Pokaż wyniki od 1 do 15 z 45

Wątek: śnieżka mk2 wyrewolwerowany (:

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar nox2k7
    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Czarny
    Posty
    351
    Fajnie jakbyś wrzucił zdjecia np na tinypic.com

  2. #2
    Awatar Wachu
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    199
    Cytat Zamieszczone przez nox2k7 Zobacz posta
    Fajnie jakbyś wrzucił zdjecia np na tinypic.com
    Jeśli już chcecie używać tinypic, to załóżcie tam bezpłatne konto, bo jeśli tego nie zrobicie to zdjęcia znikają po 90 dniach I później starsze posty tracą na czytelności. Ja od siebie polecam imgur lub google photos. Wybaczcie offtop, ale szkoda żeby nam forum znikało

  3. #3
    Awatar WYREWOLWEROWANY
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    177
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    36
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    A we wstecznym się zastanawiałem, co to twoje lewe oczko tak mi daje znaki W kwestii zacisków sam przerabiałem temat. Od taniego mechanika słyszałem 200, ale od zacisku. Byłoby zrobione porządnie i ze ściąganiem wszystkiego, ale. Środki na wolnym rynku dostępne są od kilkudziesięciu złotych, a lepsze zestawy do 150 da się załatwić. Sam dla siebie namierzyłem coś takiego:
    http://foliatec.pl/pl/lakier-do-zaci...on-zestaw.html
    ale cały czas odwlekam zakup i robotę. W kwestii przerysowania, nie przyjrzałem się. Jednak to raczej robota dla lakiernika. Plastidipy itd będą się na pewno wyróżniały (nie dobierzesz koloru, inna faktura itd). Grill nie wiem jaką masz na to wizję. To możesz oddać do lakiernika, lub samemu wspomnianym plastidipem zrobić. Albo folią okleić. Zależy jaki efekt chcesz uzyskać.
    Z zaciskami i tymi tańszymi alternatywami to słyszałem, że zadowalający efekt jest do zimy i każdego roku trzeba je odświeżać. Ile w tym prawdy? Nie wiem, stąd moje pytanie tutaj. :P
    Co do lakiernika to chyba już postanowione, odświeżę sobie przy okazji zderzak - jak grill ma ładnie wyglądać, to całość ma ładnie współgrać.


    Cytat Zamieszczone przez nox2k7 Zobacz posta
    Fajnie jakbyś wrzucił zdjecia np na tinypic.com
    Cytat Zamieszczone przez Wachu Zobacz posta
    Jeśli już chcecie używać tinypic, to załóżcie tam bezpłatne konto, bo jeśli tego nie zrobicie to zdjęcia znikają po 90 dniach I później starsze posty tracą na czytelności. Ja od siebie polecam imgur lub google photos. Wybaczcie offtop, ale szkoda żeby nam forum znikało
    Czemu mam wrzucać na jakiś online hosting? Zdjęcia się nie otwierają/dziwna jakość?
    U mnie wszystko działa w porządku. Zdjęcia wrzucam na swój prywatny dysk, więc nie ma najmniejszych szans, że znikną..
    Ostatnio edytowane przez WYREWOLWEROWANY ; 08-04-2019 o 09:15

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •