Pokaż wyniki od 1 do 15 z 45

Wątek: śnieżka mk2 wyrewolwerowany (:

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar WYREWOLWEROWANY
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    177
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    36

    śnieżka mk2 wyrewolwerowany (:

    Siemanko! Temat zakładam drugi raz, nie wiedzieć czemu tamten jakoś nie został dodany.

    TT przyjechało od naszych kumkających sąsiadów, dość długo szukałem 3.2, ale sam szrot i to nawet w tych większych pieniądzach.. Miała w żyłach płynąć benzyna, a tutaj padło na dwulitrowego diesla w quattro.
    Ciekawostką jest to, że byłem bliski finalizacji zakupu całkiem innego samochodu, a chwil kilka tuż przed zakupem, kuzyn dał mi znać, że ma elegancki egzemplarz od znajomego z żabolandi.
    Obejrzałem auTTko, przejechałem się nim i w tym momencie wszystkie inne samochody wyleciały mi z głowy. Bardzo miłym akcentem zakupu jest to, że data produkcji samochodu przypada w moje urodziny (22.01) - także od nowego roku zaczynam świętować podwójnie! :P
    Chyba tyle z tej małej opowieści na sam początek, w poprzednim temacie, który napisałem było chyba więcej informacji, ale już trudno. Tą treść napisałem już jakiś czas temu i kilka rzeczy zostało zrobionych więc prawdopodobnie zamieszczę je od razu niżej. (:

    Z tych konkretniejszych rzeczy, auto jest z 2009, przelatane ma już 174000, jest w pełnym pakiecie s-line, auto stoi na felgach z pakietu 19' z oponkami pirelli zero 255/35. TT posiada akcesoryjny wydech, nie mam pojęcia jaki, ale elegancko sobie burczy, znajomi byli w szoku kiedy powiedziałem im, że to diesel. Przy kręceniu go wyżej wydobywa się mega fajny dźwięk. Co do serwisu samochodu - pełen serwis, elegancko udokumentowany do końca czerwca bieżącego roku.

    Co do planów w najbliższej przyszłości:

    * Zakup felg zimowych + opon - na pewno wjadą rozmiar mniejsze 18 i węższe, myślałem o 225.
    * Nałożenie wosku na samochód przed zimą + mały detaling w środku
    * Wymiana klocków + tarcz tył (czekają w paczce od naszego forumowego Michała )
    * Dywaniki gumowe (czekają w paczce od naszego forumowego Michała )
    * Wypranie tapicerki
    * Spoiler TTRS
    * Grill przód od TTRS'a (tutaj się jeszcze głębiej zastanowię :P)
    * Mapa silnika bez większych kombinacji
    * Na wiosnę duże SPA - ceramika auto + felgi
    * Pomalowanie zacisków na srebrny połysk
    * Wymiana miejsca na telefon na normalną półkę
    * Zdjęcie znaczka TT z deski rozdzielczej :P
    * Podświetlenie ledowe tablicy tył
    * Światła dzień LED

    Przy okazji - jeśli to czytasz i masz dobrego mechanika w okolicy Wrocławia, koniecznie daj znać! (:

    Na tą chwilę chyba tyle, jeśli mi się coś przypomni to na pewno dopiszę. Auto jest w idealnym stanie, samochód budzi mega wielkie zainteresowanie - dziwnie się czuję siedząc w środku kiedy inni na mnie spoglądają dłuższą chwilę. :P
    Wszelkie zmiany i plany będę starał się prowadzić w tym małym dzienniczku, a niżej rzucam kilka podglądowych zdjęć - więcej pojawi się pewnie przy jakiś modyfikacjach. ( :
    Miłego dnia! (:






    Ostatnio edytowane przez WYREWOLWEROWANY ; 13-11-2018 o 11:58

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •