Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Ebony Black Pearl BAM

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar nox2k7
    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Czarny
    Posty
    351
    Podziwiam

  2. #2
    Awatar persQn
    Dołączył
    Jan 2019
    Płeć
    Skąd
    Milton Keynes, Pionki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    276
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Ebony Blac
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez Szewc Zobacz posta
    Cześć,
    Kawał solidnej roboty. Mechanika, lakier i extrasy. Wszystko w komplecie.
    Jak zobaczyłem zdjęcie pokrywy zaworów w piekarniku to przypomniała mi się niedawna dyskusja w temacie
    https://www.klubtt.pl/showthread.php...hlight=pokrywa
    Robi się ciekawie już od trzeciego postu. Jeżeli nie miałeś okazji śledzić to polecam.
    Trzymaj się
    Dzieki ale jeszcze dluga droga do satysfakcji Pobierznie przejrzalem temat i powiem ze dyskusje tego typu srednio mnie interesuja Po oczyszczeniu mojej moglbys z niej jesc. A malowanie zrobione ksiazkowo poltora roku i nawet jednego odprysku i oby tak zostalo Pozdrawiam

    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    noooo te polo to widzę grubo siedzi na tej feldze hahaha super ... mi się serio podoba muszę poszukać twojego wątku też na co.uk bo wiem że tam też siedzisz twardo że o 2.8 w a4 nie wspomnę... ahhh lubię jak ludzie dbają o auta, chociaż potem mam mniej roboty i zysków to w sumie muszę się zastanowić czy jednak lubię ... ps. wiem że lubisz detailing więc jak tylko coś możesz to wrzucaj i dziel się swoim doświadczeniem w dziale "autodetailing" tu na forum, zawsze mile widziane nowe doświadczenia !
    Dzieki ponownie Nie znajdziesz mnie na forach w UK za duzo dzieciakow krzykaczy i zrezygnowalem z udzielania sie tam Glownie na FB na stronach klubow do ktorych przynaleze i to jest bardziej dzielenie sie poradami miedzy znajomymi. Co do detailingu to napewno zaczne byc tam aktywny jak tylko ta okrutna pogoda przejdzieCo do A4 to prawdopodobnie zmieni wlasciciela w przyszlym tygodniu...leci do mojego brata wiec w dobre rece to i rozstanie latwiejsze . Ps: do "Irysow" troche daleko zeby jechac cos naprawiac haha

    Cytat Zamieszczone przez nox2k7 Zobacz posta
    Podziwiam
    Dzieki nox2k7 doceniam

    Sent from my BLA-L09 using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 31-01-2019 o 14:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •