Pokaż wyniki od 1 do 15 z 45

Wątek: śnieżka mk2 wyrewolwerowany (:

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #14
    Awatar WYREWOLWEROWANY
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    177
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    36


    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Podbijam posta i dzięki za dzisiejszego "kościelnego" spoTTa
    Również dziękuje za spota, a wyżej dorzucam fotkę! Musiałem się wrócić do Twojego "czarnego" samochodu, kolor mega ciekawy na żywo. Co do spota - dzięki niemu powstaje ten post! (=


    Odkopię trochę temat, dawno mnie tutaj nie było. Trochę się działo, jakieś zdjęcia są, więc odkop powinien być kompletny. Przez tak długą nieobecność post będzie na pewno trochę chaotyczny, ale postaram się go zaserwować w miarę do spożycia. :P

    Ekhmm.. Pod koniec jesieni.. no tak, cofamy się rok do tyłu..
    Doleciała paczka od naszego forumowego Michała, a w niej klocki+tarcze na tył oraz ORI dywaniki zimowe (pięknie wyglądają, ale ich zimowa funkcjonalność pozostawia trochę do życzenia, ale znaczek TT jest!).
    Mimo wszystko jestem mega zadowolony z zakupu, a poziom zapakowania paczki 5/5!
    W między czasie wszelakich wymian został usunięty znaczek TT z deski - już nikomu nie wystrzeli w czoło! Potem wrzucę zdjęcie dowodowe, że rzeczywiście zniknął.

    Jakiś czas przed świętami, TT puściła mi oczko więc postanowiłem skompletować jej oczka w ten oto sposób w takim zestawie:


    Po zimie wleciały letnie kapcie, a zimowe zostały wyczyszczone super środkiem (ADBL Vampire Liquid), efekt przebił moje oczekiwania przy tak "trudnej" feldze do czyszczenia.
    Niżej dorzucam podglądową fotkę, a wracając do felg chyba pójdą pod młotek - jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o wiadomość (przez zimę przejechały ~1500km) - porobię fotki i wrzucę w odpowiedni temat, a tu tylko wspominam.



    No i chyba ostatnia "perełka". Ostatni weekend przywitał mnie takim parkingowym prezentem..



    Jutro jadę odstawić samochód do lakiernika, a za jednym zamachem pociągniemy malowanie grilla i kratek halogenów. - Zastanawiałem się nad samodzielnym "pomalowaniem" tego plasticdipem, ale co pistolet to pistolet..
    Zastanawiam się dodatkowo czy nie odświeżyć przedniego zderzaka. Finalnie będzie pięknie odświeżony grill razem z kratkami, a zderzak ma dość widoczne ślady po kamyczkach.
    Co o tym myślicie? Może ktoś podpowie w tych ostatnich godzinach przed decyzją!

    To chyba na tyle, przepraszam za wszelkie błędy i chaos w poście, postaram się go jakoś wyszlifować i uaktualnić je w dodatkowe zdjęcia.
    Po wizycie u lakiernika postaram się pochwalić jego rękodziełem!

    AAAAAAA! Jeszcze jedno, chodzi mi po głowie malowanie zacisków, a tutaj pojawiają się 2 pytania.. Jaki kolor i czym to zrobić?

    Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego końca weekendu!
    Ostatnio edytowane przez WYREWOLWEROWANY ; 08-04-2019 o 10:26

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •