Pokaż wyniki od 1 do 15 z 45

Wątek: śnieżka mk2 wyrewolwerowany (:

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #38
    Awatar WYREWOLWEROWANY
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    177
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    36
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    No, no... Fajne te szyby Tylko czy nie za mocno przyciemnione?
    Na żywo nie są tak ciemne jak na zdjęciach. 2 kontrole za sobą, a przy jednej policjant zwrócił uwagę na szyby i powiedział, że ładnie wyglądają :P
    Z ciekawości dopytałem jak to teraz wygląda z tym przyciemnianiem przednich szyb, uzyskałem odpowiedź, że jeśli jest w granicach "normy" (tak jak u mnie) to przymykają oko.
    Wiadomo, że czasem trafi się na ekhm.. pewnego niebieskiego to będzie trzeba sobie radzić w pewien sposób.

    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    nie wiem czemu ale zawsze "białe" z elementami czarnymi najbardziej mi się podobają ehhh nie wiem czemu tak
    Dziękuje :P To może pomysł na jakąś kolejną zmianę? ;>

    Cytat Zamieszczone przez nox2k7 Zobacz posta
    Zaciski pewno szare albo czarne najlepiej by siadły do tego, by było elegancko i z charakterem.
    Liczę że nie bedzie to coś w stylu czerwonego, zoltego , zielonego itp
    Jakiekolwiek jaskrawe kolory odpadają z miejsca. : ) W najbliższym czasie może sytuacja ulegnie rozwiązaniu :P
    Malowanie zacisków odwleka się coraz dalej, nie mogę się zdecydować na pewien kolor.. :P

    W między czasie jednak zdecydowałem się na malowanie lusterek.
    Idąc myślą kolegi @eslaw79, oddałem lusterka do malowania metodą hydrografiki na "dymiony carbon".

    Efekt wygląda następująco:


    Obudowa lusterka z bliska wygląda natomiast tak:


    Szczerze bardziej podobały mi się białe lusterka, ale te również mają coś w sobie. :P
    Na pewno fajnie komponują się z przyciemnionymi przednimi szybami, ale jestem ciekaw jak według was to siadło? ;>

    Z zewnętrznych rzeczy mam kilka pierdółek do poprawienia, ale to jak znajdzie się więcej czasu.

    Nieoficjalnie skończyłem temat z zewnątrz, teraz zabieram się do środka.
    Na pierwszy ogień poleciały przednie fotele i tylna kanapa. Fotele zostały wyprane, a skóra wyczyszczona i zaimpregnowana.
    Tutaj małe przebitki z efektu przed/po.




    Teraz mały konkurs bez nagród, kto strzeli ile nalatane mają te fotele? ;>

    Co do najbliższych planów to zakończenie pierdół z zewnątrz, mam nadzieję, że w końcu zdecyduje się na kolor tych zacisków i je pomaluje.

    Może jakieś kolejne sugestie? Ktoś coś? ( :
    Ostatnio edytowane przez WYREWOLWEROWANY ; 19-06-2019 o 00:10

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •