Dzień dobry, dawno mnie nie było, a chciałbym nadrobić to co było, opisać co jest i jaki plan na najbliższy czas!

W ramach podsumowania poprzedniego roku i założonych planów w poprzednim roku, a dokładne plany z pierwszego posta:

* Zakup felg zimowych - felgi siadły, ale zastanawiam się nad ich zmianą/przemalowaniem
* Nałożenie wosku na samochód przed zimą + mały detaling w środku - niezrealizowane, ale wizyta na woskowanie samochodu zapisana!
* Wymiana klocków + tarcz tył - zrobione
* Dywaniki gumowe - na pokładzie
* Wypranie tapicerki - wykonane
* Spoiler TTRS - odpuściłem, robienie agresywnego diesla, gryzie mi się to..
* Grill przód od TTRS'a - tak samo jak wyżej
* Mapa silnika bez większych kombinacji - auto przeszło duży przegląd i zostało przygotowane pod podnoszenie mocy
* Na wiosnę duże SPA - ceramika auto + felgi - jest inny plan, który opiszę niżej
* Pomalowanie zacisków na srebrny połysk - tutaj z kolei czekam na wiosnę z 4 różnymi kolorami, zobaczymy co wyjdzie..
* Wymiana miejsca na telefon na normalną półkę - zrobione
* Zdjęcie znaczka TT z deski rozdzielczej :P - pocisk został zdjęty :P
* Podświetlenie ledowe tablicy tył - świeci
* Światła dzień LED - zrobione

Teraz wypadałoby narzucić jakieś nowe plany na bieżący rok, więc je wypiszę, niektóre już zrealizowałem, więc:

* Pojawiać się częściej na forum
* Pojawić się na jakimś zlocie
* Woskowanie samochodu
* Duży przegląd - zrobione
Cytat Zamieszczone przez Szewc Zobacz posta
Fotele mają 230kkm. O ile nie wsiadasz i wysiadasz po kilkanaście razy na postoju
Apropo 190kkm siadło, więc rozrząd został również wymieniony.
* Wymiana filtra + oleju HALDEX - kupione, czeka na swoją kolei.
* Pomalowanie zacisków
* Wymiana głośniczka cofania - zrobione

I teraz plany do przemyślenia, a dokładniej:

* Pomalowanie letnich felg na black piano
* Wrzucenie klamek w hydrografikę w carbon (pod lusterka)
* Podniesienie mocy

To chyba na tyle z podsumowania i najbliższych planów, a teraz małe update tego co było.

Przyjaciel, spytał czy nie podrzucę mu TT na jego ślub, efektem tego było:


Tutaj 2 zdjęcie niestety z obróbką graficzną, nie udało mi się dostać "golasów".



Mimo to, mam te czyste bez obróbek, ze zwykłego telefonu.

Co do świateł, wywaliłem te kasowniki błędów, większość czasu działały, ale były takie dni, że pojawiał się błąd.
Nadrobiłem braki w niewiedzy i światła zostały zaprogramowane w tryb skandynawski, a wygląda to tak:


Początek zimy, powitał mnie niestety w nieprzyjemny sposób. Nocny powrót do domu zakończył się wpadnięciem w dziurę, czego efektem był guz na oponie..
Opony na tylnej osi z bieżnikiem 8mm, więc wpadł zestaw tylko na jedną oś.



Post pisany trochę chaotycznie, ale po takim czasie nieobecności, ciężko żeby było to wszystko spójne.. Postaram się to naprawić!

Auto jak na tą chwilę wygląda, tak:


Z biegiem czasu postaram się pododawać brakujące zdjęcia, dopisać brakujące rzeczy.
To chyba na tyle, witam wszystkich w 2020!