Witam mam pewien problem z moja ttka mianowicie po ostatniej wizycie w serwisie gdzie regenerowana była pompa abs i rozładowali mi aku moje auto trochę wariuje... zawsze rano wsiadam po otwarciu drzwi pokazuje się godzina data itd odpalam działa przejadę kawałek zgasze wracam do auta cotwieram drzwi i ... w miejscu godziny daty itd nie ma nic czarny ekran po przekręceniu zapłonu są tylko kontrolki na zegarach gdy krece autem odpala i gaśnie po odpaleniu i tak ciagle dopiero po dopięciu klem na chwile zegary zaczną wariować wskazówki latac i odpali ... co może być przyczyna ? Rozwalili mi aku ? Czy może zegary padają ?
Dodam tylko, ze gdy rano odpalę i zrobię dłuższy dystans 20-30km zgasze i później chce odpalić to odpali tylko zeruje się data i godzina tak jak by się komp resetował a brakowało (napięcia) przy krótszych dystansach do 2-5km bo na takich już nie odpali ... ale gdyby aku było uwalone to chyba odpięcie klem by nie pozwoliło na ponowny rozruch ? To moja 1 ttka wiec jeszcze nie wiem dużo na temat jej mechaniki. Pozdrawiam i liczę na jakaś pomoc podpowiedzi