Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 45

Wątek: śnieżka mk2 wyrewolwerowany (:

  1. #1
    Awatar WYREWOLWEROWANY
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    177
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    36

    śnieżka mk2 wyrewolwerowany (:

    Siemanko! Temat zakładam drugi raz, nie wiedzieć czemu tamten jakoś nie został dodany.

    TT przyjechało od naszych kumkających sąsiadów, dość długo szukałem 3.2, ale sam szrot i to nawet w tych większych pieniądzach.. Miała w żyłach płynąć benzyna, a tutaj padło na dwulitrowego diesla w quattro.
    Ciekawostką jest to, że byłem bliski finalizacji zakupu całkiem innego samochodu, a chwil kilka tuż przed zakupem, kuzyn dał mi znać, że ma elegancki egzemplarz od znajomego z żabolandi.
    Obejrzałem auTTko, przejechałem się nim i w tym momencie wszystkie inne samochody wyleciały mi z głowy. Bardzo miłym akcentem zakupu jest to, że data produkcji samochodu przypada w moje urodziny (22.01) - także od nowego roku zaczynam świętować podwójnie! :P
    Chyba tyle z tej małej opowieści na sam początek, w poprzednim temacie, który napisałem było chyba więcej informacji, ale już trudno. Tą treść napisałem już jakiś czas temu i kilka rzeczy zostało zrobionych więc prawdopodobnie zamieszczę je od razu niżej. (:

    Z tych konkretniejszych rzeczy, auto jest z 2009, przelatane ma już 174000, jest w pełnym pakiecie s-line, auto stoi na felgach z pakietu 19' z oponkami pirelli zero 255/35. TT posiada akcesoryjny wydech, nie mam pojęcia jaki, ale elegancko sobie burczy, znajomi byli w szoku kiedy powiedziałem im, że to diesel. Przy kręceniu go wyżej wydobywa się mega fajny dźwięk. Co do serwisu samochodu - pełen serwis, elegancko udokumentowany do końca czerwca bieżącego roku.

    Co do planów w najbliższej przyszłości:

    * Zakup felg zimowych + opon - na pewno wjadą rozmiar mniejsze 18 i węższe, myślałem o 225.
    * Nałożenie wosku na samochód przed zimą + mały detaling w środku
    * Wymiana klocków + tarcz tył (czekają w paczce od naszego forumowego Michała )
    * Dywaniki gumowe (czekają w paczce od naszego forumowego Michała )
    * Wypranie tapicerki
    * Spoiler TTRS
    * Grill przód od TTRS'a (tutaj się jeszcze głębiej zastanowię :P)
    * Mapa silnika bez większych kombinacji
    * Na wiosnę duże SPA - ceramika auto + felgi
    * Pomalowanie zacisków na srebrny połysk
    * Wymiana miejsca na telefon na normalną półkę
    * Zdjęcie znaczka TT z deski rozdzielczej :P
    * Podświetlenie ledowe tablicy tył
    * Światła dzień LED

    Przy okazji - jeśli to czytasz i masz dobrego mechanika w okolicy Wrocławia, koniecznie daj znać! (:

    Na tą chwilę chyba tyle, jeśli mi się coś przypomni to na pewno dopiszę. Auto jest w idealnym stanie, samochód budzi mega wielkie zainteresowanie - dziwnie się czuję siedząc w środku kiedy inni na mnie spoglądają dłuższą chwilę. :P
    Wszelkie zmiany i plany będę starał się prowadzić w tym małym dzienniczku, a niżej rzucam kilka podglądowych zdjęć - więcej pojawi się pewnie przy jakiś modyfikacjach. ( :
    Miłego dnia! (:






    Ostatnio edytowane przez WYREWOLWEROWANY ; 13-11-2018 o 11:58

  2. #2
    Awatar akrisu
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY9B
    Posty
    314
    Bardzo fajnie się prezentuje Daj znać jak wrażenia z diesla w TT

  3. #3
    Awatar nox2k7
    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Czarny
    Posty
    351
    Moj ulubiony kolor auta
    Super wygląda

  4. #4
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Biale TT zawsze wyglada ladnie zdejmij znaczek TT z deski rozdzielczej bo jak - odpukac - wystrzeli jaska w razie dzwonka to zrobi pasazerowi kuku..

  5. #5
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Chciałem coś podobnego napisać... Zastanawia mnie, czy ten znaczek trzeba będzie wyciągać z czaszki czy z szyi w razie co A sama tetka niczego sobie
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  6. #6
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Ładne auto.
    Przednia dokładka też jest carbonowa, czy tylko tył jest taki? Jeśli nie, to pomyśl nad taką z przodu, bo będzie to naprawdę ładnie wyglądać z białym nadwoziem.
    Przedni grill z TT-RS - tutaj bym się mocno zastanowił. Ja bym raczej oryginalny wraz z bocznymi kratkami pomalował w czarny połysk.
    Jaki spoiler z TTS masz na myśli?
    AUDI nie przestaje się kochać.

  7. #7
    Awatar WYREWOLWEROWANY
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    177
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    36
    Cytat Zamieszczone przez akrisu Zobacz posta
    Daj znać jak wrażenia z diesla w TT
    Za bardzo nie mam porównania, ale diesel robi robotę. Duży moment z quattro, połączony z akcesoryjnym wydechem daje dużo frajdy z jazdy! (:


    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Biale TT zawsze wyglada ladnie zdejmij znaczek TT z deski rozdzielczej bo jak - odpukac - wystrzeli jaska w razie dzwonka to zrobi pasazerowi kuku..
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Zastanawia mnie, czy ten znaczek trzeba będzie wyciągać z czaszki czy z szyi w razie co
    Przy najbliższej wolnej chwili usunę znaczek, większość czasu jeżdżę sam, więc spekulacje Marika będą raczej niepotrzebne.

    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Ładne auto.
    Przednia dokładka też jest carbonowa, czy tylko tył jest taki? Jeśli nie, to pomyśl nad taką z przodu, bo będzie to naprawdę ładnie wyglądać z białym nadwoziem.
    Przedni grill z TT-RS - tutaj bym się mocno zastanowił. Ja bym raczej oryginalny wraz z bocznymi kratkami pomalował w czarny połysk.
    Jaki spoiler z TTS masz na myśli?
    Co do dokładek to jest, przód + tył - wydawało mi się, że zdjęcie poleciało - zaktualizuje je w pierwszym poście.
    Co do grilla z RS'a, tak jak napisałem potrzebuje się głębiej zastanowić, a co do spoileru wkradła się literówka i chodziło mi o spoiler z RS'a, a dokładniej taki:

    Ostatnio edytowane przez WYREWOLWEROWANY ; 12-11-2018 o 19:28

  8. #8
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Szczerze to sam spoiler z TT-RS dużo nie zmieni w wyglądzie. Więcej uzyskałbyś dodając progi i zmieniając przedni zderzak. Ale tu znów stracisz tą ładna dokładkę.
    Zawsze możesz zrobić tak:
    tylny spoiler z TT-RS, podstawa i mocowania w bieli, górne skrzydło w carbonie lub hydrografice carbon ( tak, jak na poglądowym zdjęciu, które dodałeś ).
    Znajomy sprzedaje akurat oryginalny, kompletny spoiler.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  9. #9
    Awatar WYREWOLWEROWANY
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    177
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    36
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Szczerze to sam spoiler z TT-RS dużo nie zmieni w wyglądzie. Więcej uzyskałbyś dodając progi i zmieniając przedni zderzak. Ale tu znów stracisz tą ładna dokładkę.
    Zawsze możesz zrobić tak:
    tylny spoiler z TT-RS, podstawa i mocowania w bieli, górne skrzydło w carbonie lub hydrografice carbon ( tak, jak na poglądowym zdjęciu, które dodałeś ).
    Znajomy sprzedaje akurat oryginalny, kompletny spoiler.
    Ze spoilerem się rozumiemy - będzie kopią tego ze zdjęcia, ale co do takich "grubszych" zmian to wszelkie planuje na wiosnę - będzie czas na przemyślenie i odłożenie gotówki. :P
    Co do znajomego, który sprzedaje spoiler, mówisz o MaTTeuszu? Jeszcze wracając do malowania grilla i bocznych kratek na czarny połysk - super pomysł!

  10. #10
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Mateusz już dawno sprzedał spoiler. I chyba już jest założony w dość ciekawym TT. Wprawdzie nie był to oryginał, ale w mojej ocenie akurat on był bardzo ładny.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  11. #11
    Awatar WYREWOLWEROWANY
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    177
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    36
    Zaczęło się robić coraz zimniej i wygląda na to, że zima tuż za rogiem, więc żeby nie dać się zaskoczyć się zimie, zakupiłem oryginalne felgi 18' z oponami Pirelli Zero 225/40.

    Na początek małe szorowanie letnich bucików wraz z TTką i zakupione felgi





    No i tutaj już po robocie małe porównanie, przed/po:




    Efekt przerósł moje oczekiwania - kupiłem felgi, które mi się podobały, ale nie widziałem ich za bardzo na samochodzie, a tutaj bardzo miłe zaskoczenie. (:

    Przy okazji ponowię swoje pytanko z pierwszego posta:
    Cytat Zamieszczone przez WYREWOLWEROWANY Zobacz posta
    Przy okazji - jeśli to czytasz i masz dobrego mechanika w okolicy Wrocławia, koniecznie daj znać! (:
    Jak według was spasowały się felgi z TT?

  12. #12
    Awatar kaba
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Basalt
    Posty
    363
    Moim zdaniem do jasnego lakieru najlepiej pasują ciemne felgi, ale każdy ma swój gust Generalnie auto bardzo fajne.

  13. #13
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Jeśli nic nie będziesz zmieniał, to te felgi są znacznie ładniejsze, niż czarne.
    Jeśli zmienisz auto tak, jak pisaliśmy, to tylko czarne, oczywiście w połysku.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  14. #14
    Awatar Wachu
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    199
    Zdecydowanie najładniejsze 8J jakie widziałem..

  15. #15
    Awatar akrisu
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY9B
    Posty
    314
    Też uważam że zimowe felgi ładniejsze

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •