Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Kupię Audi TT mk1

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2018
    Płeć
    Skąd
    suwalki
    Pojemność
    brak
    KM
    197
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9

    Kupię Audi TT mk1

    witam ! tak jak w temacie, kupie TT budżet jaki mam na to przeznaczony 16500pln jeżeli jest z gazem. Bez odpowiednio mniej. Interesuje mnie sztuka bez szpachli i sensownie poskładana jeżeli już była rozbita !! nie przerażają mnie realne przebiegi 250k+ byle by środek nie przypominał chlewu (porwane siedzenia i połamane elementy) silnik i napęd bez różnicy lepiej jak by było Quattro ale to nie warunek ,cabrio odpada najlepiej warmińsko-mazurskie i podlaskie ewentualnie warszawa (czas mnie nie goni jeżeli ktoś chce sprzedać zadbana sztukę zima czy na wiosnę tez proszę o info mam czym jeździć to ma być raczej zabawka)

  2. #2
    Awatar nox2k7
    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Czarny
    Posty
    351
    Hej, ja mam swoją sztukę na sprzedaż.
    1.8T 180KM + LPG STAG, ośka.

    Dorzuć 5 stówek i możesz zabierać.
    2 lata w moich rekach. Malowałem drzwi i błotnik od strony pasażera (w zimę facet mi przerysował), po za tym na aucie nie ma rdzy, wszystko dobrze spasowane, wiec raczej nic się wcześniej złego nie działo, za kadencji poprzednika.

    Turbo ładnie ciągnie, z silnikiem nie ma problemów, nie dawno zrobiony serwis filtrów i oleju. Na rozrządzie przejechane jakieś 20tys km. więc pakiet startowy masz z głowy.

    Z przodu dokładka od cupry, z tyłu na spoilerze nakładka od r32. Auto obniżone o 20mm, założone dystanse 20mm na każde koło.

    Opony letnie i zimowe.

    Fotki aktualne będę robił dziś lub jutro
    Teraz mam takie:




    Jestem z okolic Warszawy.
    Ostatnio edytowane przez nox2k7 ; 19-10-2018 o 13:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •