Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Wątek: a moze by tak z motocyklem

  1. #1
    TyGrySek!
    Gość

    a moze by tak z motocyklem

    Czy pogromca niewiniatek na drodze mr Yukon probowal sie kiedys z motocyklem
    Sprobuj!
    tylko nie na prostej bo tu jestes bez szans, ale na zakretach naprawde mozesz byc lepszy, zwlaszcza ze swoim morderczym potencjalem .
    kazdy motocyklista podejmie wyzwanie - bo to wariaci - wiec bedzie frajda dla Was obu.

    a tak by the way to swietna strona Panowie! Tak sobie czytam wasze pogaduchy wyscigowe i japa sie cieszy Swietne! Gratuulacje! dla webmajstrow strony.
    Nie mam TT ale choruje na "UFO" (why ufo???) bo bezpieczniejsze niz moja dotychczasowa choroba (szybkie 2 kola), no i jak widze tez wciaga i cieszy caly rok (takze zima).
    a moze ktos by zamienil TT na Kawasaki ZX12R lub ZX9R.

    Eeee, pewnie nie.


  2. #2
    Maciek
    Gość
    Welcome!
    Powiem Ci ch?opie, ?e taki pojedynek m?g?by bardzo ciekawie wygl?da?. Trzeba takie co? zmajstrowa? i koniecznie nagra? na kamerk?. Co do zamiany, to hm.... jak raz wsi?dziesz w UFO, to ju? nigdy nie b?dziesz chcia? z niego wysi???, wi?c... hehehehe!

    A tak poza tym, to wielkie dzi?ki za ciep?e s?owa o stronce. Nadal si? rozwijamy i nie wszystko ?miga tak jak nale?y. Jeszcze raz dzi?ki.

    Pozdrawiam

  3. #3
    Cezary Magier
    Gość
    ja to bym ci radzil sprzedac tylko jeden motorek a drugi (12 proponuje ) zostawic w garazu i dokupic sobie do tego TT...przyjemnosc x 2! mowie z doswiadczenia

  4. #4
    TyGrySek!
    Gość
    no to widze prezes tez lubi szybkie zycie na krawedzi

    mnie chyba na az taki luksus nie stac by trzymac w garazu dwa 180-konne potwory w garazu
    no ale wymyslilem, ze aby bylo bezpieczniej i deczko taniej to w garazu bedzie miejsce dla TT(i basta ) a szlifierke zamieni sie na niedrogiego crossa, - podobno tez mozna sie powsciekac
    :multi:

    w ufo juz siedzialem - strasznie dobry lep na cudze zony
    wiec teraz jest wsrod priorytetow na 2003,

  5. #5
    Cezary Magier
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez TyGrySek!
    no to widze prezes tez lubi szybkie zycie na krawedzi
    ze mnie zaden prezes

  6. #6

    Dołączył
    Jan 2008
    Skąd
    Belfast
    Posty
    18
    hmmm mialem przyjemnosc sprawdzic sie z jedno-sladem poj 750
    start ze swiatel (na motorku siedziala za kierowcom kobietka - jak zauwazylem ze cos szepce gosciowi to od razu wiedzialem ze bedzie sie dzialo :-] ) w miescie dwu pasmowka
    Po starcie jakies kilka sek 2 -3 bylo rowno ale potem powoli polykalem go ((widzialem go juz w tylnim lusterku )) do mometu gdy na moim pasie pojawila sie terenowka .... no i mialem ostre hamowanie
    Napewno bylo by inaczej gdy by jechal solo i na dluzszym odcinku noo ale moj TT-R tez lekki nie jest (1,6 t )

  7. #7

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Radom
    Posty
    56
    fredik666: To jak masz taką rakietę tą TT to wyzywam Cię na pojedynek jak łykasz takie 750-tki to dam Ci fory wystartuje 600tką oczywiście też z plecakiem. Gwarantuje Ci że długo nie będziesz musiał wąchać moich spalin.
    Wiesz jaki można wniosek z twojej opowieści wysunąć, że zajebistego banana na twarzy musiała mieć na twarzy ta para na moto która znalazła takiego naiwniaka. Sam uwielbiam robić sobie jaja z takich co myślą że wygrają z moto nawet specjalnie ich podkręcam i robie przegazówkę przed startem a potem tylko obserwuję jak wachlują lewarkiem mało go nie wyrywając z podłogi. I nie złość się, jak pojeździsz na moto to mnie lepiej zrozumiesz.
    Nie róbmy z naszych TeTetek supermenów i batmanów w jednym mimo że to nasze forum.
    Taki wpis jak wyżej na forum moto miałby lepsze riposty.
    Jedyną przewagę widzę na krętej drodze.
    Pozdro.

  8. #8
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Ludki po co wy odgrzewacie takie stare tematy

    pozdro

  9. #9

    Dołączył
    Jan 2008
    Skąd
    Belfast
    Posty
    18
    jeeezdzilem w polsce na bandycie przez pare lat i wiem co nie co raz tez sprawdzilem sie z bmw 7 (nie wiem co tam byl za silnik tylko mial wydechy po obu stronbach) do 100km\h mialem jakas przewage (ja solo ) ale powyzej gdyby nie swiatla bym jej wiecej nie zobaczyl (bandyta 600 rozpedza sie do nie calych 200 )

    a co do tej 750 jak by to miala byc jakas podpucha to lepiej by bylo jak by jechali by rowno i by sobie patrzyli jak sie mecze nad owym lewarkiem :-] a nie przesowac sie systematycznie do tylu i do tego by tak na biegach nie przeciagal bo po co ... bo jak mowisz ze mial duuuuzo zapasu

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez fredik666
    jeeezdzilem w polsce na bandycie przez pare lat i wiem co nie co raz tez sprawdzilem sie z bmw 7 (nie wiem co tam byl za silnik tylko mial wydechy po obu stronbach)
    częsta "modyfikacja" szczególnie w e38 - zobacz jak to fabrycznie wygląda - przeglądnij ogłosznia, także nie wiadomo co tam siedziało pod maską

  11. #11

    Dołączył
    Feb 2008
    Skąd
    Białystok
    Posty
    4
    Myśle że byłoby ciężko jestem już prawie właścicielem czatnej TT-ki 225KM Q tj. odbieram ją w środę za to motocyklem troche już jeżdze moja R1 ma 18o KM i 2,6 s do 100 km/h osobiście jechałem 299 km/h bo tylko tyle pokazuje licznik realnie myśle że było ok 310 a zakręty to zależy od kierowcy i drogi. Pozdrawiam

  12. #12

    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    Katowice
    Posty
    142
    Ja też myślę, że nawet zakręty by nic nie pomogły, sam mam R6 i wiem jak to potrafi polecieć ;P
    JEST MOC

  13. #13
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ojciec ma kawasaki vn 1500 nomad wiec to turystyczny cruzer i szczerze to niewiem czy bym mu dał rade , ale napewno kiedys to sprawdze

  14. #14

    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    Szczecin/Hamburg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    161
    Mam TT225Q i VFR800Vtec... TTa mimo, że fajnie jeździ (bardzo fajnie jak na samochód) od motocykla dostaje w dupsko... niestety ma tylko 2 razy tyle mocy i az 5-6 razy tyle waży... dynamika niestety musi byc gorsza... prosta fizyka sie kłania...
    PZDR!

  15. #15

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    myśle o kupnie motocyklu - 1-ego w życiu macie jakieś pomysły (docelowo myślę o ścigaczu - ale od czegoś trzeba zacząć )
    NO RISK,
    NO FUN.

Podobne wątki

  1. Może nie najlepszy ale...
    Przez 4mario w dziale Testy i porównania
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-02-2014, 19:03
  2. Może małe spotkanie(może być duże;) ) a Warszawie...:)
    Przez 4mario w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 13-01-2014, 21:44
  3. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-01-2013, 22:18
  4. co to może być ??????
    Przez Dziki_Wacek w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 25-09-2012, 09:11
  5. a może by tak....????
    Przez alek w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-08-2010, 19:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •