Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Wątek: kluczyk/pilot 8N

  1. #16
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Oczywiscie ze nie powinno tego byc. ktos dolozyl jakis alarm.. oczywiscie nic nie opisane, jak ja uwielbiam takie tematy pt:''co autor mial na mysli''.. Teraz tak, ciekawe czy zalozyl to wlasnie dlatego ze PADL modul komfortu a tu mial otwieranie z pilota i dodatkowo jakis super chinski alarm, czy CHCIAL miec dodatkowy alarm.

    Rob jak uwazasz, ja osobiscie bym ustawil sobie jakas wolna sobote zeby zrobic to z glowa i na spokojnie. Odpial akumulator, zdjal wszystkie izolacje delikatnie tak zeby nie urwac zadnego przewodu usunal z wiazki i oddal to zebractwo koledze do matiza. Wycinal kazdy kabel z ''nowej'' wiazki na spokojnie kolejno i jednoczesnie laczyl ori kable oczywiscie je lutujac i zakladajac koszulki termokurczliwe. Przewod po przewodzie laczyl je kolorami, prawdopodobnie pociete jest nie wiele, wykorzystane sa przewody sterujace zamkami i do nich pewnie sa dolutowane przewody i byc moze odciete jest zasilanie modulu na rzecz zasilania tego ustrojstwa i stad blad komunikacji z modulem.

    Wroc do fabryki, jesli sie okaze ze doopniety jest modul to wymien go na taki sam o tym samym numerze i dopiero zacznij bawic sie w dodawanie pilotow itd. Ja bym tak zrobil i uwazam ze tak byloby najzdrowiej. Takie cuda sa slabej jakosci, jakis scalak w nim walnie i albo bedzie Ci rozladowywal baterie albo jakies inne cuda robil.. do smieci z tym jak dla mnie.
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 18-01-2019 o 19:09

  2. #17
    Awatar Hubson1995
    Dołączył
    Jul 2018
    Płeć
    Skąd
    Mosina
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    140
    Chyba oddam to do elektryka bo sam nie mam żadnego doświadczenia z tego typu rzeczami a nie chce czegoś źle zrobić (przewodów jest naprawdę dużo). Pytanie co do tego modułu jeszcze. Znalazłem gdzieś na tym forum że tt jako tako nie ma modułu komfortu i zamiast kanału od niego wchodzi się do kanału centralny zamek, alarm. Stąd pytanie czy faktycznie tak jest i czy ten oryginalny moduł w vagu jest jako kanał 35 "centralny zamek, alarm" czy w tt powinienem mieć dostęp do kanału 46 "moduł komfortu"?

  3. #18
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Nie bedziesz mial w tt dostepu do kanaluu 46. Tylko przez centralny w 35 ALE tetetka ma modul komfortu i to jest wlasnie to czarne pudelko VDO ktore masz na tyle. Steruje min alarmem ale takze oswietleniem itd

  4. #19
    Awatar Hubson1995
    Dołączył
    Jul 2018
    Płeć
    Skąd
    Mosina
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    140
    Ostatnie pytanie w takim razie. Czy jeżeli kolega który ma pilot pasujący do mojej tt i go vagiem zaadaptuje żeby sprawdzić czy moduł jest sprawny to przestawi jakoś parametry samego kluczyka i kolega swojego auta nie będzie mógł otworzyć czy to działa tylko na moduł w samochodzie? Przepraszam że tak męczę ale z elektroniką nigdy nie miałem do czynienia.

  5. #20
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Nie przestawi nic w samym kluczyku. Kluczyk tylko wysyla sygnal, odbiornikiem jest centralny i trzeba tylko centralnego nauczyc nowego kodowania sygnalu lub kilku sygnalow ale tak jak mowilem, czestotliwosc musi byc odpowiednia bo inaczej pilot z centralka sie nie dogadaja


    Takze musi byc to pilot od tetetki a nie identycznie wygladajacy ale np z a4.

  6. #21
    Awatar Hubson1995
    Dołączył
    Jul 2018
    Płeć
    Skąd
    Mosina
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    140
    Mój pilot ma numer 4D0 837 231 N (sprawdzone po vinie). Super dzięki wielkie za tak fachową pomoc i gratuluję wiedzy. Pozdrawiam!

  7. #22
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Powodzenia!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •