Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Wątek: Sprzedam Audi TT American Le Mans Series

  1. #16
    Awatar TomMir
    Dołączył
    Sep 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    36
    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Gruchen Zobacz posta
    Witam. Posiada pan opony zimowe oraz czy wymienial pan olej w haldexie itp. ?
    posiadam opony zimowe olej był wymieniany 4 lata temu.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

  2. #17
    Awatar maciekk
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    217
    TomMir wyczyść skrzynkę

  3. #18
    Awatar TomMir
    Dołączył
    Sep 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    36
    Cytat Zamieszczone przez maciekk Zobacz posta
    TomMir wyczyść skrzynkę
    już

  4. #19
    Awatar maciekk
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    217
    Post nie ma zamiaru nikogo oczerniać, przedstawię po prostu to co zobaczyłem. Tylna klapa na krawędzi ma mocno popękany i zdarty lakier, dodatkowo wychodzi ruda koleżanka. Tak samo w okolicach świateł rejestracyjnych duże ogniska rudzielca wraz z bąblami. Pojawiają się spore pęknięcia na łączeniu tylnych błotników z częścią bagażnika, wiem że auto miało przygodę w USA ale naprawa widać spartaczona i do natychmiastowej poprawki. Środek wytarta kierownica, gałka zmiany biegów i podarty fotel kierowcy, widać było wypadająca gąbkę. Drzwi pasażera zupełnie nie domykają się, zamek uszkodził powłokę lakierniczą wewnątrz drzwi i pojawia się ruda koleżanka. Stan zewnętrzny mnie zupełnie zniechęcił więc nie wiem jak mechanika. Ogólnie pod względem zewnętrznym auto wymaga sporo pracy i to na już.

  5. #20
    Awatar TomMir
    Dołączył
    Sep 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    36
    Cytat Zamieszczone przez maciekk Zobacz posta
    Post nie ma zamiaru nikogo oczerniać, przedstawię po prostu to co zobaczyłem. Tylna klapa na krawędzi ma mocno popękany i zdarty lakier, dodatkowo wychodzi ruda koleżanka. Tak samo w okolicach świateł rejestracyjnych duże ogniska rudzielca wraz z bąblami. Pojawiają się spore pęknięcia na łączeniu tylnych błotników z częścią bagażnika, wiem że auto miało przygodę w USA ale naprawa widać spartaczona i do natychmiastowej poprawki. Środek wytarta kierownica, gałka zmiany biegów i podarty fotel kierowcy, widać było wypadająca gąbkę. Drzwi pasażera zupełnie nie domykają się, zamek uszkodził powłokę lakierniczą wewnątrz drzwi i pojawia się ruda koleżanka. Stan zewnętrzny mnie zupełnie zniechęcił więc nie wiem jak mechanika. Ogólnie pod względem zewnętrznym auto wymaga sporo pracy i to na już.
    Odnosząc się do Pana postu pomijając już dla kogo co to jest " mocno popękany i zdarty lakier z bąblami " proszę pamiętać , że jest to 17 letnie auto więc patrząc na lekkie pęknięcia, trochę przetartą kierownicę i przetarty boczek - nie przesadzałbym że " gąbka wychodzi " jest mała dziurka po prostu to nie kupiłbym w życiu żadnego auta. Trochę nie rozumiem podejścia silnik, turbo jest w bardzo dobrej kondycji zawieszenie i skrzynia też a czepiamy się pierdułek, które można zawsze zrobić jak komuś przeszkadza, ciekawy jestem ile jeździ "bezwypadkowych cacuszków" pospawanych z dwóch, które nie maja żadnych oznak korozji ani " popękanych lakierów". Chciałem sprzedać auto bez ukrywania żadnych wad tak jak jest bo uważam, że można je wyleczyc nawet hobbystycznie nie przeznaczać na to majątku i cieszyć się z jazdy, ale jak zawsze janusze szpachli i spray-u lepiej na tym wychodzą. Tyle ode mnie. Zapraszam cena dla klubowiczów 19,900zł do negocjacji.

  6. #21
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Ja powiem tylko tyle - to co oko widzi zazwyczaj jest łatwe i tanie w naprawie/poprawie. Ważny jest stan techniczny pojazdu i historia napraw i użytych do tego części

    Wiadomo, można szukać ideału... ale raczej nie w tej kasie

  7. #22
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez BelfegorTT Zobacz posta
    Ja powiem tylko tyle - to co oko widzi zazwyczaj jest łatwe i tanie w naprawie/poprawie. Ważny jest stan techniczny pojazdu i historia napraw i użytych do tego części

    Wiadomo, można szukać ideału... ale raczej nie w tej kasie
    Nie zgodze sie z Toba mechanika nie jest moze najtansza ale zawsze mozliwa do zrobienia i w 100% odwracalna, kwestia kasy i czasu. Mozesz nawet fabryczny motor kupic. Natomiast powypadkowa blacharka jest ciezka do zrobienia i mimo ze moze byc naprawiona w duzym stopniu to NIE JEST SPRAWA ODWRACALNA W 100%. Nie wazne ile kasy w to wsadzisz i ile czasu spedzisz powrotu do stanu fabrycznego juz nie bedzie. Moj ojciec od 30lat jest blacharzem - wiem co mowie. Auto walone przodem najmniej obrywa, podluznice najlatwiej sie „ustawia” i bardzo duzo elementow przodu to czesci wymienne. Praktycznie wszystko. Natomiast auto walone w doope czy bok to juz zuuupelnie inna para kaloszy.. osobiscie wole lalke z zakatowanym motorem, niz uszminkowanego trupa z mocnym motorem. Lalka dostanie motor i po tygodniu zapomnisz, trupa szminkowac trzeba zawsze bo zawsze, a to po pol roku, a to po roku cos wylezie. Niekonczaca sie historia.

    Tego auta nie widzialem ale mysle ze TomMir mogl dac bardziej rzeczowe foty auta niz artystyczne. Widac z daleka ze przod jest caly po lakierze, drzwi pasazera wisza dobre 3-4mm, wypatrzylem tez na zdjeciu silnika z „profilu” brak oslon pasa przedniego.

    Jak dla mnie zdjecia auta do sprzedania powinny przedstawiac mozliwie dokladnie stan pod maska, srodka w miejscach najbardziej podatnych na zuzycie (lub udowadniajace maly przebieg) podlogi w kufrze (pod wykladzina) oraz pod katem prostym przod, tyl, prawy lewy bok zeby bylo widac szczeliny. Foty w normalnym swietle, a nie zza krzaka w cieniu, czy jakies cuda z ziemi i dystansu. To nie konkurs fotograficzny tylko foty do ogloszenia. Wtedy ewentualny klient mniej wiecej wie czego sie spodziewac, i nie ma potem gadania ze auto ukochana laleczka, a po ogledzinach, ze „preciez to auto 17letnie”. Poprostu szanse staja sie rowne i jak juz po zdjeciach widac, ze auto nie zacheca to nie ma ogledzin a pozniej przepychanek. A jesli ktos kupuje auto do kasy to wie co i dlaczego kupil - i bez gadania wraca do domu autem.
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 22-01-2019 o 14:26

  8. #23
    Awatar maciekk
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez TomMir Zobacz posta
    Odnosząc się do Pana postu pomijając już dla kogo co to jest " mocno popękany i zdarty lakier z bąblami " proszę pamiętać , że jest to 17 letnie auto więc patrząc na lekkie pęknięcia, trochę przetartą kierownicę i przetarty boczek - nie przesadzałbym że " gąbka wychodzi " jest mała dziurka po prostu to nie kupiłbym w życiu żadnego auta. Trochę nie rozumiem podejścia silnik, turbo jest w bardzo dobrej kondycji zawieszenie i skrzynia też a czepiamy się pierdułek, które można zawsze zrobić jak komuś przeszkadza, ciekawy jestem ile jeździ "bezwypadkowych cacuszków" pospawanych z dwóch, które nie maja żadnych oznak korozji ani " popękanych lakierów". Chciałem sprzedać auto bez ukrywania żadnych wad tak jak jest bo uważam, że można je wyleczyc nawet hobbystycznie nie przeznaczać na to majątku i cieszyć się z jazdy, ale jak zawsze janusze szpachli i spray-u lepiej na tym wychodzą. Tyle ode mnie. Zapraszam cena dla klubowiczów 19,900zł do negocjacji.
    Nie chcę się wdawać w kłótnie ale wypadałoby poinformować potencjalnych kupujących, że istnieją takie wady. Zdaje sobie sprawę, że auto 17 letnie nie jest ideałem ale takie usterki to nie są pierdułki, tylko raczej poważne zaniedbania.

  9. #24
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Nie zgodze sie z Toba mechanika nie jest moze najtansza ale zawsze mozliwa do zrobienia i w 100% odwracalna, kwestia kasy i czasu. Mozesz nawet fabryczny motor kupic. Natomiast powypadkowa blacharka jest ciezka do zrobienia i mimo ze moze byc naprawiona w duzym stopniu to NIE JEST SPRAWA ODWRACALNA W 100%. Nie wazne ile kasy w to wsadzisz i ile czasu spedzisz powrotu do stanu fabrycznego juz nie bedzie. Moj ojciec od 30lat jest blacharzem - wiem co mowie. Auto walone przodem najmniej obrywa, podluznice najlatwiej sie „ustawia” i bardzo duzo elementow przodu to czesci wymienne. Praktycznie wszystko. Natomiast auto walone w doope czy bok to juz zuuupelnie inna para kaloszy.. osobiscie wole lalke z zakatowanym motorem, niz uszminkowanego trupa z mocnym motorem. Lalka dostanie motor i po tygodniu zapomnisz, trupa szminkowac trzeba zawsze bo zawsze, a to po pol roku, a to po roku cos wylezie. Niekonczaca sie historia.
    A ja się z Tobą zgodzę

    I albo mnie trochę źle zrozumiałeś albo ja się trochę mało precyzyjnie wypowiedziałem
    Mi chodziło "to co oko widzi" w sensie pierdoły które były wymienione typu rudy przy lampkach, jakieś przetarcie na fotelu, przytarta kiera itp. to są pierdoły, nie wnoszące nic, łatwe do usunięcia.
    To co piszesz, pewnie że tak jest, auto powypadkowe już nigdy nie będzie takie jak ori.

    Auta też nie widziałem, chciałem się tylko odnieść do stwierdzonych wad które w moich oczach były pierdołami

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •