Zeszło kilka miesięcy, z tego miejsca dzięki kilku osobom, które na forum służyły pomocą laikowi i mam nadzieję, że jeszcze czasem posłużą

Moje pierwsze TT.
1999 Audi TT S-line 8n
225 koni, ale ponoć przeszło spore zmiany wzwyż w tym zakresie, jak zmienię filtry, odwiedzę hamownię, wtedy się wypowiem ile dokładnie jest, na razie podaję to co w papierach.
193 tyś km, gwintowane zawieszenie z regulacją, klocki wentylowane, "sportowy" filtr powietrza (który wyleci jako pierwszy), przeróbki typu wyświetlanie napisu S-line po otwarciu drzwi na ziemi.
Tuning miejscami przesadny, przyciemnione szyby z tyłu, nietypowo też rozwiązany temat przodu via zdjęcie.
Auto trafiłem zadbane, bez konieczności wymieniania czegokolwiek poza czujką prędkości i drobnymi poprawkami lakierniczymi do robienia, no i FIS, ma martwe piksele.
Poza tym okey, zbiera się świetnie. Osobom, które twierdziły, że nie da się dobrego auttka kupić poniżej 25-28 koła.. na razie wygląda na to, że się da i to poniżej 20
Pierwsze 300 kilometrów bezawaryjnie, poza bimbającym sporadycznie prędkościomierzem.

Oficjalnie wittam.

Nazwa:  tt3.jpg
Wyświetleń: 124
Rozmiar:  124.2 KB