Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Sprzedam Audi TT 8J 2007r

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Dec 2017
    Płeć
    Skąd
    Rybnik
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    17

    Sprzedam Audi TT 8J 2007r

    Na sprzedaż mam swoje (właściwie to żony) TT czarny metalik - niewdzięczny kolor, które kupiłem w zeszłym roku na zimę. Ciężko było znaleźć coś w tym roczniku z takim wyposażeniem.
    Jestem pierwszym właścicielem w kraju, o przeszłości samochodu wiem tyle, że był cały czas serwisowany w ASO (mam książkę serwisową i faktury do wglądu - po niemiecku, jak ktoś bardzo bardzo lubi takie lekturki to udostępnię dokumentację) a sprzedaż przez poprzedniego właściciela podyktowana była drobną stłuczką. W aukcji błędnie napisałem z oberwał prawy bok, teraz to zauważyłem. Oberwała lewa górna przednia część samochodu, na końcu wrzucam foteczkę żeby było wiadomo, o jaki rodzaj uszkodzenia chodzi.
    Niedawno był też robiony rozrząd.
    To co zostało przeze mnie zrobione przez ostatni rok:
    - kupione nowe opony letnie (245/40/1 Pirelli Cinturatio P7
    - kupione nowe opony zimowe (225/40/1 Goodyear Ultra Grip 2
    - zregenerowane amortyzatory w firmie NAGENGAST (magnetic ride)
    - wymiana rozrusznika + naprawa wzmacniacza BOSE
    - naprawa zamka kierowcy
    - czyszczenie i nabicie klimy
    - wymiana lusterka od strony pasażera, poprzednie było lekko pęknięte - wymieniłem na oryginał
    - w zeszłym tygodniu jeszcze do wymiany poszedł termostat + płyn chłodniczy
    - wiem, że jeszcze jakieś pierdoły robiłem ale szczerze już nie pamiętam

    Wyposażenie jak widać na zdjęciach + to czego na pierwszy rzut oka można nie zaważyć czyli w pełni elektryczne fotele ,guziczek magnetic ride i jest tez guziczek do ustawiania ciśnienia w oponach, nie wiem czy wszystkie modele w tym roczniku to miały ale napisze.

    Generalnie to czego nie zrobiłem a było w planach na zimę to oddać przednie fotele do tapicerza (fotel kierowcy niestety nosi oznaki zużycia), wykonać korektę lakieru + pomalować na nowo maskę i zaopatrzyć się w jakieś ładne 18'' felgi na lato. Auto i tak mnie już mocno pociągnęło po kosztach ale nie planowałem sprzedaży ale w życiu tak czasami bywa, że rodzina może się powiększyć
    Póki co brak zainteresowania sprzedażą, co najwyżej barany składające oferty tak idiotyczne, że nóż w kieszeni się otwiera. Może ktoś z forum szuka MK2 w dobrym stanie to wrzucam informacyjnie posta tutaj. Technicznie bez zarzutu, wizualnie.. jak na 11 latka przystało.

    CENA: 40 000 zł.
    OLX => https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-s-...5-IDy9uPz.html

    Nie chciałbym specjalnie schodzić z ceny bo i tak mnie ściska na myśl o tym, ile kasy już poszło a nic z tego nie odzyskam ale jeżeli ktoś będzie poważnie zainteresowany i ma duże umiejętności perswazji to pewnie się dogadamy.
    Tutaj wrzucam foty w lepszej jakości, niestety znajomy swoje zdjęcia robił chlebem. Dzisiaj była lepsza pogoda więc ustrzeliłem coś w wyższej rozdzielczości. Foty niezłe, powinno być widać wszystko jak na tacy. W razie wątpliwości pytać lub dzwonić. Odpisuję na maile i PM.
    Kontakt: d1ebelek@gmail.com lub 795 008 013 Mateusz













    Ostatnio edytowane przez d1abol ; 22-01-2019 o 21:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •