Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: TT roadster (8N) - Warszawa

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Powodzenia w działaniach tak z ciekawości zainteresowałeś się już może jakie będziesz miał konsekwencje jak zrobisz żółte tablice? Bo mnie troszkę to zmartwiło gdy wszystko przeczytałem :/ w szczególności późniejszy problem z sprzedażą auta.

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  2. #2

    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    370
    Rocznik
    2018
    Kolor
    biały
    Posty
    49
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    Powodzenia w działaniach tak z ciekawości zainteresowałeś się już może jakie będziesz miał konsekwencje jak zrobisz żółte tablice? Bo mnie troszkę to zmartwiło gdy wszystko przeczytałem :/ w szczególności późniejszy problem z sprzedażą auta.

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
    Szczerze, to nie patrzyłem na konsekwencje żółtych tablic, bo to dość odległa przyszłość (2025 w tym przypadku), z drugiej strony żółte tablice to marzenie syna i taki jest pomysł teraz na prezent urodzinowy na jego 18-te urodziny.

    Wg linku https://mojafirma.infor.pl/moto/auto...e-tablice.html mamy głównie 2 konsekwencje (wady ?):
    Są jednak i wady. Należy utrzymywać auto w jak najlepszym stanie. Niestosowanie się do tego grozi grzywną. Poza tym bez zezwolenia wojewódzkiego konserwatora zabytków nie wolno dokonywać żadnych przeróbek ani wyjeżdżać za granicę.
    Doliczając kłopot ze zbyciem to tych wad aż tak dużo nie ma.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
    Bardzo fajnie czyta się opis, natomiast nie widzę zdjęć Tylko ja, czy coś się popsuło?
    Cytat Zamieszczone przez eb84 Zobacz posta
    tak samo u mnie, oprocz od licznika..
    Chyba jakiś błąd, bo wszystkie zdjęcia były wstawiane w ten sam sposób i z tego samego źródła - google, ale nie bardzo wiem co mogę dalej zrobić, bo nie widzę możliwości edycji postów (na pewno mogę edytować ostatni).
    Ja oczywiście widzę u siebie wszystkie zdjęcia, co mnie akurat nie dziwi.
    Ostatnio edytowane przez Dormio ; 29-12-2018 o 17:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •