Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Proszę o Pomoc Przy Wyborze Oświetlenia Przedniego, Co Wybrać XENON/LED/ŻARÓWKA?

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #2
    Awatar Mateov
    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Blue
    Posty
    196
    Jeśli nie miałeś fabrycznie xenonow, to raczej bym Ci nie polecał xenonow ani led. Miałem w starej A3 takie dylematy próbowałem kilka zestawów led , a samochód miałem zakupiony z zestawem xenon HID i to po prostu szajs. Najlepiej mieć właśnie w dobrym stanie reflektory i założyć po prostu żarówki i wydaje mi się ze efekt będzie znacznie lepszy niż jakiś xenon hid. Jedyne co bym polecił to owszem xenoony ale ori, ale to zapewne wiąże się z ciągnięciem wiązki, wymiana zderzaka na takiego ze spryskami, prowadzenie węży ze zbiorniczka, a o autopozioowaniu już nie wspomnę które jako tako powinno być

    A co do żarówek to próbowałem właśnie różne Osramy i z nimi problem jest taki ze im maja bielsza barwę i ładnie świecą w nocy na suchym, niestety na deszczu w ogóle ich nie widać.
    Ja próbowałem np Osram Xenon White Look czy coś takiego to właśnie był taki problem. Myśle ze zwykła porządna żarówka żółta będzie miała lepsze właściwości drogowe, owszem takie Osram Xenon Look ładniej wyglada na reflektorze ale to tyle w sumie
    Ostatnio edytowane przez Mateov ; 25-12-2018 o 10:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •