Pokaż wyniki od 1 do 15 z 26

Wątek: Sprzedam pokrywę zawórów i kolektor dolotowy - Orange Booom :) 180KM wizual

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Wrzuciłes fotki na ktorych widać ze jest tam kupa syfu i jeszcze smiesz twierdzic ze nie mam racji.
    Tak faktycznie drobinki szkła nic nie zaszkodzą silnikowi ( taki żart bo szkło ma bardzo dużą twardość) albo zalozmy
    te piekne pokrywy i miejmy nadzieję że jednak syf się nie oderwie( opcja dla farciaży)

    A ze sie ktoś rozmyslil to może uratowałem kogoś przed mega problemem bo by założył jak na foto i miał uszkodzony silnik z piękną pokrywą. Roznituj oczysc wszystko do bialego ( farba jak sie dobrze trzyma to troszke moze jej zostac) i sprzedawaj pewny produkt ktory nie narazi kogoś na problemy. A tak to sprzedajesz cos nie zrobione do konca i nie informujesz jakie mogą byc konsekwencje nie zrobienia tej operacji.
    Przyjmij to na klate ze jednak mam racje i popraw to tak jak pokazałem na foto albo się upieraj że nic by się nie stało i wtedy powodzenia w sprzedaży
    Śmiem - bo nie masz racji.
    Fotki po doczyszczeniu oraz kilka innych rzeczy, które się normalnie szkiełkuje i też działają później o dziwo...oraz diamenty To co widać te czarne zabrudzenia to zabrudzenia typu olej itp, które zejdą przy myciu.


    Galerie allegro za darmo

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
    Śmiem - bo nie masz racji.
    Fotki po doczyszczeniu oraz kilka innych rzeczy, które się normalnie szkiełkuje i też działają później o dziwo...oraz diamenty To co widać te czarne zabrudzenia to zabrudzenia typu olej itp, które zejdą przy myciu.


    Galerie allegro za darmo
    Dzięki za pokazanie jak wyglądają elementy po szkiełkowaniu. Skrzynie biegów też miałem szkiełkowaną i niestety kątówka szła do ponownego czyszczenia w ramach lekkiej poprawki.
    Możesz sobie pisać co chcesz ja nikomu nie odradzam tej pokrywy ale każdemu polecam zadbać o wlasny silnik i po zabiegach typu szkiełkowanie/piaskowanie czy jeszcze po innym czyszczeniu dowolnymi drobinami zdiąc dekielek wymyć ( szklo/piasek czy cokolwiek innego wbije się w nagar ktory tam jest i predzej czy później odpadnie) i wtedy być spokojnyn.

    A autor tematu heh jak dla mnie może zamiast oleju nasypać sobie piasku lub szkła do silnika i udowadniać wszystkim ,że ma rację i mu silnik działa.

    Bez odbioru z mojej strony bo dalsza polemika z autorem tematu jest bez sensu a przyszli kupujący mają świadomość ryzyka jakie występuje bez roznitowania dekla.

  3. #3
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Możesz sobie pisać co chcesz ja nikomu nie odradzam tej pokrywy ale każdemu polecam zadbać o wlasny silnik i po zabiegach typu szkiełkowanie/piaskowanie czy jeszcze po innym czyszczeniu dowolnymi drobinami zdiąc dekielek wymyć ( szklo/piasek czy cokolwiek innego wbije się w nagar ktory tam jest i predzej czy później odpadnie) i wtedy być spokojnyn.
    Użycie słowa ale w dalszej części zdania jest zaprzeczeniem tego, co znajduje się przed tym słowem.

    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Z całym szacunkiem do włożonej pracy ale odradzam każdemu zakup. Po zamontawniu tej pokrywy mamy wysokie prawdopodobieńtwo rozwalenia naszego silnika!!!!
    Jesli ktoś jest ciekawy czemu to mogę wyjaśnić gdzie leży problem...
    Tutaj jest jednak użyte stwierdzenie odradzam.

    Myślę, że wystarczyłoby tylko zwrócić uwagę, ze pokrywa przed zamontowaniem powinna zostać dobrze oczyszczona z pozostałości ekploatacyjnych, oraz wynikłych z renowacji tej pokrywy ( co raczej dla wszystkich zainteresowanych jest sprawą oczywistą ).

    W tym miejscu uznanie dla autora tematu, że wykazując się dojrzałością nie zechciał dla osobistej satysfakcji dla przykładu odradzać komukolwiek zakupu od kogokolwiek na przykład leciwego samochodu, na przykład powtórnie całego lakierowanego, na przykład składanego z części innych samochodów, za na przykład zawyżoną kwotę, do tego na przykład z wielokrotnie przekładanymi terminami finalnego ukończenia projektu, gdy na przykład było lub jest na przykład kilka młodszych, na przykład pewniejszych, na przykład tańszych samochodów.
    AUDI nie przestaje się kochać.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •