Cytat Zamieszczone przez Cristorius Zobacz posta
Co do dv'ki.. to coś takiego tak? https://allegro.pl/audi-tt-8n-98-06r...047366465.html z tego co widze nówek o tych numerach nie ma, lepiej taka używke czy np zamiennik z febiego?
Nie baw się w pół środki, przy używce nie masz pewności jak dziala, a dv ma ogromne znaczenie przy poprawnej pracy turbiny. Zamiennik też nie zawsze będzie dobrze działał. Używany nawet po testach ręcznych może okazać się, że nie działa poprawnie po założeniu w aucie, teoretycznie tylko logując auto z używaną dv można ją ocenić. Kupuj nową w aso (lub u michal26 na forum), nowe to zawsze nowe i trochę posłuży w odróżnieniu od używki.


Cytat Zamieszczone przez Cristorius Zobacz posta
Wracając do napędu.. w sumie to nawet nie jestem wstanie tego opisać.. po prostu czasami słyszę jakiś hałas z tyłu gdy stoje i skręcam kołami.
Poszperałem troche na forum i wychodzi na to, że może być coś ze sterownikiem. Pytałem poprzedniego właściciela czy zmieniał olej i filtr w haldexie i usłyszałem magiczna odpowiedz "Nie." Czy może to być rozwiązanie mojego problemu?
Tak napisał @gigo, zacznij od wymiany filtra i oleju, wraz z czyszczeniem magnesu, jak nie pomoże to wtedy podmiana/wymiana sterownika. Możesz też vagiem zrobić test, czy idzie napięcie do haldexa, jako pierwszy element diagnozy. W przypadku oleju pamiętaj tylko, aby kupić ori płyn do haldexu do pierwszej generacji (możesz też napisać do hubi_pl w tej sprawie, to Ci pomoże ogarnąć graty do haldexa).