Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: BLACK Audi TT

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    pszczyna
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Black
    Posty
    13

    BLACK Audi TT

    Po zdaniu prawka w ciekawych okolicznościach kupiłem tydzień poźniej srebrne mk1, nie opisywałem go na forum bo nic przy niemu nie robiłem, bo ciezko z funduszami jak sie do szkoły chodzilo, później sie fajnie w pracy potoczyło i szybko udało sie nazbierac na wymarzone mk2.
    24.11.2017r to juz prawie rok więc czas podsumować kupiłem autko na śląsku od starszego pana, który sprowadził je z niemiec od prywatnej osoby.

    Audi tt 25.06.2008 rocznik
    Przebieg 168 650km potwierdzony
    Skrzynia manualna
    Napęd FWD
    Kolor brilliant black

    Przed zakupem zobaczyłem 6 tych aut, żeby sobie porównać.
    Generalnie kierowałem sie 2.0 tfsi 200km, czarnym kolorem lakieru i pełnymi skórzanymi fotelami oraz RNS-E navigation plus i znalazłem
    Reszta jak się trafi, chcialem sie pobawic i podokładać

    Wszystkie mody które zrobiłem w rok wykonałem sam oprócz wykonania wydechu i wymiany termostatu oraz odmy.
    -Aluminiowe pedały (400zł) - troche się nadenerwowałem z przełożeniem potencjometru gazu.
    -Podrabiane xenony (100zł) przetwornice i kable ładnie zmieściły się wewnątrz reflektora bo duzo miejsca i ładnie to świeci - w przyszłosci dołożę oryginalne xenon ledy.
    -Nowy termostat (400zł) - dość drogi i trudny dostęp troche do wymiany.
    -Srebrna listewka schowka pasażera (50)zł.
    -Zakrywka ładowarki tel. (50zł) nowa.
    -Felgi 19 dobrze wam znane (2900z)ł bez ryski
    - Bridgestone potenza 255/35 - (1000) zł - używane ale mega mi sie udało trafić bardzo duży bieżnik
    - Zaciski chciałem dać piaskować i malować, ale szczerze uznałem nie warto odkręcać , samemu bardzo dokładnie wyszlifowałem pomalowałem na matowy złoty dałem (100zł) mi się średnio spodobał znajomi mowili ze są super jednak przemalowałem na czarne za (15zł) sprey - który trzymie rewelacyjnie przez 10 mieś juz nie warto dawać 100 złoty na farbe...
    -Delikatnie w pracy za flaszke przetoczyli mi tarcze z przodu i założyłem klocki brembo (200zł)
    - Uznało mi się, że sobie zmienię świece (190zł) NGK laser platinum
    -Jako że wszytko lubie sam robić to kupiłem sobie paste z Menzerna (65zł) pierwszy raz polerowałem i wyszło super te mniejsze i nawet średnie ryski spolerowane ale na wiosnę poleruję jeszcze dokładniej i nałożę sobie jakiś wosk czy cos.
    -Znajomy ogarnał mi odmę za (50zł)
    -Po długich zastanowieniach jako że brak s-line zew. kupiłem dyfuzor ABT zamiast z TTS'a i powiem wam petarda znacznie lepiej i nowocześniej od niego wygląda, pomalowałem i wyszło za niego (430zł)

    -WYDECH - nie wiem co wy o tym sądzicie na poczatku załozyłem sam downpipe 3' dzwięk bardzo mi się podobał lekkie strzały i wgl dam link na yt z samym downpipe wyszło (1000zł). https://www.youtube.com/watch?v=dm9STa3WMYI
    -Po długich zastanowieniach jako że brak s-line zew. kupiłem dyfuzor ABT zamiast z TTS'a i powiem wam petarda znacznie lepiej i nowocześniej od niego wygląda, pomalowałem i wyszło za niego (430zł)
    Przyszła ochota na więcej... W jastrzębiu firma BAQ GARAGE tak jak sobie wymarzyłem tak zrobiła, czarne matowe końcówki 90mm i przelot 3' z 2 siliencerami na 2 końcówkach... Ja uważam, że z 2 litrowego silnika taki dzwięk jak wyszedł to jest PETARDA, nie jest poprostu nudny buczący, chciałem uniknąć basowego dzwięku, strzały jak na wojnie nagram fajny filmik i dam link na YT. (3500zł)

    Uważam, że do sylwetki TT pasuje każdy dzwięk i nigdy nie bedzie za głośny, nie chciałem przesadzić żeby było ok dlatego te 2 siliencery.

    Dodam jeszcze więcej zdjęć i opowiem o planach


    Nie wiem czy dobrze dodałem zdjęcia i wgl tylko 2 mi weszły chyba, pomocy jak dodac wiecej ?

    IMG_0400.jpgIMG_0402.jpg

  2. #2
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Tylnej dokładki z TTS do tego zderzaka bez rzeźby byś nie założył.
    Pokaż więcej tego auta.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #3

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Tako
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    33
    Co to za dyfuzor ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •