Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Tuning TT

  1. #1

    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Sczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Balck
    Posty
    121

    Tuning TT

    tak naprawde to nie ma zbyt wiele czesci tuningowych do TT w porownaniu naprzyklad do bmw3 przechodzac do sedna pytania co warto i w co warto zainwestowac tuningujac audi TT wydaje mi sie ze to ciekawy temat i wileu pokusi sie o dodanie czegos od siebie ... pozdrawiam

  2. #2
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    podłokietnik

  3. #3
    Awatar Kuxik
    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Gdansk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarnuch
    Posty
    342
    choinka zapachowa i jest gites
    a tak na powaznie to dzieki Bogu nie ma zbyt wiele spojlerów, dokladek, skrzydel i innych cudów do TT. Jak dla mnie to w tych autach juz nie ma za wiele co zmeiniac ladna felga ewentualnie troche gleby i tyle
    Tatusiu! Tatusiu! Czy ten samochodzik jest chory??!
    Nie Synku... to Diesel...

  4. #4
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez Kuxik
    choinka zapachowa i jest gites
    a tak na powaznie to dzieki Bogu nie ma zbyt wiele spojlerów, dokladek, skrzydel i innych cudów do TT. Jak dla mnie to w tych autach juz nie ma za wiele co zmeiniac ladna felga ewentualnie troche gleby i tyle
    nic dodac nic ujac. Jestem tego samego zdania Sa niestety ludzie ktorzy MUSZA miec cos niestandardowego i na sile tuninguja biedne TT

  5. #5

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarna
    Posty
    197
    Ja też wychodzę z założenia, że projektant auta był lepszym grafikiem/estetą niż ja, więc nie ma sensu zmieniać zewnętrznego wyglądu. Kiedyś strasznie chorowałem na dużego grilla, ala nowe TT, ale przeszło mi i teraz nawet przód mi się podoba
    Czarne 2000 TTC 180 Quattro + JBL GTO Car Audio

  6. #6

    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Sczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Balck
    Posty
    121
    ok ok Tuing zewnetrzny zgadzam sie ze jedynie mozna sobie felgi dokupic i szyby przyciemnic ok ok a co z tuningiem flakow czy sa jakies elementy ktore warto wymienic na niestandardowe.? poprawiajac tym mechanikow z Audi

  7. #7

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez lukaszienko
    a co z tuningiem flakow czy sa jakies elementy ktore warto wymienic na niestandardowe.?
    http://klubtt.pl/forum/topics2/nades...biny-vt876.htm

  8. #8
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    No właśnie ja dalej choruje na ten zderzak z dużym grilem, naprawdę to mi się podoba i tylko to bym zmienił, ktoś kiedyś na tym forum napisał że najlepiej kupić „R32” dowiadywałem się i nie ma opcji na dopasowanie go bez wymiany reflektorów i błotników, a wydanie kilku tysięcy na specjalnie zmodyfikowany zderzak, dokupienie atrapy wraz z kratkami do zderzaka, robocizna (lakierowanie i zainstalowanie) sprawia u mnie uczucie że gra jest warta świeczki.
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  9. #9
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Dla mnie pojecie tuning oznacza modyfikacje wplywajace na osiagi lub prowadzzenie auta .
    Zmiany stylistyczne , czemu nie jesli sa zrobione ze smakiem i wygladaja na tyle profesjonalnie ze nie znajacy sie na rzeczy moze pomyslec ze tak wyszlo z fabryki

    Pojmujac tuning w sensie poprawiania parametrow auta do TT jest dostepna masa czesci swietnej jakosci mozna na prawde wiele o tym napisac ...
    Jesli jednak ktos nie ma zamiary tuningowac swojego auta , jest kilka modyfikacji ktore sa nie mal obowiazkowe i jest skandalem ze nie zostalo to zrobione fabrycznie

    Do nich zalicze , wskaznik doladowania , ktory jest szalenie pomocny w razie jakich kolwiek problemow z autem , dzieki niemu tez latwiej nauczyc sie jak dziala ullad turbo w naszym aucie i dzieki temu lepiej wykorzystac mozliwosci auta..

    Nastepna modyfikacja dla kazdego to Tylna belka stabilizacyjna np Neusped , dramatycznie polepdza zachowanie sie auta w ostrych zakretach nie odbierajac jednoczesnie fabrycznego komfortu ..

    Skoncze na tym bo moge tak w nieskonczonosc


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  10. #10
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Też bym chciał dokonać modyfikacji wpływającej na osiągi, Arttur ty ze swoim (pewnie około 400 KM?) potworkiem masz gdzie poszaleć a ja ze swoimi standardowym silnikiem nie mam nawet gdzie się rozpędzić, dlatego doszedłem do wniosku, że to mija się z celem ładować pieniądze w coś co tylko pozwoli mi szybko przemieszczać się po dziurach i od świateł do świateł .
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  11. #11

    Dołączył
    Mar 2007
    Skąd
    Warszawa, BEMOWO
    Posty
    202
    Cytat Zamieszczone przez Kuxik
    choinka zapachowa i jest gites
    a tak na powaznie to dzieki Bogu nie ma zbyt wiele spojlerów, dokladek, skrzydel i innych cudów do TT. Jak dla mnie to w tych autach juz nie ma za wiele co zmeiniac ladna felga ewentualnie troche gleby i tyle
    Dokładnie!

    [ Dodano: 26 Lipiec 2008, 20:25 ]
    Cytat Zamieszczone przez BarTTek
    podłokietnik
    LOL

    [ Dodano: 26 Lipiec 2008, 20:35 ]
    O tuningu jest już parę wątków na forum, ale jest to temat ciekawy, więc chętnie się do niego powraca.

    Tuning stylistyczny, jak kilka osób napisało, można olać. Tylko zmienić obuwie - szerokie opony i ładne duże felgi. I nic więcej nie zmieniać, bo tylko się popsuje wygląd TT !!

    A co do tuningu mech., to wydaje mi się, że przy kursie USD = 2.1 zł warto ściągnąć sobie jakiś kit turbo z USA. Wiem, że szeroko polecane są dwie firmy:

    APR - http://goapr.com/
    HPA - http://www.hpamotorsports.com/

    Tu jest sporo linków na temat tuningu MK2:
    Tunig TT MK2
    [Passat 2.0 TDI 4Motion] [gone but not forgotten: BMW E30 325iX]

    VENO

    TT-R(S)

  12. #12

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    TTychy
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    126
    Witam wszystkich. Mi sie wydaje, ze jakiekolwiek zmiany optyczne w tym aucie sa bezasadne. Amerykanscy projektanci VW wiedzieli co tworza. Moim zdaniem wyszledl im samochod, ktory jeszcze przez najblizsze 10 lat bedzie na ulicach zwracal na siebie uwage!!! Pozdro
    dzi? ma j? Aldona

  13. #13
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez kondi
    Też bym chciał dokonać modyfikacji wpływającej na osiągi, Arttur ty ze swoim (pewnie około 400 KM?) potworkiem masz gdzie poszaleć a ja ze swoimi standardowym silnikiem nie mam nawet gdzie się rozpędzić, dlatego doszedłem do wniosku, że to mija się z celem ładować pieniądze w coś co tylko pozwoli mi szybko przemieszczać się po dziurach i od świateł do świateł .
    Napisalem co dla mnie oznzcza slowo tuning i nie znaczy to ze wszyscy musza miec identyczny poglad Przyjmuje do wiadomosci to ze istnieje pojecie tuningu wizualnego i ze dla przecietnego kowalskiego tuning to wlasnie spojlerki neony itp ..
    Jesli chodzi o zderzak od 3,2 to pasuje pezproblemowo i nic nie trzeba przerabiac , moze mechanior zrozumial Cie zbyt doslownie bo R32 to nie jest oznaczenie TT

    U siebie mam zrobionych kilka zmian stylistycznych i jeszcze planuje kilka drobiazgow

    Osiagi auta mozna drastycznie poprawic samym programem i polecam to wszystkim ktorzy bez wielkich wydatkow chca wymiatac troszke szybciej


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Podobne wątki

  1. Tuning ttr aum 150 km
    Przez annecy w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 27-06-2012, 18:37
  2. Tuning TT-RS
    Przez jerzy_dabrowski w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-08-2009, 00:01
  3. TT TUNING vs BMW e60 M5
    Przez ZUCZEK w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-10-2008, 13:05
  4. tuning k04
    Przez ziomal w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-08-2008, 06:05
  5. Tuning silnika 2.0 TFSI z podstawowej TT MK2 (TUNING 200 PS)
    Przez jerzy_dabrowski w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21-10-2007, 11:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •