Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Kilka pytań od laika.

  1. #1
    Awatar Jakub.o
    Dołączył
    Jul 2018
    Płeć
    Skąd
    Rybnik
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    28

    Kilka pytań od laika.

    Witam wszystkich bardzo serdecznie, na samym wstępie chciałbym się pochwalić że tydzień spełniłem swoje podwójnie marzenie jakim było TT, od czerwca szukałem i nastawiałem się na TT mk1 ale tak się złożyło że jednak mk2 siadła. Ponad to warto wspomnieć że interesuje się motoryzacją z punktu widzenia nowinek technologicznych i ,,emocji", natomiast z technicznej strony jestem laickim łosiem. Chciałbym zlecić osobom trzecim wymianę termostatu, paska alternatora prawdopodobnie wraz z napinaczem, oraz filtr kabiny, powietrza a w niedalekiej przyszłości rozrząd, to też chciałbym się dowiedzieć +/- z jakimi się to wiąże kosztami wraz z robocizną aby ktoś mnie nie wyruch*ł na kase. Ewentualnie możecie polecić jakiś dobrych mechaników na śląsku (najlepiej okolice Rybnika), którzy świadczą rzetelne i dobre usługi w rozsądnych pieniądzach.

    Czy do TT można śmiało lać 95?

    Mam problem z światłami z skrętnymi xenonami, które się nie poziomują to też świecą stosunkowo wysoko,co może być przyczyną ?

    Jaki polecacie środek do pielęgnacji i konserwacji skóry?


    Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi



    **audi tt 8j 2.0 tfsi ea113 bwa 2006

  2. #2
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Cytat Zamieszczone przez Jakub.o Zobacz posta
    Witam wszystkich bardzo serdecznie, na samym wstępie chciałbym się pochwalić że tydzień spełniłem swoje podwójnie marzenie jakim było TT, od czerwca szukałem i nastawiałem się na TT mk1 ale tak się złożyło że jednak mk2 siadła. Ponad to warto wspomnieć że interesuje się motoryzacją z punktu widzenia nowinek technologicznych i ,,emocji", natomiast z technicznej strony jestem laickim łosiem. Chciałbym zlecić osobom trzecim wymianę termostatu, paska alternatora prawdopodobnie wraz z napinaczem, oraz filtr kabiny, powietrza a w niedalekiej przyszłości rozrząd, to też chciałbym się dowiedzieć +/- z jakimi się to wiąże kosztami wraz z robocizną aby ktoś mnie nie wyruch*ł na kase. Ewentualnie możecie polecić jakiś dobrych mechaników na śląsku (najlepiej okolice Rybnika), którzy świadczą rzetelne i dobre usługi w rozsądnych pieniądzach.

    Czy do TT można śmiało lać 95?

    Mam problem z światłami z skrętnymi xenonami, które się nie poziomują to też świecą stosunkowo wysoko,co może być przyczyną ?

    Jaki polecacie środek do pielęgnacji i konserwacji skóry?


    Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi



    **audi tt 8j 2.0 tfsi ea113 bwa 2006
    Temat już pewnie sam ogarnąłeś więc piszę dla innych.
    Jeżeli chodzi o xenony to jeśli nie wyskakuje Ci błąd poziomowania na zegarach to musisz je po prostu fizycznie ustawić (stacja kontroli pojazdów - koszt 10-20 zł). Polecam to każdemu nawet po wymianie np pozycyjnych bo lampa może zgubić położenie od obracania do góry nogami itp. Jeśli błąd występuje to trzeba oddać do elektronika i on to ogarnie (ewentualnie powie co jest nie tak).

    Ja leję 98 na którym wyraźnie mniej mi pali. Poczytaj o spalaniu stukowym i sam zdecyduj.

    Termostat i pasek z napinaczem to kilka stów razem z częściami.

    Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Awatar Jakub.o
    Dołączył
    Jul 2018
    Płeć
    Skąd
    Rybnik
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    28
    Tak jak piszesz można zamknąć temat, moim zdaniem brakuje na forum opcji usuwania komentarzy.

    Jak narazie nie ogarniałem jeszcze świateł

    Na komputerze, nie pokazuje mi żadnych błędów ale zdarzało się że kierowcy z naprzeciwka mrugali mi światłami a znajomi za którymi jechałem mówili że ich ślepię.

    Wiem że reflektory ksenonowe można regulować pod maską ale nie w tym rzecz. Podczas ich odpalenia powinny się poruszyc góra dół itd. u mnie tego nie ma a podczas jazdy powinny się same poziomować.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •