Pokaż wyniki od 1 do 15 z 45

Wątek: śnieżka mk2 wyrewolwerowany (:

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar WYREWOLWEROWANY
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    177
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    36
    Przespałem się z tym przyciemnianiem przednich szyb i zapadła decyzja.
    Szyby zostały przyciemnione folią ceramiczną 35%. Różnica między normalną folią jest kolosalna..
    Ceramika nie przepuszcza ciepła promieni słoneczka z zewnątrz, dzięki temu milej się podróżuje, a samochód kompletnie się nie nagrzewa.
    Zdecydowałem się na ceramikę po "eksperymencie" w firmie, której oklejałem szyby.
    Na szybę były naklejone 2 różne folie (ceramika, zwykła), miły Pan nagrzewał opalarką z zewnątrz folię, a z 2giej strony poprosił o porównanie odczucia ciepła ręką..
    Różnica była na tyle ogromna, że zdecydowałem się na ceramikę. Dodatkowo ceramiczna folia jest lekko szarawa, przez co jest bardziej jasna od normalnej 35.

    W słoneczny dzień prezentuje się tak:


    W godziny popołudniowe/wieczorne



    Jazda w nocy, czy cofanie o tej porze nie sprawiają jakichkolwiek problemów.
    Na żywo szyby nie są tak mega ciemne jak na zdjęciach.

    Dodatkowo zamieniłem podświetlenie drzwi z hologramów "s-line", na zwykłe podświetlenie led.

    Niestety nie mam zdjęć nocą, mój uszkodzony aparat nie ogarnia zdjęć o tej porze.



    Przy okazji grzebania w samochodzie wywaliłem półko-uchwyt na iphone i wstawiłem tą "normalną" półkę.

    W międzyczasie po dłuższej walce z zamkami, wywiesiłem białą flagę i zwyczajnie wymieniłem je oba.. Działają.
    Kupiłem również czarne plastikowe nakładki na śruby kół, ale niestety są dosłownie jednorazowe.. Nie ma możliwości ich zdjęcia, więc przy malowaniu zacisków będę musiał je rozwalić..
    Co do malowania zacisków, kolor wstępnie nieustalony, ale mam już kupione 2 puszki i 1 farbę w różnych kolorach..

    Jest wstępny plan malowania samych lusterek w dymiony carbon metodą hydrografiki, ale to uziemi mi samochód na 4 dni, a z czasem stoję dość kiepsko.

    Jeśli sobie coś przypomnę to dopiszę, miłego! ( :
    Ostatnio edytowane przez WYREWOLWEROWANY ; 26-05-2019 o 00:59

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •