Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: turbo-timer - np Pro Turbo EXUS PT-04

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    46

    turbo-timer - np Pro Turbo EXUS PT-04

    hej,

    mozna kupic w wielu miejscach taki wynalazek jak w temacie (od ok 100 - 200 PLN). powoduje on, ze po wylaczeniu i zamknieciu auta silnik chodzi jeszcze od 1-4 minut (programowalne) aby dac sie turbinie schlodzic.

    zapytalem jednak w diagtroniku w wawie i oni twierdza, ze montaz czegos takiego (zwlaszcza w nowszych autach) moze powodowac problemy - nie wiem czy dokladnie przytocze informacje, ale generalnie silnik w takim momencie "dochodzenia" nie widzi ABS'u i innych systemow przez co komputer wypluwa informacje o bledach.

    czy ktos moze probowal cos takiego montowac? szukalem po forum ale nie znalazlem informacji....

    dzieki! sylweste.r

  2. #2
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Tak owszem ja mam u siebie turbotimer firmy pivot --> http://www.pivotusa.com/ i glupota dla mnie jest takie okreslenie ze on poprzez komputer i czujniki generuje bledy z pelnym szacunkiem do firmy diagtronik ale juz go mam jakies 3 lata i nie pojawiaja mi sie zadne bledy jest podlaczony pod hamulec reczny o czym zapomniles napisac wtedy pracujacy silnik nie gasnie po wyjeciu kluczyka ze stacyjki mozna zamknac pozniej drzwi w aucie recznie za pomoca kluczyka i spokojnie odejsc od auta zostawiajac je np. na parkingu po ostrej jezdzie gdyby ktos ze tak powiem chcial pozyczyc nasze autko myslac ze odjedzie samochodem bo przeciez pracuje silnik to nie ma szans poniewaz po sposzczeniu recznego i bez kluczyka wiadomo ze autko zgasnie i tak to wszystko wyglada po przedstawieniu w taki prosty opisowy sposob

    pozdro

  3. #3

    Dołączył
    Jun 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    46
    hej hej,

    dzieki wielkie za odpowiedz. co do diagtronika - wydaje mi sie ze oni wiedza co mowia - pewnie wszystjko zalezy od modelu samego modulu, auta etc.

    pytanie jeszcze mam - piszesz o zamykaniu drzwi z kluczyka. jesli dobrze rozumiem - w momencie gdy auto chodzi (a rowniez potem jak zgasnie) jest, czy nie jest, zabezpieczone alarmem?

    pzdr, sylweste.r

  4. #4

    Dołączył
    Jan 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    57
    Jest zabezpieczone alarmem po zamknięciu z kluczyka

Podobne wątki

  1. Turbo K03 S
    Przez RoGaS w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-12-2013, 14:52
  2. Turbo Timer
    Przez wolomo w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-08-2011, 10:54
  3. Turbo timer.
    Przez dyzio217 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 03-03-2011, 17:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •