Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
Śmiem - bo nie masz racji.
Fotki po doczyszczeniu oraz kilka innych rzeczy, które się normalnie szkiełkuje i też działają później o dziwo...oraz diamenty To co widać te czarne zabrudzenia to zabrudzenia typu olej itp, które zejdą przy myciu.


Galerie allegro za darmo
Dzięki za pokazanie jak wyglądają elementy po szkiełkowaniu. Skrzynie biegów też miałem szkiełkowaną i niestety kątówka szła do ponownego czyszczenia w ramach lekkiej poprawki.
Możesz sobie pisać co chcesz ja nikomu nie odradzam tej pokrywy ale każdemu polecam zadbać o wlasny silnik i po zabiegach typu szkiełkowanie/piaskowanie czy jeszcze po innym czyszczeniu dowolnymi drobinami zdiąc dekielek wymyć ( szklo/piasek czy cokolwiek innego wbije się w nagar ktory tam jest i predzej czy później odpadnie) i wtedy być spokojnyn.

A autor tematu heh jak dla mnie może zamiast oleju nasypać sobie piasku lub szkła do silnika i udowadniać wszystkim ,że ma rację i mu silnik działa.

Bez odbioru z mojej strony bo dalsza polemika z autorem tematu jest bez sensu a przyszli kupujący mają świadomość ryzyka jakie występuje bez roznitowania dekla.