Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Ebony Black Pearl BAM

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar persQn
    Dołączył
    Jan 2019
    Płeć
    Skąd
    Milton Keynes, Pionki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    276
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Ebony Blac
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Auto bardzo ciekawe.
    Taki sam środek kiedyś widziałem w 3.2.
    Dla mnie niestety ma dwa minusy:
    - kierownica po niewłaściwej stronie
    - felgi w moim odczuciu absolutnie nie pasują do AUDI TT 8N.
    Elmacho dzieki. I ja widzialen wlasnie takie zestawienie w 3.2 tylko w czerwieni. Kierownice przeboleje od 15 prawie lat tak jezdze to da sie przezyc . Co do felg to juz kwestia gustu a to wiadomo kazdy ma swoj Np patrzac na Audi TT Poland 90% felg obecnych na samochodach nie dotknalbym a gdzie zalozyl na samochod, ale to wlasciciel ma byc zadowolony. Jesli jemu sie podoba to znaczy ze tak ma byc

    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Bardzo fajne autko, i widac ze dobrze utrzymane. Swietna ta podsufitka z alcantary.. narobiles mi smaku kurde no.. Ze smaczkow pasowalby tam w kolorze ori podlokietnik co do zaciskow sprawdz sobie foty w moim temacie, bardzo fajnym modem sa 4tloki (42mm srednica kazdego tloczka) z alfy brera + tarcza 330mm. Bardzo dobrze hamuja, jest na forum czlowiek ktory to pieknie ogarnia Kierownica jak najbardziej po dobrej stronie, tez tak mam i nie narzekam haha pozdrawiam z sasiedniej wyspy!

    ps. bluza alpiny to przypadek czy jakies moto tez jest? bardzo czesto tt i moto ida w parze o czym przekonasz sie w temacie 'nasze dwa kolka'
    AcidTT dzieki za mile slowa. Jak kazda miala swoje bolaczki wkoncu juz 15rok jej leci. Wszystko staram sie robic samemu choc mechanikiem nie jestem a szkoda. Powoli doprowadze ja do stanu jaki by mnie satysfakcjonowal Co do hamulcow to dzieki za rade nawet bym o nich nie pomyslal, w Angli wszyscy laduja z LCR albo TT RS. Dodam ze mam jeszcze 2 dodatkowe samochody przy ktorych tez cos tam dlubie wiec z czasem roznie bywa. Ale i tak TT na pierwszym miejscu. Co do bluzy to prezent od ukochanej osobiscie nie jezdze na jednosladzie Temat pistaram sie rozwinac a i podrzucam zdjecia dwoch kolejnych skarbonek

    Sent from my BLA-L09 using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 31-01-2019 o 13:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •