Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
Możesz sobie pisać co chcesz ja nikomu nie odradzam tej pokrywy ale każdemu polecam zadbać o wlasny silnik i po zabiegach typu szkiełkowanie/piaskowanie czy jeszcze po innym czyszczeniu dowolnymi drobinami zdiąc dekielek wymyć ( szklo/piasek czy cokolwiek innego wbije się w nagar ktory tam jest i predzej czy później odpadnie) i wtedy być spokojnyn.
Użycie słowa ale w dalszej części zdania jest zaprzeczeniem tego, co znajduje się przed tym słowem.

Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
Z całym szacunkiem do włożonej pracy ale odradzam każdemu zakup. Po zamontawniu tej pokrywy mamy wysokie prawdopodobieńtwo rozwalenia naszego silnika!!!!
Jesli ktoś jest ciekawy czemu to mogę wyjaśnić gdzie leży problem...
Tutaj jest jednak użyte stwierdzenie odradzam.

Myślę, że wystarczyłoby tylko zwrócić uwagę, ze pokrywa przed zamontowaniem powinna zostać dobrze oczyszczona z pozostałości ekploatacyjnych, oraz wynikłych z renowacji tej pokrywy ( co raczej dla wszystkich zainteresowanych jest sprawą oczywistą ).

W tym miejscu uznanie dla autora tematu, że wykazując się dojrzałością nie zechciał dla osobistej satysfakcji dla przykładu odradzać komukolwiek zakupu od kogokolwiek na przykład leciwego samochodu, na przykład powtórnie całego lakierowanego, na przykład składanego z części innych samochodów, za na przykład zawyżoną kwotę, do tego na przykład z wielokrotnie przekładanymi terminami finalnego ukończenia projektu, gdy na przykład było lub jest na przykład kilka młodszych, na przykład pewniejszych, na przykład tańszych samochodów.