Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Wątek: takie moze glupie pytanie-ale myslicie ze przeplacilem?:)

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    46

    takie moze glupie pytanie-ale myslicie ze przeplacilem?:)

    2000r., 89 000 przebiegu potwierdzone ksiazka i przegladami w jakims bawarskim audi, 180 koni w quatro, z "mniej standardowych" gadzetow podgrzewanie foteli. zakup w bawarii 12950 euro + marza sprowadzajacego, akcyzy, rejestracje i inne - w sumie ok 51 000. duzo?

    szukalem wczesniej troche w polsce - "teoretycznie" mozna znalezc ten rocznik i z takim przebiegiem (wg deklaracji sprzedajacego oczywiscie....) i za 36 000. ale po zobaczeniu paru samochodow i po akcjach typu - "prosze pana, auto idealne", po czym jedziesz 300 km i okazuje sie ze silnik tak pracuje ze prawie wylatuje spod maski a skora na brzegu fotela jest przetarta na wylot - stracilem cierpliwosc i stwierdzilem ze zaplace wiecej za dobry samochod. dodam, ze spisuje sie rewelacyjnie

    sylweste.r

  2. #2
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Dla mnie kosmos, ale u mnie zakup audi to zupełnie inna bajka

    p.s. ściągnięty z USA (uderzony bok, cena auta (z aukcji) + wszelkie opłaty związane ze sprowadzeniem pod dom + zakup części + naprawa (rodzinny interes)) w sumie wyszło mnie około 31 tyś zł. co prawda trwało to ponad pół roku ale jak widać opłacało się.
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  3. #3
    Awatar Bart227
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Silver
    Posty
    400
    Ponad 13000 Euro to trochę dużo. Ja kupiłem 225 Q 99r. i przebieg 108000 za 12000 Euro (z zimówkami na alu).... No ale już musiałem do niego trochę dołożyć, tyle że jakbym dołożył tą różnice ponad 1000 Euro to pewnie autko byłoby jak nowe

    Jeżeli tylko wszystko jest z nim ok i przebieg faktycznie 89000km to nie masz się czym przejmować, że może troche przepłaiłeś. Ważne że autem będziesz jeździł a nie dłubał wnim co tydzień tak jak ja

    Co do cen w Polsce, to brak mi słów... Na allegro tak jak pisałeś, auta z takimi przebiegami za 35000zl Skąd oni je biorą z Flohmarkt-u?
    Przecież wystarczy pojechać do Niemiec i od razu zobaczyć realia, że za 10000 Euro TT ciężko znalezc, a jak już sie znajdzie to stan jej jest opłakany... Polscy handlarze przecież głównie stamtąd zwożą.

    Pozdrawiam

  4. #4

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarna
    Posty
    197

    Re: takie moze glupie pytanie-ale myslicie ze przeplacilem?:

    Cytat Zamieszczone przez sylweste.r
    w sumie ok 51 000. duzo?
    Jeśli auto jest w naprawdę dobrym stanie, to nie. W/g mnie lepiej dać więcej za niezajechane auto niż kupić bubel i potem jeździć do mechanika co tydzień. Także się nie przejmuj

    Cytat Zamieszczone przez Bart227
    Skąd oni je biorą z Flohmarkt-u?
    Ceny TT w Polsce są obecnie sztucznie zaniżane przez 'bezwypadkowe' egzemplarze, które kiedyś były 2ma TTtkami Jest mnóstwo pośredników, którzy specjalizują się w ściąganiu rozbitych aut. Potem widzę takie oferty: rocznik 2002, pierwszy właściciel w kraju, bezwypadkowy, 60 tys przebieg, full opcja, 225 quattro - 29 tys. zł...

    Niewiele możemy na to poradzić, poza odradzaniem kupna tego bubli.
    Czarne 2000 TTC 180 Quattro + JBL GTO Car Audio

  5. #5
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    witam,

    to ja powiem tak:

    99' Q, 180KM, 130kkm, serwis do ostatniego km, (auto bylo po wymianie paska, plynow itd, wszytskie rachunki etc), powod, faceta zona skusila na kupno auta rodzinnego, sla niego skonczyly sie juz czasy kawalera... cena, 9400€ + oplaty. (tez Bawaria, Monachium dokladnie, a tu nie jest najtaniej!!)

    Jednak, hmmm, wydaje mi sie , ze duzo dales lecz... mam nadzieje, ze auto odwdzieczy Ci sie bezawaryjna praca..

    =========
    Vorspung durch Technik

  6. #6
    Awatar Bart227
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Silver
    Posty
    400
    emy, co innego jak się mieszka w Niemczech, a co innego jak się tam jedzie tylko po auto i ma się na kupno cały tydzień. Ja nie miałem większego wyboru bo w całej Nürnberg były wtedy tylko 4 TT w tym tylko jedna 225 (już moja ) dwie 180 i jedna 3,2. Ceny nie schodziły z 10500 Eur.

    Pozdrawiam

  7. #7
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    witam,
    masz racje, ale kupno auta zajelo mi.. jakies 3 dni!! W srode zdecydowalam, ze chce samochod.. a w sobote poszukalam na mobile.de i od razu pojechalam.

    Szczescie..
    Jestem zadowolona, no.. moze po za tym, ze sprzeglo mam do robienia.. tzn.. chyba jest zapowietrzone lub cus..


    =========
    Vorspung durch Technik

  8. #8
    Awatar Bart227
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Silver
    Posty
    400
    No chyba że tak W 3 dni to jedynie można nazwać szczęściem, którego ja chyba wtedy nie miałem

    Pozdrawiam

  9. #9
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    witam,
    a najlepsze jest to, ze wtedy mialam Forda Focusa i Honde Civic jeszcze na pokladzie...ahaha
    ale zaryzykowalam.. kupilam... i potem sukcesywnie sprzedalam Honde, a Fordzik dla rodzicow.

    Mam jeszcze na stanie.. Fiat Rarchetta, cabrio.. 1.8 130km.

    =========
    Vorspung durch Technik

  10. #10

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945

    Re: takie moze glupie pytanie-ale myslicie ze przeplacilem?:

    Cytat Zamieszczone przez sylweste.r
    2000r., 89 000 przebiegu potwierdzone ksiazka i przegladami w jakims bawarskim audi, 180 koni w quatro, z "mniej standardowych" gadzetow podgrzewanie foteli. zakup w bawarii 12950 euro + marza sprowadzajacego, akcyzy, rejestracje i inne - w sumie ok 51 000. duzo?

    szukalem wczesniej troche w polsce - "teoretycznie" mozna znalezc ten rocznik i z takim przebiegiem (wg deklaracji sprzedajacego oczywiscie....) i za 36 000. ale po zobaczeniu paru samochodow i po akcjach typu - "prosze pana, auto idealne", po czym jedziesz 300 km i okazuje sie ze silnik tak pracuje ze prawie wylatuje spod maski a skora na brzegu fotela jest przetarta na wylot - stracilem cierpliwosc i stwierdzilem ze zaplace wiecej za dobry samochod. dodam, ze spisuje sie rewelacyjnie

    sylweste.r
    dużo

    lepiej pojedź do niemiec bo biliżej i TTaniej
    NO RISK,
    NO FUN.

  11. #11
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558

    Re: takie moze glupie pytanie-ale myslicie ze przeplacilem?:

    Cytat Zamieszczone przez max1236454
    Cytat Zamieszczone przez sylweste.r
    2000r., 89 000 przebiegu potwierdzone ksiazka i przegladami w jakims bawarskim audi, 180 koni w quatro, z "mniej standardowych" gadzetow podgrzewanie foteli. zakup w bawarii 12950 euro + marza sprowadzajacego, akcyzy, rejestracje i inne - w sumie ok 51 000. duzo?

    szukalem wczesniej troche w polsce - "teoretycznie" mozna znalezc ten rocznik i z takim przebiegiem (wg deklaracji sprzedajacego oczywiscie....) i za 36 000. ale po zobaczeniu paru samochodow i po akcjach typu - "prosze pana, auto idealne", po czym jedziesz 300 km i okazuje sie ze silnik tak pracuje ze prawie wylatuje spod maski a skora na brzegu fotela jest przetarta na wylot - stracilem cierpliwosc i stwierdzilem ze zaplace wiecej za dobry samochod. dodam, ze spisuje sie rewelacyjnie

    sylweste.r
    dużo

    lepiej pojedź do niemiec bo biliżej i TTaniej
    zaraz zaraz,

    myslalem, ze kolega przeciez kupil auto w niemczech... he..??

    =========
    Vorspung durch Technik

  12. #12

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    353
    ja myślałem ze w quatro maja tylko 225km ??
    Sprzedam TT 180 KM rok 99 cena 26000 tel 517385046
    http://owex.firmy.net/

  13. #13
    Awatar Artix
    Dołączył
    Apr 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    czarny
    Posty
    148
    Za pewne, sprawdzone auto (=swiety spokoj) warto zaplacic troche wiecej niz za auto obarczone ryzykiem. Chyba, ze jestes synem blacharza, wujek ma warsztat kowalski, albo ciocia prowadzi hurtownie czesci dla grupy Audi/VW Pytanie tez kto jak i gdzie lubi spedzac czas ...

    Ciesz sie nowym super auTTem i bezstresowym jej uzytkowaniem. OKAZJI NIE MA !!! Nikt nie jest idiotą i nie sprzeda Ci super auta znacznie ponizej ceny rynkowej. Zajrzyj do referencyjnego cennika ubezpieczycieli (eurotax, infoexpert lub to co ja uzywam czyli "ADAC Gebrauchtwagen"), cena nie powinna odbiegac +/- 10%. Pytanie tylko w co ludzie chca wierzyc, byl o tym byl dobry artykul, ktory kolega wkleil na nasze forum:
    http://poboczem.pl/tylko-w-polsce/ne...mw,954284,3876

    P.S
    Zastanow sie dlaczego niektorzy koledzy z forum maja ciagle problemy z autem, a inni z tym samym przebiegiem lub wiekszym nie wiedza nawet o czym oni pisza. Wadliwe serie ? Nie sadze ...
    Pozdro Artix

  14. #14

    Dołączył
    Jun 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    46
    max1236454 - no wlasnie z niemiec sciagniete, z bawarii.

    Artix - dzieki za link do artykulu. usmialem sie wiadomo: emeryt, do kosciola tylko jezdzil a w garazu opony szmatka wycieral

    kwestia wartosci od ubezpieczycieli - zaden ubezpieczyciel nie chcial mi go ubezpieczyc na wiecej niz 39 000, opierajac sie wlasnie na eurotaxie.

    ogolnie kwestia tej ceny - w momencie gdy szukalem na mobile.de NIE bylo aut ktore: - mialyby w miare niski przebieg (chcialem udokumentowane < 100 000),
    - "parametry" na ktorych mi zalezalo (180 koni, 4x4, podgrzewane fotele, skora)
    -byly z niemiec

    i ktore kosztowalyby mniej tak swoja droga, teraz zaluje troche ze nie wzialem 225 - balem sie zdecydowanie wiekszego spalania (a i tak mi w wawie 15 pali - za to mialbym 6tke skrzynie i troche wiecej pod noga. ale coz, to co mam i tak jest rewelacyjne

    wielkie dzieki wszystkim za odpowiedzi!

    pzdr, sylweste.r

  15. #15
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    szerokosci kolego...

    do zobaczenia.. moze w Bawarii.. )

    =========
    Vorspung durch Technik

Podobne wątki

  1. Takie nietypowe pytanie...
    Przez Łukasz_TT w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-01-2016, 00:40
  2. Może małe spotkanie(może być duże;) ) a Warszawie...:)
    Przez 4mario w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 13-01-2014, 21:44
  3. Co myślicie o tym radyjku?
    Przez onedeep69 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 16-01-2011, 19:36
  4. Co myślicie o tej TT?
    Przez dawidusr w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 06-08-2008, 11:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •