Cześć,

Potrzebowałbym info o przewodzie widocznym na zdjęciu - od zaworu DV do (to jest TIP, tak?). Jak widać na zdjęciu miałem jakiś stary szmelc z dziurą na kciuk (brak jakichkolwiek oznaczeń), który obecnie wymieniłem na szybko na coś co pasowało długością i kształtem (w lokalnym sklepie znalazłem https://automator.pl/waz-chlodnicy-t...1-452--022153s). Tutaj moje pytanie, jaką średnicę powinien mieć ten przewód? Przed wymianą było (tyle namierzyli w sklepie) ~20mm, po wymianie jest ~25mm i mimo tego też porządnie się trzyma po ściśnięciu opaskami.

1) Czy ma to znaczenie, jeśli po ściśnięciu opaskami wszystko jest szczelne i się nie zsuwa? Czy lepiej szukać dedykowanego w to miejsce?
2) Jak się nazywa/jaki ma numer części/gdzie kupić właściwy przewód? Czy tam powinien być 8L0145691F (wyszukałem w jakimś temacie o usuwaniu N249, niestety tam brakowało zdjęcia, w którym miejscu pod maską, a wyobraźnia podpowiada mi, że kształtem mogłoby pasować )? Widziałem tematy o wymianie przewodów podciśnienia, ale tam były dużo mniejsze średnice.



Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc,
ivoo