Na kompie błędy jedynie wynikające z padniętej przedniej sady przed katalizatorem oraz błąd braku komunikacji wskaźników zegara nic więcej nie ma ... napięcie na aku prawidłowe, klemy przeczyszczony, uziemienie sprawdzone brak problemów jakieś inne propozycje ? Ps sondę mam w planach kupić i wymienić lecz mam szerokopasmowa 5kablowa czyli ta najdroższa -,- auto dalej co trochę resetuje zegary i np na fis pokazuje się samochód z dziwnie pootwieranymi drzwiami, pokazuje ze paliwa jest na 0 wtd próbuje wyjąc i wsadzić kluczyk jeszcze raz i jeżeli fis się swieci nawet z tym czerwonym samochodem z drzwiami lub jakkolwiek ato auto odpali ale jak fis się nie zapali to trzeba zdjąć klemy na chwile i wtd zapali tak jak by reset kompa? Ps w drzwiach pasażera coś zaczęło robić takie dziwne dźwięki jak przy podłączeniu vaga do kompa i wejściu w abs to słychać jak komp sobie działa i tak przewija swoje dane to podobnie słychać w drzwiach pasażera koło głośnika lecz ciagle z przerwami krótkimi nawet kiedy auto jedzie ... jakieś pomysły ? Pisałem do Annubisa bo może to będą walniete zegary ale czy może to być jeszcze zwiazane z czymś innym ? Bo jak miałbym jechać z zegarami to wolałbym już wykluczyć inne możliwości