Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 45

Wątek: śnieżka mk2 wyrewolwerowany (:

  1. #31
    Awatar WYREWOLWEROWANY
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    177
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    36
    Tak teraz prezentuje się TT. Dziękuje @elmacho za propozycje pomalowania grilla z kratkami.. Efekt przerósł moje oczekiwania! :P
    Niestety zdjęcia są słabej jakości przez uszkodzoną przesłonę w aparacie (podczas majówki :P), ale na dniach postaram się zrobić już eleganckie zdjęcia.

    Tutaj kilka fotek:



    Tak wygląda, sprawa po incydencie - zostało bez śladu:


    Co więcej na potwierdzenie usunięcia przed zimą znaczka TT ala "zabijaki" :P

    Znikł!

    Co do najbliższych planów i wcześniej założonych.. Spoiler i grill od RS'a odpuszczam, agresywny diesel - jednak to nie to..
    Na dniach planuję pomalować zaciski, zmienić nakładki śrub felg z szarych na czarny połysk. zmienić podświetlenie drzwi z znaczka "s-line audi" na normalne podświetlenie led.
    Prawdopodobnie skuszę się na przyciemnienie przednich szyb, ale z tym muszę się przespać
    Może coś się jeszcze urodzi, a jeśli ktoś ma jakieś propozycję chętnie poczytam.
    Ostatnio edytowane przez WYREWOLWEROWANY ; 06-05-2019 o 20:00

  2. #32
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Jak rzucamy luźne pomysły, to można by zmienić kolor lusterek
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  3. #33
    Awatar WYREWOLWEROWANY
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    177
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    36


    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Jak rzucamy luźne pomysły, to można by zmienić kolor lusterek
    Coś w ten deseń?
    Ostatnio edytowane przez WYREWOLWEROWANY ; 06-05-2019 o 21:40

  4. #34
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Raczej bym od podstawy lusterek zaczął. Myślę, że to może zagrać. W szczególności, że masz felgi czarne.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  5. #35
    Awatar eslaw79
    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Boguchwałowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    535
    Lecisz z tematem to się ceni i micha się cieszy. Może przemysl zrobić lusterka w carbonie jakaś hydrografika może też by siadło

  6. #36
    Awatar WYREWOLWEROWANY
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    177
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    36
    Przespałem się z tym przyciemnianiem przednich szyb i zapadła decyzja.
    Szyby zostały przyciemnione folią ceramiczną 35%. Różnica między normalną folią jest kolosalna..
    Ceramika nie przepuszcza ciepła promieni słoneczka z zewnątrz, dzięki temu milej się podróżuje, a samochód kompletnie się nie nagrzewa.
    Zdecydowałem się na ceramikę po "eksperymencie" w firmie, której oklejałem szyby.
    Na szybę były naklejone 2 różne folie (ceramika, zwykła), miły Pan nagrzewał opalarką z zewnątrz folię, a z 2giej strony poprosił o porównanie odczucia ciepła ręką..
    Różnica była na tyle ogromna, że zdecydowałem się na ceramikę. Dodatkowo ceramiczna folia jest lekko szarawa, przez co jest bardziej jasna od normalnej 35.

    W słoneczny dzień prezentuje się tak:


    W godziny popołudniowe/wieczorne



    Jazda w nocy, czy cofanie o tej porze nie sprawiają jakichkolwiek problemów.
    Na żywo szyby nie są tak mega ciemne jak na zdjęciach.

    Dodatkowo zamieniłem podświetlenie drzwi z hologramów "s-line", na zwykłe podświetlenie led.

    Niestety nie mam zdjęć nocą, mój uszkodzony aparat nie ogarnia zdjęć o tej porze.



    Przy okazji grzebania w samochodzie wywaliłem półko-uchwyt na iphone i wstawiłem tą "normalną" półkę.

    W międzyczasie po dłuższej walce z zamkami, wywiesiłem białą flagę i zwyczajnie wymieniłem je oba.. Działają.
    Kupiłem również czarne plastikowe nakładki na śruby kół, ale niestety są dosłownie jednorazowe.. Nie ma możliwości ich zdjęcia, więc przy malowaniu zacisków będę musiał je rozwalić..
    Co do malowania zacisków, kolor wstępnie nieustalony, ale mam już kupione 2 puszki i 1 farbę w różnych kolorach..

    Jest wstępny plan malowania samych lusterek w dymiony carbon metodą hydrografiki, ale to uziemi mi samochód na 4 dni, a z czasem stoję dość kiepsko.

    Jeśli sobie coś przypomnę to dopiszę, miłego! ( :
    Ostatnio edytowane przez WYREWOLWEROWANY ; 26-05-2019 o 00:59

  7. #37
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    No, no... Fajne te szyby Tylko czy nie za mocno przyciemnione?
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  8. #38
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    nie wiem czemu ale zawsze "białe" z elementami czarnymi najbardziej mi się podobają ehhh nie wiem czemu tak

  9. #39
    Awatar nox2k7
    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Czarny
    Posty
    351
    Zaciski pewno szare albo czarne najlepiej by siadły do tego, by było elegancko i z charakterem.
    Liczę że nie bedzie to coś w stylu czerwonego, zoltego , zielonego itp

  10. #40
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Malowanie na czarny chyba nie ma dużego sensu, giną w tle. Przemyślałbym temat białych, ale to, co z białymi felgami - pył z klocków trudno się czyści.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  11. #41

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Tako
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    33
    Moim zdaniem najlepiej pozostać przy czerwonych, ma czerwone światła więc nie było by jakoś zbyt kolorowo tylko właśnie w sam raz.

  12. #42
    Awatar WYREWOLWEROWANY
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    177
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    36
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    No, no... Fajne te szyby Tylko czy nie za mocno przyciemnione?
    Na żywo nie są tak ciemne jak na zdjęciach. 2 kontrole za sobą, a przy jednej policjant zwrócił uwagę na szyby i powiedział, że ładnie wyglądają :P
    Z ciekawości dopytałem jak to teraz wygląda z tym przyciemnianiem przednich szyb, uzyskałem odpowiedź, że jeśli jest w granicach "normy" (tak jak u mnie) to przymykają oko.
    Wiadomo, że czasem trafi się na ekhm.. pewnego niebieskiego to będzie trzeba sobie radzić w pewien sposób.

    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    nie wiem czemu ale zawsze "białe" z elementami czarnymi najbardziej mi się podobają ehhh nie wiem czemu tak
    Dziękuje :P To może pomysł na jakąś kolejną zmianę? ;>

    Cytat Zamieszczone przez nox2k7 Zobacz posta
    Zaciski pewno szare albo czarne najlepiej by siadły do tego, by było elegancko i z charakterem.
    Liczę że nie bedzie to coś w stylu czerwonego, zoltego , zielonego itp
    Jakiekolwiek jaskrawe kolory odpadają z miejsca. : ) W najbliższym czasie może sytuacja ulegnie rozwiązaniu :P
    Malowanie zacisków odwleka się coraz dalej, nie mogę się zdecydować na pewien kolor.. :P

    W między czasie jednak zdecydowałem się na malowanie lusterek.
    Idąc myślą kolegi @eslaw79, oddałem lusterka do malowania metodą hydrografiki na "dymiony carbon".

    Efekt wygląda następująco:


    Obudowa lusterka z bliska wygląda natomiast tak:


    Szczerze bardziej podobały mi się białe lusterka, ale te również mają coś w sobie. :P
    Na pewno fajnie komponują się z przyciemnionymi przednimi szybami, ale jestem ciekaw jak według was to siadło? ;>

    Z zewnętrznych rzeczy mam kilka pierdółek do poprawienia, ale to jak znajdzie się więcej czasu.

    Nieoficjalnie skończyłem temat z zewnątrz, teraz zabieram się do środka.
    Na pierwszy ogień poleciały przednie fotele i tylna kanapa. Fotele zostały wyprane, a skóra wyczyszczona i zaimpregnowana.
    Tutaj małe przebitki z efektu przed/po.




    Teraz mały konkurs bez nagród, kto strzeli ile nalatane mają te fotele? ;>

    Co do najbliższych planów to zakończenie pierdół z zewnątrz, mam nadzieję, że w końcu zdecyduje się na kolor tych zacisków i je pomaluje.

    Może jakieś kolejne sugestie? Ktoś coś? ( :
    Ostatnio edytowane przez WYREWOLWEROWANY ; 19-06-2019 o 00:10

  13. #43

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    121
    Obecne lusterka podobają mi się bardziej. Kolorowe zaciski są fajne jak ich kolor wędruje po samochodzie, pojawiają się inne elementy w tym kolorze. Przy Twojej konwencji biały-czarny dużego wyboru wg mnie nie masz
    Fotele mają 230kkm. O ile nie wsiadasz i wysiadasz po kilkanaście razy na postoju

  14. #44
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Skrzynkę masz zapchaną
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  15. #45
    Awatar WYREWOLWEROWANY
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    177
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    36
    Dzień dobry, dawno mnie nie było, a chciałbym nadrobić to co było, opisać co jest i jaki plan na najbliższy czas!

    W ramach podsumowania poprzedniego roku i założonych planów w poprzednim roku, a dokładne plany z pierwszego posta:

    * Zakup felg zimowych - felgi siadły, ale zastanawiam się nad ich zmianą/przemalowaniem
    * Nałożenie wosku na samochód przed zimą + mały detaling w środku - niezrealizowane, ale wizyta na woskowanie samochodu zapisana!
    * Wymiana klocków + tarcz tył - zrobione
    * Dywaniki gumowe - na pokładzie
    * Wypranie tapicerki - wykonane
    * Spoiler TTRS - odpuściłem, robienie agresywnego diesla, gryzie mi się to..
    * Grill przód od TTRS'a - tak samo jak wyżej
    * Mapa silnika bez większych kombinacji - auto przeszło duży przegląd i zostało przygotowane pod podnoszenie mocy
    * Na wiosnę duże SPA - ceramika auto + felgi - jest inny plan, który opiszę niżej
    * Pomalowanie zacisków na srebrny połysk - tutaj z kolei czekam na wiosnę z 4 różnymi kolorami, zobaczymy co wyjdzie..
    * Wymiana miejsca na telefon na normalną półkę - zrobione
    * Zdjęcie znaczka TT z deski rozdzielczej :P - pocisk został zdjęty :P
    * Podświetlenie ledowe tablicy tył - świeci
    * Światła dzień LED - zrobione

    Teraz wypadałoby narzucić jakieś nowe plany na bieżący rok, więc je wypiszę, niektóre już zrealizowałem, więc:

    * Pojawiać się częściej na forum
    * Pojawić się na jakimś zlocie
    * Woskowanie samochodu
    * Duży przegląd - zrobione
    Cytat Zamieszczone przez Szewc Zobacz posta
    Fotele mają 230kkm. O ile nie wsiadasz i wysiadasz po kilkanaście razy na postoju
    Apropo 190kkm siadło, więc rozrząd został również wymieniony.
    * Wymiana filtra + oleju HALDEX - kupione, czeka na swoją kolei.
    * Pomalowanie zacisków
    * Wymiana głośniczka cofania - zrobione

    I teraz plany do przemyślenia, a dokładniej:

    * Pomalowanie letnich felg na black piano
    * Wrzucenie klamek w hydrografikę w carbon (pod lusterka)
    * Podniesienie mocy

    To chyba na tyle z podsumowania i najbliższych planów, a teraz małe update tego co było.

    Przyjaciel, spytał czy nie podrzucę mu TT na jego ślub, efektem tego było:


    Tutaj 2 zdjęcie niestety z obróbką graficzną, nie udało mi się dostać "golasów".



    Mimo to, mam te czyste bez obróbek, ze zwykłego telefonu.

    Co do świateł, wywaliłem te kasowniki błędów, większość czasu działały, ale były takie dni, że pojawiał się błąd.
    Nadrobiłem braki w niewiedzy i światła zostały zaprogramowane w tryb skandynawski, a wygląda to tak:


    Początek zimy, powitał mnie niestety w nieprzyjemny sposób. Nocny powrót do domu zakończył się wpadnięciem w dziurę, czego efektem był guz na oponie..
    Opony na tylnej osi z bieżnikiem 8mm, więc wpadł zestaw tylko na jedną oś.



    Post pisany trochę chaotycznie, ale po takim czasie nieobecności, ciężko żeby było to wszystko spójne.. Postaram się to naprawić!

    Auto jak na tą chwilę wygląda, tak:


    Z biegiem czasu postaram się pododawać brakujące zdjęcia, dopisać brakujące rzeczy.
    To chyba na tyle, witam wszystkich w 2020!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •