Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Brak widocznych nowych postów na stronie głównej oraz nieprzeczytanych postach.

  1. #1
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614

    Brak widocznych nowych postów na stronie głównej oraz nieprzeczytanych postach.

    Zapewne nie jedna osoba zauważyła ten problem, który przytoczę na moim temacie w dziale nasze auta https://www.klubtt.pl/showthread.php...l=1#post288391 tzn. przedostatni post napisałem 9 grudnia (tak, jest napisane, że wczoraj o 15:31). Wczoraj dodałem nowy i zamiast utworzyć nowy post otrzymujemy "- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -" przez co na stronie głównej czy nieprzeczytanych postach nie widać, że dodałem nowy może ciekawy post Rozumiem, że jest to może jakaś metoda na nabijanie postów, ale przez przesady od 9 grudnia do wczoraj trochę minęło Myślę, że "- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -" można by ustawić gdy od ostatniego posta nie minie 24 godziny.

    Przy okazji WESOŁYCH ŚWIĄT TT-tkowicze

  2. #2
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Karol,
    Ja używam tapatalka i widziałem Twój nowy post o impregnacji dachu w postach nie przeczytanych.
    Zróbmy test.
    Zobacz czy widzisz ten mój post i daj znać na pw, ja wtedy dodam kolejny aby połączyło z bieżącym i zobaczysz ponownie czy pojawił się w nieprzeczytanych.
    Napisz dodatkowo post w swoim temacie (takiego testowego), ja sprawdzę logując się na stronie, czy go widzę w nie przeczytanych.

    Proszę w celach testowych nie pisać postów w tym temacie do czasu weryfikacji przez Karola i dodania pod tą do połączenia przeze mnie. Dziękuję.
    __________________________
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •