Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Sprzedam dyfer, sterownik Haldex, lampy

Kielce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny

Sprzedam dyfer, sterownik Haldex, lampy

Cześć! Rozsypało mi się sprzęgło haldex, wymieniłem cały zespół na inny bo mi leżał w piwnicy Sprzedaję:
    -dyfer (500zł) - sprawny, zero luzu pomiędzy kołami, nie strzela, jest wg mnie ok
    -sterownik haldex (350zł)- nie było żadnego błędu sterownika, zanim się rozsypało sprzęgło to było ok - zakładam, że jest w pełni sprawny
    -sprzęgło haldex (100zł) - uszkodzone, wysypane tarczki, raczej do odratowania ale nie wiem, czy się oplaca
    - lampa lewy tył USA (60zł) - sprawna, z wkładem - u mnie działała
    - lampa prawy tył ANGLIK (40zł) - zabierać, może komuś się przyda sam wkład albo szkło - była sprawna
    - przełącznik świateł USA (50zł) - przełącznik chyba sprawny, pasuje do Europejczyka tylko nie ma wyjścia na przeciwmgielne - nie znam się na elektronice ani elektryce, może komuś się przyda
    - kanapa tylna (100zł) - samo siedzisko w skórze czarnej, materiałowe boczki (chyba taka szła na USA) - nie mam zdjęcia, mogę dosłać jak będzie zainteresowanie.
    1.jpg
    12.jpg
    reszta w linku, bo nie chce mi dodać więcej zdjęć
    https://mega.nz/#F!jnAiQAhb!lKQB5aIfetIAd7OvJkpU3w

Kontakt przez forum lub telefon: 729-992-645
    Pozdrawiam, Andrzej

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

+edit
    -sprawna pompka haldex (300zł) - działa, nie daje błędów na komputer. Oczywiście na wszystkie części gwarancja rozruchowa.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg 2.jpg (361.3 KB, 75 odsłon)

Kielce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    edit: sterownik haldex zabrany (pozdrawiam)
    +znalazłem przetwornicę prawą, europa oczywiście - numer 8n0907474a - cena 50zł (wymieniłem na inną, ale okazało się, że błyskająca lampa była spowodowana wypalającym się żarnikiem a przetwornica jest tańsza - co za czasy )

Uprawnienia umieszczania postów