Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 67

Wątek: Kody do radia

  1. #16
    Awatar Chrisman
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Wlkp.
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    CondorGrey
    Posty
    114
    Mam taki sam problem, niby kodu ma nie byc ale kto to wie, z tym ze moje radio to AUDI CONCERT i nie wiem czy Twoje kalkulatory zadzialaja, ale mimo to czekam na zamieszczenie.
    AUDI TT 2.0 TFSI S-line '07

  2. #17

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Nie mogę tego ściągnąć z neta. Jak to mi się uda od razu zamieszczę na forum. Niestety nie mogę wam dać linku do pobrania z mojego źródła.

  3. #18

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Proszę:
    Audi VW rar

    Przed pobraniem wyłączcie antywirusa bo może wykrywać te pliki jako trojany. Mam to z zaufanego źródła więc pliki są raczej ok. Nie używałem tego więc musicie sami próbować.

  4. #19
    Awatar maciek0880
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Gorzów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Sreberko
    Posty
    69
    Mam problem z odblokowaniem radia. Odlaczalem je calkiem i dwa razy cos nie przyjelo kodu. Nie pierwszy raz odlaczalem zasilanie i wpisywalem kod. Teraz na wyswietlaczu widnieje napis SAFE a ponizej mala rzymska cyfra II. Nie moge wogole przejsc do wpisywania kodu. Nie raguja przyciski. Czy radi zablokowalo sie na stale? Jeden z cienkich kabelkow od sterowania chyba wyswietlacza na fisie sie oderwal czy to moze przez to? Mam kasetowe audi concert. Zasilanie dochodzi wszystko swieci tylko ciagle napis Safe.

  5. #20
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Wciśnij jednocześnie RDS + SCAN i przytrzymaj, tak się odblokowuje w concert II zobacz czy zadziała.
    I don't have dreams, I have goals.

  6. #21
    Awatar maciek0880
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Gorzów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Sreberko
    Posty
    69
    Zawsze u mnie wciskalo sie TP+RDS i wtedy mozna bylo wpisac kod. No ale nic mi nie pozostalo jak tylko probowac. Moze ta dwojka rzymska swiadczy o jakims drugim poziomie zabezpieczen....?

    Niestety scan+rds nie pomaga . W instrukcji ale po wlosku doczytalem ze w starszych wciska sie i trzyma rds+tp. Zawsze to dzialalo a teraz nic. Cos jest takiego ze sie po blednym wpisaniu blokuje sie na godzine. E jakim stanie zostawic na godzine to nie wiem? Mial ktos taki przypadek?
    Ostatnio edytowane przez maciek0880 ; 01-06-2011 o 11:19

  7. #22
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    ogólnie safe to zabezpieczenie po błędnym wpisaniu kodu,standardowa procedura to zostaw włączone radio(właśnie z tym napisem safe) na dłuższy czas,samo się odblokuje i ponownie poprosi o kod.Taka zasada we wszystkich radiach i nie sądzę aby tu było inaczej.Kwestia teraz jak długo będziesz musiał czekać,niektóre odbiorniki mają dodatkowy licznik sekund ale niestety nie u nas.

  8. #23
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    ogólnie safe to zabezpieczenie po błędnym wpisaniu kodu,standardowa procedura to zostaw włączone radio(właśnie z tym napisem safe) na dłuższy czas,samo się odblokuje i ponownie poprosi o kod.Taka zasada we wszystkich radiach i nie sądzę aby tu było inaczej.Kwestia teraz jak długo będziesz musiał czekać,niektóre odbiorniki mają dodatkowy licznik sekund ale niestety nie u nas.
    ehh.. cos chyba zgodzic sie z tym nie moge. U mnie po odlaczeniu aku kiedy wlaczam radio wyskakuje zawsze SAFE, ktore znika po przytrzymaniu TP+RDS. Wtedy numerkami 1,2,3,4 wpisuje sie odpowiedni kod do radia 1 dla pierwszej cyfry, 2 dla drugiej itd. Pozniej znowu TP+RDS i radio sie wlacza i na pewno tak samo jest u was.

  9. #24

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Internet
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    167
    Hej, mam Audi Concert. Po odłączeniu wtyczek i ponownym podłączeniu na wyświetlaczu wskakuje napis SAFE. JEDNOCZEŚNIE przyciskam RDS i SCAN trzymając max 5 sekund i wskakuje cyfra 1000. Pod nią przyciskami od radia wstukuję swój kod, znów JEDNOCZEŚNIE przyciskam RDS i SCAN trzymając max 5 sekund i wskakuje stacja radiowa, wszystko działa itp. TAK jest u mnie. Pozdrawiam.

  10. #25

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Ja mam to radio obecnie.


    W nim muszę przytrzymać przycisk TP + RDS.

  11. #26
    Awatar maciek0880
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Gorzów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Sreberko
    Posty
    69
    tak robilem. U mmie nie reaguje na te przyciski. Dwa razy zle wpisalem i tak sie zrobilo. Jedynie pozostalo mi pozostawic wlaczone z tym napisem na dluzej. Moze to cos pomoze.

  12. #27
    Awatar Dominik
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    230
    Rocznik
    2015
    Kolor
    szary
    Posty
    662
    Robie jak Ice i wszystko po wbiciu kodu wraca do normy.
    Pozdrawiam

  13. #28
    Awatar maciek0880
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Gorzów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Sreberko
    Posty
    69
    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    ogólnie safe to zabezpieczenie po błędnym wpisaniu kodu,standardowa procedura to zostaw włączone radio(właśnie z tym napisem safe) na dłuższy czas,samo się odblokuje i ponownie poprosi o kod.Taka zasada we wszystkich radiach i nie sądzę aby tu było inaczej.Kwestia teraz jak długo będziesz musiał czekać,niektóre odbiorniki mają dodatkowy licznik sekund ale niestety nie u nas.
    Wszystko sie zgadza. Wystarczy ze poczekalem godzine z wlaczonym radiem i ponownie moglem wpisac kod. Podsumowujac w audi concert gdy widnieje napis safe plus mala rzymska jedynka to procedura jest tp+rds przez 5 sek, pozniej kod i ponownie tp+rds przez 5 sek. W audi concert II podobnie pewnie bedzie tylko kombinacja klawiszy scan+rds. Jezeli blednie wpiszemy dwa razy kod to pojawia sie na wyswietlaczu safe plus rzymska dwojka. Radio nie bedzie reagowac na zadne kombinacje klawiszy tylko trzeba je pozostawic na godzine wlaczone z napisem safe II i po ok godzinie samo zgadsnie i po ponownym wlaczeniu mozna juz przejsc do standardowej procedury.
    Ostatnio edytowane przez maciek0880 ; 05-06-2011 o 07:13

  14. #29
    Awatar zombek23
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Podkarpacie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    110
    Panowie i Panie, a co kiedy w książce mam dwa kody, i próbując i jeden i drugi już dwa razy zablokowałem radio?
    Tak na prawdę chciałbym spytać jak albo czym wyciągnąć radio jeśli nie mam oryginalnych blaszek, bo wiem, że na radiu mam też napisany kod (zapewne trzeci, skoro te dwa nie działają), który kiedyś wpisywał elektronik podczas naprawy przerywacza od kierunkowskazów. Ma ktoś jakiś patent?

  15. #30
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez zombek23 Zobacz posta
    chciałbym spytać jak albo czym wyciągnąć radio jeśli nie mam oryginalnych blaszek
    Klucze wyjmaki MFD MCD RNS Chorus Concert Beta 240 (1892653805) - Aukcje internetowe Allegro
    ja kupilem najtansze, dzialaly bez najmniejszego problemu

    "Love Them BOTH" - M.

Podobne wątki

  1. Kody - Klimatronik
    Przez Pawel w dziale Warsztat - Zrób to sam
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-12-2018, 13:56
  2. Kody klimatronika
    Przez ICE w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-01-2018, 15:30
  3. kody usterek vag
    Przez Wójto.WRA w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-01-2016, 17:30
  4. Kody błędów
    Przez wiewioraandrzej w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-05-2015, 17:19
  5. kody lakieru tt
    Przez Sklarz w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-11-2011, 16:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •