Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 45

Wątek: śnieżka mk2 wyrewolwerowany (:

  1. #16
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Cytat Zamieszczone przez akrisu Zobacz posta
    Też uważam że zimowe felgi ładniejsze
    Uważam podobnie.

    Problem czarnego koła , mimo, że felgi letnie ładne i pasują do TT, to kolor czarny je zabija.
    Poza tym bardzo ładnie się prezentuje TT.

    P.S.
    Sugestię Grześka o malowaniu grila i plastików w czarny połysk podzielam. Mega efekt w słońcu, nie wiem jak mocno wyczyszczone zwykłe plastiki, nigdy nie dadzą tego błysku co czarny połysk. A u siebie mam czarny połysk w połączeniu ze srebrny i jest mega, z białym będzie podobnie!
    Ostatnio edytowane przez _kris ; 14-11-2018 o 10:15
    __________________________
    Pozdrawiam

  2. #17
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Podbijam posta i dzięki za dzisiejszego "kościelnego" spoTTa
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  3. #18
    Awatar WYREWOLWEROWANY
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    177
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    36


    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Podbijam posta i dzięki za dzisiejszego "kościelnego" spoTTa
    Również dziękuje za spota, a wyżej dorzucam fotkę! Musiałem się wrócić do Twojego "czarnego" samochodu, kolor mega ciekawy na żywo. Co do spota - dzięki niemu powstaje ten post! (=


    Odkopię trochę temat, dawno mnie tutaj nie było. Trochę się działo, jakieś zdjęcia są, więc odkop powinien być kompletny. Przez tak długą nieobecność post będzie na pewno trochę chaotyczny, ale postaram się go zaserwować w miarę do spożycia. :P

    Ekhmm.. Pod koniec jesieni.. no tak, cofamy się rok do tyłu..
    Doleciała paczka od naszego forumowego Michała, a w niej klocki+tarcze na tył oraz ORI dywaniki zimowe (pięknie wyglądają, ale ich zimowa funkcjonalność pozostawia trochę do życzenia, ale znaczek TT jest!).
    Mimo wszystko jestem mega zadowolony z zakupu, a poziom zapakowania paczki 5/5!
    W między czasie wszelakich wymian został usunięty znaczek TT z deski - już nikomu nie wystrzeli w czoło! Potem wrzucę zdjęcie dowodowe, że rzeczywiście zniknął.

    Jakiś czas przed świętami, TT puściła mi oczko więc postanowiłem skompletować jej oczka w ten oto sposób w takim zestawie:


    Po zimie wleciały letnie kapcie, a zimowe zostały wyczyszczone super środkiem (ADBL Vampire Liquid), efekt przebił moje oczekiwania przy tak "trudnej" feldze do czyszczenia.
    Niżej dorzucam podglądową fotkę, a wracając do felg chyba pójdą pod młotek - jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o wiadomość (przez zimę przejechały ~1500km) - porobię fotki i wrzucę w odpowiedni temat, a tu tylko wspominam.



    No i chyba ostatnia "perełka". Ostatni weekend przywitał mnie takim parkingowym prezentem..



    Jutro jadę odstawić samochód do lakiernika, a za jednym zamachem pociągniemy malowanie grilla i kratek halogenów. - Zastanawiałem się nad samodzielnym "pomalowaniem" tego plasticdipem, ale co pistolet to pistolet..
    Zastanawiam się dodatkowo czy nie odświeżyć przedniego zderzaka. Finalnie będzie pięknie odświeżony grill razem z kratkami, a zderzak ma dość widoczne ślady po kamyczkach.
    Co o tym myślicie? Może ktoś podpowie w tych ostatnich godzinach przed decyzją!

    To chyba na tyle, przepraszam za wszelkie błędy i chaos w poście, postaram się go jakoś wyszlifować i uaktualnić je w dodatkowe zdjęcia.
    Po wizycie u lakiernika postaram się pochwalić jego rękodziełem!

    AAAAAAA! Jeszcze jedno, chodzi mi po głowie malowanie zacisków, a tutaj pojawiają się 2 pytania.. Jaki kolor i czym to zrobić?

    Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego końca weekendu!
    Ostatnio edytowane przez WYREWOLWEROWANY ; 08-04-2019 o 10:26

  4. #19
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    A we wstecznym się zastanawiałem, co to twoje lewe oczko tak mi daje znaki W kwestii zacisków sam przerabiałem temat. Od taniego mechanika słyszałem 200, ale od zacisku. Byłoby zrobione porządnie i ze ściąganiem wszystkiego, ale. Środki na wolnym rynku dostępne są od kilkudziesięciu złotych, a lepsze zestawy do 150 da się załatwić. Sam dla siebie namierzyłem coś takiego:
    http://foliatec.pl/pl/lakier-do-zaci...on-zestaw.html
    ale cały czas odwlekam zakup i robotę. W kwestii przerysowania, nie przyjrzałem się. Jednak to raczej robota dla lakiernika. Plastidipy itd będą się na pewno wyróżniały (nie dobierzesz koloru, inna faktura itd). Grill nie wiem jaką masz na to wizję. To możesz oddać do lakiernika, lub samemu wspomnianym plastidipem zrobić. Albo folią okleić. Zależy jaki efekt chcesz uzyskać.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  5. #20
    Awatar nox2k7
    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Czarny
    Posty
    351
    Fajnie jakbyś wrzucił zdjecia np na tinypic.com

  6. #21
    Awatar Wachu
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    199
    Cytat Zamieszczone przez nox2k7 Zobacz posta
    Fajnie jakbyś wrzucił zdjecia np na tinypic.com
    Jeśli już chcecie używać tinypic, to załóżcie tam bezpłatne konto, bo jeśli tego nie zrobicie to zdjęcia znikają po 90 dniach I później starsze posty tracą na czytelności. Ja od siebie polecam imgur lub google photos. Wybaczcie offtop, ale szkoda żeby nam forum znikało

  7. #22
    Awatar WYREWOLWEROWANY
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    177
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    36
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    A we wstecznym się zastanawiałem, co to twoje lewe oczko tak mi daje znaki W kwestii zacisków sam przerabiałem temat. Od taniego mechanika słyszałem 200, ale od zacisku. Byłoby zrobione porządnie i ze ściąganiem wszystkiego, ale. Środki na wolnym rynku dostępne są od kilkudziesięciu złotych, a lepsze zestawy do 150 da się załatwić. Sam dla siebie namierzyłem coś takiego:
    http://foliatec.pl/pl/lakier-do-zaci...on-zestaw.html
    ale cały czas odwlekam zakup i robotę. W kwestii przerysowania, nie przyjrzałem się. Jednak to raczej robota dla lakiernika. Plastidipy itd będą się na pewno wyróżniały (nie dobierzesz koloru, inna faktura itd). Grill nie wiem jaką masz na to wizję. To możesz oddać do lakiernika, lub samemu wspomnianym plastidipem zrobić. Albo folią okleić. Zależy jaki efekt chcesz uzyskać.
    Z zaciskami i tymi tańszymi alternatywami to słyszałem, że zadowalający efekt jest do zimy i każdego roku trzeba je odświeżać. Ile w tym prawdy? Nie wiem, stąd moje pytanie tutaj. :P
    Co do lakiernika to chyba już postanowione, odświeżę sobie przy okazji zderzak - jak grill ma ładnie wyglądać, to całość ma ładnie współgrać.


    Cytat Zamieszczone przez nox2k7 Zobacz posta
    Fajnie jakbyś wrzucił zdjecia np na tinypic.com
    Cytat Zamieszczone przez Wachu Zobacz posta
    Jeśli już chcecie używać tinypic, to załóżcie tam bezpłatne konto, bo jeśli tego nie zrobicie to zdjęcia znikają po 90 dniach I później starsze posty tracą na czytelności. Ja od siebie polecam imgur lub google photos. Wybaczcie offtop, ale szkoda żeby nam forum znikało
    Czemu mam wrzucać na jakiś online hosting? Zdjęcia się nie otwierają/dziwna jakość?
    U mnie wszystko działa w porządku. Zdjęcia wrzucam na swój prywatny dysk, więc nie ma najmniejszych szans, że znikną..
    Ostatnio edytowane przez WYREWOLWEROWANY ; 08-04-2019 o 09:15

  8. #23
    Awatar LILsaint
    Dołączył
    May 2017
    Płeć
    Skąd
    DG
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    BLACK
    Posty
    35
    Bez tytułu.png
    Zdjęć nie widać jakby były zablokowane i to wszystko.
    Zdjęcie dla pokazania problemu

  9. #24
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Dziwne. U mnie felga zniknęła w podobny sposób, ale przerysowanie widać... Jak ktoś ma problem z udostępnianiem tu zdjęć, to polecam downscaling do wymiarów ~1000 w osi. Najczęściej to ustawienie w paincie 25%/25%. Przynajmniej kilkadziesiąt zdjęć da się wtedy wrzucić.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  10. #25
    Awatar WYREWOLWEROWANY
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    177
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    36
    Cytat Zamieszczone przez LILsaint Zobacz posta
    Zdjęć nie widać jakby były zablokowane i to wszystko.
    Zdjęcie dla pokazania problemu
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Dziwne. U mnie felga zniknęła w podobny sposób, ale przerysowanie widać... Jak ktoś ma problem z udostępnianiem tu zdjęć, to polecam downscaling do wymiarów ~1000 w osi. Najczęściej to ustawienie w paincie 25%/25%. Przynajmniej kilkadziesiąt zdjęć da się wtedy wrzucić.
    Dziwna sprawa, teraz powinno być wszystko ok. Jeszcze dopytam widać zdjęcia na pierwszej stronie?

    Cytat Zamieszczone przez LILsaint Zobacz posta
    Tak na pierwszej było widać , a na kolejnych już nie, jednak teraz nagle zaczęły działać te zdjęcia z tej strony, także nie mam pojęcia o co chodzi, wcześniej cały czas były jakby zablokowane
    Chyba, że coś tam nagmerałeś i nagle działa
    Zmieniłem całkiem hosting nowych zdjęć. (:

    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Wszystkie działają.
    Podziękował, ale zrobił się tutaj offtop :P
    Ostatnio edytowane przez WYREWOLWEROWANY ; 08-04-2019 o 10:52

  11. #26
    Awatar LILsaint
    Dołączył
    May 2017
    Płeć
    Skąd
    DG
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    BLACK
    Posty
    35
    Tak na pierwszej było widać , a na kolejnych już nie, jednak teraz nagle zaczęły działać te zdjęcia z tej strony, także nie mam pojęcia o co chodzi, wcześniej cały czas były jakby zablokowane
    Chyba, że coś tam nagmerałeś i nagle działa

  12. #27
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Wszystkie działają.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  13. #28

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Lubartów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LY7J
    Posty
    180
    EDIT:Ok, moja pomyłka

    Te czarne falgi bardzo fajnie wyglądają. Ogólnie mam wrażenie, że ttka przyjmuje tylko coś między 5-ramienne a szprycha. 7-ramienne wypadają jednak przeważnie najlepiej. Wiadomo, wszystko zależy od wzoru.
    Ostatnio edytowane przez Sorprop ; 08-04-2019 o 13:50

  14. #29

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań/Komorniki
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2007
    Kolor
    granatowy
    Posty
    217
    Jak wpiąłeś te "kasowniki błędów" przy montażu ledów w DRLe? Upchałeś to w lampie?

  15. #30
    Awatar WYREWOLWEROWANY
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    177
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    36
    Cytat Zamieszczone przez badej Zobacz posta
    Jak wpiąłeś te "kasowniki błędów" przy montażu ledów w DRLe? Upchałeś to w lampie?
    Dokładnie, są na tyle małe i nie nagrzewają się zbyt mocno, że mogą siedzieć w lampie, a podłączone są szeregowo do żarówki DRL.
    Mają jedną wadę, czasami potrafią wywalić błąd z komunikatem spalonej żarówki z losowej strony.
    Ostatnio edytowane przez WYREWOLWEROWANY ; 08-04-2019 o 15:27

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •