Hej !

PrzychodzÄ™ do was z pytaniem bo jestem od dawna w trudnej jak dla mnie sytuacji.

Mam A3 3.2 od x miesięcy , ale przedliftowego i ogólnie jeśli chciałbym przy nim zostać to pewnie chciałbym go polakierowac , zmienić na lift (ledy) co wyszło by mnie z 10tys.

Lub mógłbym zakupić TT 8j 3.2 zmienić lampy na led i zderzak z tts, wydech i byłbym zadowolony.

I mam dylematy z jednej strony A3 jest 5osobowe mimo 3D i mógłbym kogoś przewieźć w razie w, chociaż
Póki co miałem jedna taka sytuacje ze potrzebowałem, a zazwyczaj mamy w rodzinie kilka aut wiec niby mogło by to być typowe dla mnie 2 osobowe. No i TT podoba mi się strasznie, czuje ze w niej miałbym lepsze wrażenia z jazdy niż w A3 , na pewno jest rzadko spotykane, a jednak a3 to pospolite auto większość w dieslu. Praktycznie dziennie siedzę i oglądam filmiki czy przeglądam dział NaszeAuta no i jest śliczne to TT.

Czy możecie podzielić się swoimi spostrzezeniami, za co byłbym wdzięczny ?
Serce niby mówi TT, ale ekonomicznie to troszkę na korzyść A3, ale jestem młoda Osobą i nie mam znowu dużych wydatków wiec szybko bym odrobił dopłatę do TT.
Również pytanie w jakiej cenie zaczynaja się sprawne TT, bo na otomoto ich bardzo mało i nie wiem Jak z zakupem tego modelu :/

LiczÄ™ na wasza pomoc Panowie