Cytat Zamieszczone przez BelfegorTT Zobacz posta
Jeśli auto ma program lub będzie miało to moim zdaniem nie warto iść w MBC.
Do serii jak najbardziej polecę, można podnieść ciśnienie do 1 bara i cieszyć się z dodatkowych koni, krzaka na desce nie wali, diod nie trzeba wstawiać (dopiero jak chcemy wyższe ciśnienie, ponad 1,1 to wówczas dioda)
Chyba właśnie się okazało że auto jest po jakimś programie, ale po kolei bo dawno mnie Tu nie było (Ale nie zapomniałem ani o TT ani o forum)

Więc przez zimę TT odpoczywała (prócz 3 wyjazdów by pobawić się na śniegu :P )
Z jedynych rzeczy które wleciały do TT przez zimę to Cup Holder, prosto z USA Udało się trafić w miarę spoko cenię bo koło 200zł (z wszystkimi opłatami łącznie 300 Ale czego się nie robi dla TT )



Dziś bawiłem się w VAGcomie, pojechałem też zrobić logi, których się trochę boję, po przeczytaniu forum na temat logów myślę że TeTetka ma nieszczelność.. ponadto jestem niemal pewny że poprzedni właściciel zrobił jakiś słaby chip tuning (bardzo duże wartości wyprzedzania zapłonu, wrzucę logi w odpowiednie miejsce na forum, jeśli ktoś chciałby rzucić okiem to byłbym wdzięczny )

Ponadto w ostatnim czasie kumpel zrobił małą sesje (mam 700 zdjęć do przebrania )




W tamtym tygodniu również odwiedziłem sklep car detailingowy... miałem wejść po drugie wiadro z separatorem. A nie wiem nawet jak się stało że zrobiłem zakupy na ponad 250 zł... Już się domyślam co czują kobiety w sklepie z butami
Przynajmniej TT na święta została wypucowana zabezpieczona woskiem, nałożyłem też "niewidzialną wycieraczkę" jesli sie sprawdzi to wrzucę efekt :P





Pozdro, Michał.