Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Przedstawiam nowego członka klubu TT :-)

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Z tego co wiem to jak licznik masz w milach to przebieg też masz w milach...czyli jakieś 151k mil, może się mylę ale w Anglikach zawsze tak jest. Dodatkowo może ktoś wreszcie w końcu będzie miał informacje czy faktycznie był taki moment w 2000roku że wychodziły wersje z fotelem "polift" oraz kierownicą z "przedlifta" ? Bo ja nie chcę się już przypadkiem robić za głupka ... Tak po za tym to ciekawa opcja z tym wydechem

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  2. #2
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Licznik pewnie został wymieniony ze względu na problemy ze starym.

    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    Dodatkowo może ktoś wreszcie w końcu będzie miał informacje czy faktycznie był taki moment w 2000roku że wychodziły wersje z fotelem "polift" oraz kierownicą z "przedlifta" ?
    Fotele już pod koniec '99 były poliftowe, przedlift fotela był w '98-'99, dodatkowo od marca/kwietnia '00 zmieniono w produkcji lusterko na pół okrągłe i sprzedawano taki mix: kiera ze znaczkiem i lusterko pół okrągłe.
    Nawet jestem skłonny powiedzieć, że modelowo 2000 miał już nowsze fotele, a zwłaszcza w wersjach z "Q".
    __________________________
    Pozdrawiam

  3. #3
    Awatar Pawel_WPR
    Dołączył
    Oct 2018
    Płeć
    Skąd
    Piastów
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    2000
    Kolor
    ładny
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Licznik pewnie został wymieniony ze względu na problemy ze starym.
    Czy przebieg zapisuje się w liczniku, czy w ECU ? Jeżeli w liczniku to czy po wymianie da się ustawić przebieg wyświetlany przez licznik ? Wnikam w temat bo według papierów przebieg, który się wyświetla się zgadza a wszystko wskazuje na to, że musiał być wymieniony, chyba że w Hamburgu produkowali wersje na stany i ktoś po prostu taką kupił ale sądzę, że wtedy byłoby więcej różnic nie tylko licznik ..

    Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •