Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Wątek: Coupe vs Roadster - Plusy i minusy obu typów nadwozi

  1. #16

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrna
    Posty
    262
    Jaka dyskusja tutaj się zrobiła. Odpuść roadstera, za dużo roboty, rzeczy do robienia, w ogóle to roadstery są beeee

    Świst jest przy większych prędkościach. W ulewach mi tam nic nie cieknie, ale przy otwieraniu drzwi kilka kropel spadnie na próg - w miejscu gdzie łączą się uszczelki. Zmienia się odczucie prowadzenia auta przy wyższych prędkościach w zależności czy jedziesz z otwartym lub zamkniętym dachem. W zimę nie narzekam, jest bardzo spoko (mam hardtop, bo szkoda mi szmaty). Bose nie mam, ale za to nowe głośniki + radio wstawione (gra świetnie). Jest większe spalanie podczas jazdy bez dachu. Bagażnika trochę brak. A co do dachu, to jak tylko nie pada, to otwieram. Nie da się opisać jazdy bez dachu. Teraz w autach z dachem brakuje mi tej przestrzeni nad głową


    A argument +10 do lansu jest mało trafny. Jak dotąd, to jedynie pięćdziesięcioletni faceci oglądają się za moim TT tego lansu mogłoby być mniej
    "A kiedyś to ja Wam wszystkim pokażę! ale na razie mi się nie chce." - Motto mojej teTTuni co imię jej brzmi Skarbek

  2. #17
    Awatar Lskierka
    Dołączył
    Jul 2018
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebny
    Posty
    100
    Pieniadz,
    Hard top zmienia wszystko. Przy soft topie jest zupełnie inaczej. Najlepiej niech kolega przejedzie się danym samochodem i sprawdzi co mu pasuje a co nie. Ja wsiadłem do swojej TT i od razu zakochałem się w wersji Roadster. Chociaż nie ukrywam, że czasami brakuje mi zalet, które są w coupe. Ale coś za coś.

  3. #18
    Awatar vandallo87
    Dołączył
    Oct 2018
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czysty
    Posty
    67
    Hardtop jest do ogarnięcia, ale w PL coś w przedziale 3800-4500 pln około. Już patrzyłem. Tyle, że hardtop raczej nie zmieni właściwości jezdnych, na których - nie ukrywam - zależy mi ciupinkę bardziej, niż na wyglądzie. Dyskusja jest dobra, uświadomiła mi jak niewiele wiedziałem jako "prawiczek" w dziedzinie roadsterów - jednak zawsze najlepiej z właścicielem pogadać, choćby na forum.

  4. #19

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrna
    Posty
    262
    Hardtop też trochę usztywni auto.
    "A kiedyś to ja Wam wszystkim pokażę! ale na razie mi się nie chce." - Motto mojej teTTuni co imię jej brzmi Skarbek

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •