Pokaż wyniki od 1 do 15 z 45

Wątek: śnieżka mk2 wyrewolwerowany (:

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #8
    Awatar WYREWOLWEROWANY
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    177
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    36
    Cytat Zamieszczone przez akrisu Zobacz posta
    Daj znać jak wrażenia z diesla w TT
    Za bardzo nie mam porównania, ale diesel robi robotę. Duży moment z quattro, połączony z akcesoryjnym wydechem daje dużo frajdy z jazdy! (:


    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Biale TT zawsze wyglada ladnie zdejmij znaczek TT z deski rozdzielczej bo jak - odpukac - wystrzeli jaska w razie dzwonka to zrobi pasazerowi kuku..
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Zastanawia mnie, czy ten znaczek trzeba będzie wyciągać z czaszki czy z szyi w razie co
    Przy najbliższej wolnej chwili usunę znaczek, większość czasu jeżdżę sam, więc spekulacje Marika będą raczej niepotrzebne.

    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Ładne auto.
    Przednia dokładka też jest carbonowa, czy tylko tył jest taki? Jeśli nie, to pomyśl nad taką z przodu, bo będzie to naprawdę ładnie wyglądać z białym nadwoziem.
    Przedni grill z TT-RS - tutaj bym się mocno zastanowił. Ja bym raczej oryginalny wraz z bocznymi kratkami pomalował w czarny połysk.
    Jaki spoiler z TTS masz na myśli?
    Co do dokładek to jest, przód + tył - wydawało mi się, że zdjęcie poleciało - zaktualizuje je w pierwszym poście.
    Co do grilla z RS'a, tak jak napisałem potrzebuje się głębiej zastanowić, a co do spoileru wkradła się literówka i chodziło mi o spoiler z RS'a, a dokładniej taki:

    Ostatnio edytowane przez WYREWOLWEROWANY ; 12-11-2018 o 19:28

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •