet mieć problemy klasyczne dla Tt 225 q czyli silniczki w zegarach, wyswietlacz, silniczek od szyby kierowcy, pęknięty kolektor wraz z turbo, nieszczelnosci , cieknący spod pokrywy zaworów itd...i inne. Ja to tak zrozumialem ... bo wtedy wydaje mi się spokojnie realne po może pół roku lub dwóch latach kupienie TT 8n 225q w bardzo ładnym stanie blacharskim do nawet mniej niz 20.000 (to tylko oczywiście moje prywatne zdanie i chciałbym się mylic i znaleźć kogoś kto ma auto w stanie "idealnym" gdzie wcześniej włożył w auto około 15000-20000zl kupując tylko nowe części do napraw a nie używki i potem robi prezent komuś i sprzedaje je za jakieś 13.000zl czy nawet mniej, nie mam zamiaru nikogo obrazić w tym poście, po prostu chciał bym kogoś takiego spotkać bo kupiłbym od niego takie auto w tych pieniądzach bez zastanowienia)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka